reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Dziewczyny, które już urodzili,powiedzcie, czy wasze dzieciaczki po 30 tc mniej się ruszali? Bo chyba zwariuje.
U mnie jeden synek byl mocno ruchliwy caly czas. Za to drugi malo i tez sie o niego martwilam, ale po urodzeniu obaj w porzadku. To sa przede wszystkim INNE ruchy.
@aniaplus Znaleźliście już tą opiekunkę? A jak bliźniaki?:rolleyes2: I jak Twoje zdrowie?
Dziekuje, nie znalezlismy jeszcze. Nie mialam specjalnie czasu zeby sie umawiac. Zawalilo mi zatoki i gardlo bolalo, maz to samo, starszaka tez troche zlapalo i do tego piatki mu wychodza, wiec straszna maruda z niego i ciagle sie domaga mojej uwagi. Nie bylabym w stanie z nikim porozmawiać nawet 20 minut na spokojnie. Wczoraj juz było lepiej a dzis od 6 rano znow placz i bol dziasel, a uparciuch nie daje sobie smarowac.
Blizniaki dobrze. We wtorek stuknie 8 tz :) Zaliczyli skok rozwojowy. Pieknie obdarzaja nas usmiechami, w nocy raczej spia, chyba ze brzuszki dokuczaja, wtedy na zmiane biore ich do lozka i spia z nami. W dzien juz bardzo duzo aktywności maja. Bywaja dni ze spia jakies 1,5h tylko od rana do wieczora, ale generalnie troche wiecej. Dziś spokojna noc za nami. Dzieci poszly spac kolejno o 20, 21 i 22. Jeden wstal o 24, drugi o 2 zjedli i spali do 6 :) od tamtej pory urzeduja :)
Dzis uslyszelismy dwa serduszka. Jedno bije 151 a drugie 165/min.
Ciaza dwukosmowkowa dwuowodniowa. 7t4d ;)
Swietnie! Gratuluję i trzymam za Was kciuki :)
 
U mnie jeden synek byl mocno ruchliwy caly czas. Za to drugi malo i tez sie o niego martwilam, ale po urodzeniu obaj w porzadku. To sa przede wszystkim INNE ruchy.

Dziekuje, nie znalezlismy jeszcze. Nie mialam specjalnie czasu zeby sie umawiac. Zawalilo mi zatoki i gardlo bolalo, maz to samo, starszaka tez troche zlapalo i do tego piatki mu wychodza, wiec straszna maruda z niego i ciagle sie domaga mojej uwagi. Nie bylabym w stanie z nikim porozmawiać nawet 20 minut na spokojnie. Wczoraj juz było lepiej a dzis od 6 rano znow placz i bol dziasel, a uparciuch nie daje sobie smarowac.
Blizniaki dobrze. We wtorek stuknie 8 tz :) Zaliczyli skok rozwojowy. Pieknie obdarzaja nas usmiechami, w nocy raczej spia, chyba ze brzuszki dokuczaja, wtedy na zmiane biore ich do lozka i spia z nami. W dzien juz bardzo duzo aktywności maja. Bywaja dni ze spia jakies 1,5h tylko od rana do wieczora, ale generalnie troche wiecej. Dziś spokojna noc za nami. Dzieci poszly spac kolejno o 20, 21 i 22. Jeden wstal o 24, drugi o 2 zjedli i spali do 6 :) od tamtej pory urzeduja :)

Swietnie! Gratuluję i trzymam za Was kciuki :)
Dziekuje :*

Duzo sily i zdrowka dla Was :)
 
Mam pytanie.
Otoz zastanawiam sie nad kupnem spiworkow do wozka. Macie jakies WĄSKIE? Bylabym wdzieczna za link lub firme. Mamy waskie gondolki i te szerokie spiwory standardowe nie wejda.
 
Aha:eek: masakra, co te małe istotki mogą z nami zrobić. Może to było tylko jednorazowe. Oby się więcej nie powtarzało.

Ja mam takie coś, ze nie mogę wstać, bo mnie w dup... tak rwie, ale wapno pomoże. Chyba, że zapomnę kilka dni to od razu dostaję przypomnienie;)
No niestety, co noc to samo. Tylko jednej trochę lepiej, drugiej gorzej. W dzień też ręce mam zdrętwiałe. ale miałam tak również przy pojedynczej ciąży. Dla tych małych istotek wytrzymamy wszystko.:tak:
 
@aniaplus , u mnie też od początku jedna dzidzia więcej ruchliwa. Ale teraz to już w ogóle pojedyncze kopniaki. Ale lekarze twierdzą ze wszystko w porządku. I tego na razie się trzymam.
A jaki WozEk masz?
Duże już tę twoi dzieciaczki. Zdaje się że dopiero urodziłaś, a tu już 8 tz.;):baffled:


@ania_ka87 , jak u was?
 
Super :D jakos dajemy rade ;)
Dziewczyny rosna jak.na drozdzach,na 7 tyg. wazyly po 5200g a to bylo miesiac temu takze czuje juz ze znowu waga poszla :D
Basia spi cale noce z reguly a Asia raz sie budzi. Dzien za dniem leca i pewnie ani sie obejrze a beda siedziec ;)

Pierwsza fotka Asia druga Basia :)
 

Załączniki

  • 20181108_140632.jpg
    20181108_140632.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 104
  • 20181108_115920.jpg
    20181108_115920.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 102
Mam pytanie.
Otoz zastanawiam sie nad kupnem spiworkow do wozka. Macie jakies WĄSKIE? Bylabym wdzieczna za link lub firme. Mamy waskie gondolki i te szerokie spiwory standardowe nie wejda.
Proponuję ciepły kombinezon i kocyk.
Moje miały zima ponad 6m i jeździły już w spacerówkach. Tam ciut więcej miejsca. Mamy zwykle śpiwory że smyka.
 
Super :D jakos dajemy rade ;)
Dziewczyny rosna jak.na drozdzach,na 7 tyg. wazyly po 5200g a to bylo miesiac temu takze czuje juz ze znowu waga poszla :D
Basia spi cale noce z reguly a Asia raz sie budzi. Dzien za dniem leca i pewnie ani sie obejrze a beda siedziec ;)

Pierwsza fotka Asia druga Basia :)
Matka 2 razy to samo dziecko dałaś [emoji23][emoji23][emoji6]. Ale mega podobne... A jakie wystrojone. Wy tak na codzień? Moje wiecznie bodziak i rajstopy.
Zazdroszczę tych nocek. Moje mają 19m i budzą się przy najmniej 2 razy w nocy[emoji19]
 
reklama
@aniaplus , u mnie też od początku jedna dzidzia więcej ruchliwa. Ale teraz to już w ogóle pojedyncze kopniaki. Ale lekarze twierdzą ze wszystko w porządku. I tego na razie się trzymam.
A jaki WozEk masz?
Duże już tę twoi dzieciaczki. Zdaje się że dopiero urodziłaś, a tu już 8 tz.;):baffled:


@ania_ka87 , jak u was?
Tez mysle ze to normalne, przeciez nie maja tam za wiele miejsca. Moi jak sie okazalo byli poowijani pepowinami, ten ktory mniej sie ruszal mial dwie petle na szyi i bardzo krotki kawalek mu zostal,wiec nie miak pola do popisu. Drugi miał za to szelki z pepowiny. Wózek to Dorian jeden obok drugiego. Kupilismy używany, a jak chlopaki troche podrosna (czyt. wiosną) kupimy lekka spacerowke.
Super :D jakos dajemy rade ;)
Dziewczyny rosna jak.na drozdzach,na 7 tyg. wazyly po 5200g a to bylo miesiac temu takze czuje juz ze znowu waga poszla :D
Basia spi cale noce z reguly a Asia raz sie budzi. Dzien za dniem leca i pewnie ani sie obejrze a beda siedziec ;)

Pierwsza fotka Asia druga Basia :)
Super pyzuchy! :)
 
Do góry