reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Ja miałam cięty brzuch, żeby usunąć mięśniaka i CC a położna powiedziała ostatnio, że to wcale nie jest przesądzone, że będę miała teraz CC... ale o tym mam rozmawiać później z ginem.
Pisałam Wam wcześniej, że czuję ruchy tylko z jednej strony... okazało się, że jedna dziewczyna ma łożysko na przedniej ścianie i ją dlatego ledwo czuję a druga ma na tylnej ścianie i ją czuję intensywnie.

Powiedzcie dziewczyny, wielu z Was udało się karmić piersią bliźniaki?
 
@ania_ka87 To się namęczyłaś:o ja na szczęście rodziłam krócej, bo pierwszą dwójkę po ok 6h, a trzeciego 3h więc w porównaniu do Cb to bardzo krótko;) ale teraz kto wie ile to może potrwać:sorry: a fajnie też byłoby zobaczyć dzieciaczki bez wcześniejszych męczarni;-) ;) Ale zobaczymy co powie mój gin i jeszcze zapytam tego od prenatalnych;)

Widze ze nie tylko ja mam tak wesolo :D
A w jakim masz wieku dzieciaki ?
 
Ja miałam cięty brzuch, żeby usunąć mięśniaka i CC a położna powiedziała ostatnio, że to wcale nie jest przesądzone, że będę miała teraz CC... ale o tym mam rozmawiać później z ginem.
Pisałam Wam wcześniej, że czuję ruchy tylko z jednej strony... okazało się, że jedna dziewczyna ma łożysko na przedniej ścianie i ją dlatego ledwo czuję a druga ma na tylnej ścianie i ją czuję intensywnie.

Powiedzcie dziewczyny, wielu z Was udało się karmić piersią bliźniaki?

Nie :D ale ja nawet takich aspiracji nie mialam ;)
Mi to juz w szpitalu powiedzieli ze w mojej sytuacji karmienie jest nierealne i czy w ogole chce przystawiac,ale ja chcialam chociaz troche dac im tego co mialam ;) no ale juz w szpitalu dostawaly mm bo budzily sie w tym sanym czasie,tylko przy nawale nie dawalam mm zeby mi pomogly :)
To bylo tak ze one byly male po 2,5 i 2,6 kg wiec malo jadly bo niewiele potrzebowaly,w nawale nie zjadaly wszystkiego wiec ja do uczucia ulgi wyciskalam,po nawale nadal niewiele bylo im konieczne a jak zaczely chciec wiecej jesc to moja produkcja byla baaardzo licha juz :) wlasciwie nic nie mialam juz wiec nasze karmienie trwalo moze z dwa tygodnie :)
 
U mnie wszystko ok :-D No brzusio dosyć duży. Będziemy mieli parkę.
Gratuluję parki!
Ja miałam cięty brzuch, żeby usunąć mięśniaka i CC a położna powiedziała ostatnio, że to wcale nie jest przesądzone, że będę miała teraz CC... ale o tym mam rozmawiać później z ginem.
Pisałam Wam wcześniej, że czuję ruchy tylko z jednej strony... okazało się, że jedna dziewczyna ma łożysko na przedniej ścianie i ją dlatego ledwo czuję a druga ma na tylnej ścianie i ją czuję intensywnie.

Powiedzcie dziewczyny, wielu z Was udało się karmić piersią bliźniaki?
Ja pierwszą czułam tą dzidzie ktora miała łożysko z przodu.
 
Dziewczyny,ależ ja dziś przestraszylam się. Wczoraj i dziś rozbolal się mnie brzuch tak po lewej stronie. Jakbyskurcz tylko taki ciągły. Pojechałam do lekarza, sprawdził dzidzi, mnie nerki i mówi że wszystko w porządku i to od kręgosłupa. Ależ mi ulzylo.
 
Cześć dziewczyny.
Rzadko zaglądam. Ostatnio sajgon jakiś. Nic zrobić nie mogę,bo albo jeden ryczy, albo drugi - to cyca, to na rece, t kupa. Dzisiaj jakiś hardcire był.
Nocy dwie pobudki, czasami jedna, bo o północy, 4:00 i ok 7:00. Ale śpię po 4h na ogół.

W temacie wózków ja mam Bumbleride Indie Twin i jest zajebiaszczy! Super amortyzacja, super się składa, gondole długie. Ciężki niestety w podnoszeniu bo to taki klasyk 6w1, ale bardzo zwrotny i lekko się nim manewruje. Jedną ręką mogę prowadzić. Wszystkie koła równe ma, poszerzane budki gondoli i spacerówek, taki sportowy jest, przystosowany do biegania. Powiedziałabym, że taka lepsza wersja TFK TWINNER (no i niestety cena też "lepsza").

Moje cudaczki na 7 tyg. ważą 4300 i 4100 g. Są na piersi, syn dokarmiany mm, bo leniwie cycka ciągnie i nie dojada. Teraz mu się polepszyło i próbujemy odstawić butelkę.
 
reklama
Dziewczyny,ależ ja dziś przestraszylam się. Wczoraj i dziś rozbolal się mnie brzuch tak po lewej stronie. Jakbyskurcz tylko taki ciągły. Pojechałam do lekarza, sprawdził dzidzi, mnie nerki i mówi że wszystko w porządku i to od kręgosłupa. Ależ mi ulzylo.
Ooo... :hmm: wcale się nie dziwię, że strachu się najadłaś. Pewnie to od tego napierania na wszystkie narządy przez małe.
 
Do góry