reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Dziewczyny, które już urodzili,powiedzcie, czy wasze dzieciaczki po 30 tc mniej się ruszali? Bo chyba zwariuje.
U mnie jeden synek byl mocno ruchliwy caly czas. Za to drugi malo i tez sie o niego martwilam, ale po urodzeniu obaj w porzadku. To sa przede wszystkim INNE ruchy.
@aniaplus Znaleźliście już tą opiekunkę? A jak bliźniaki?:rolleyes2: I jak Twoje zdrowie?
Dziekuje, nie znalezlismy jeszcze. Nie mialam specjalnie czasu zeby sie umawiac. Zawalilo mi zatoki i gardlo bolalo, maz to samo, starszaka tez troche zlapalo i do tego piatki mu wychodza, wiec straszna maruda z niego i ciagle sie domaga mojej uwagi. Nie bylabym w stanie z nikim porozmawiać nawet 20 minut na spokojnie. Wczoraj juz było lepiej a dzis od 6 rano znow placz i bol dziasel, a uparciuch nie daje sobie smarowac.
Blizniaki dobrze. We wtorek stuknie 8 tz :) Zaliczyli skok rozwojowy. Pieknie obdarzaja nas usmiechami, w nocy raczej spia, chyba ze brzuszki dokuczaja, wtedy na zmiane biore ich do lozka i spia z nami. W dzien juz bardzo duzo aktywności maja. Bywaja dni ze spia jakies 1,5h tylko od rana do wieczora, ale generalnie troche wiecej. Dziś spokojna noc za nami. Dzieci poszly spac kolejno o 20, 21 i 22. Jeden wstal o 24, drugi o 2 zjedli i spali do 6 :) od tamtej pory urzeduja :)
Dzis uslyszelismy dwa serduszka. Jedno bije 151 a drugie 165/min.
Ciaza dwukosmowkowa dwuowodniowa. 7t4d ;)
Swietnie! Gratuluję i trzymam za Was kciuki :)
 
U mnie jeden synek byl mocno ruchliwy caly czas. Za to drugi malo i tez sie o niego martwilam, ale po urodzeniu obaj w porzadku. To sa przede wszystkim INNE ruchy.

Dziekuje, nie znalezlismy jeszcze. Nie mialam specjalnie czasu zeby sie umawiac. Zawalilo mi zatoki i gardlo bolalo, maz to samo, starszaka tez troche zlapalo i do tego piatki mu wychodza, wiec straszna maruda z niego i ciagle sie domaga mojej uwagi. Nie bylabym w stanie z nikim porozmawiać nawet 20 minut na spokojnie. Wczoraj juz było lepiej a dzis od 6 rano znow placz i bol dziasel, a uparciuch nie daje sobie smarowac.
Blizniaki dobrze. We wtorek stuknie 8 tz :) Zaliczyli skok rozwojowy. Pieknie obdarzaja nas usmiechami, w nocy raczej spia, chyba ze brzuszki dokuczaja, wtedy na zmiane biore ich do lozka i spia z nami. W dzien juz bardzo duzo aktywności maja. Bywaja dni ze spia jakies 1,5h tylko od rana do wieczora, ale generalnie troche wiecej. Dziś spokojna noc za nami. Dzieci poszly spac kolejno o 20, 21 i 22. Jeden wstal o 24, drugi o 2 zjedli i spali do 6 :) od tamtej pory urzeduja :)

Swietnie! Gratuluję i trzymam za Was kciuki :)
Dziekuje :*

Duzo sily i zdrowka dla Was :)
 
Mam pytanie.
Otoz zastanawiam sie nad kupnem spiworkow do wozka. Macie jakies WĄSKIE? Bylabym wdzieczna za link lub firme. Mamy waskie gondolki i te szerokie spiwory standardowe nie wejda.
 
Aha:eek: masakra, co te małe istotki mogą z nami zrobić. Może to było tylko jednorazowe. Oby się więcej nie powtarzało.

Ja mam takie coś, ze nie mogę wstać, bo mnie w dup... tak rwie, ale wapno pomoże. Chyba, że zapomnę kilka dni to od razu dostaję przypomnienie;)
No niestety, co noc to samo. Tylko jednej trochę lepiej, drugiej gorzej. W dzień też ręce mam zdrętwiałe. ale miałam tak również przy pojedynczej ciąży. Dla tych małych istotek wytrzymamy wszystko.:tak:
 
@aniaplus , u mnie też od początku jedna dzidzia więcej ruchliwa. Ale teraz to już w ogóle pojedyncze kopniaki. Ale lekarze twierdzą ze wszystko w porządku. I tego na razie się trzymam.
A jaki WozEk masz?
Duże już tę twoi dzieciaczki. Zdaje się że dopiero urodziłaś, a tu już 8 tz.;):baffled:


@ania_ka87 , jak u was?
 
Super :D jakos dajemy rade ;)
Dziewczyny rosna jak.na drozdzach,na 7 tyg. wazyly po 5200g a to bylo miesiac temu takze czuje juz ze znowu waga poszla :D
Basia spi cale noce z reguly a Asia raz sie budzi. Dzien za dniem leca i pewnie ani sie obejrze a beda siedziec ;)

Pierwsza fotka Asia druga Basia :)
 

Załączniki

  • 20181108_140632.jpg
    20181108_140632.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 101
  • 20181108_115920.jpg
    20181108_115920.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 100
Mam pytanie.
Otoz zastanawiam sie nad kupnem spiworkow do wozka. Macie jakies WĄSKIE? Bylabym wdzieczna za link lub firme. Mamy waskie gondolki i te szerokie spiwory standardowe nie wejda.
Proponuję ciepły kombinezon i kocyk.
Moje miały zima ponad 6m i jeździły już w spacerówkach. Tam ciut więcej miejsca. Mamy zwykle śpiwory że smyka.
 
Super :D jakos dajemy rade ;)
Dziewczyny rosna jak.na drozdzach,na 7 tyg. wazyly po 5200g a to bylo miesiac temu takze czuje juz ze znowu waga poszla :D
Basia spi cale noce z reguly a Asia raz sie budzi. Dzien za dniem leca i pewnie ani sie obejrze a beda siedziec ;)

Pierwsza fotka Asia druga Basia :)
Matka 2 razy to samo dziecko dałaś [emoji23][emoji23][emoji6]. Ale mega podobne... A jakie wystrojone. Wy tak na codzień? Moje wiecznie bodziak i rajstopy.
Zazdroszczę tych nocek. Moje mają 19m i budzą się przy najmniej 2 razy w nocy[emoji19]
 
reklama
@aniaplus , u mnie też od początku jedna dzidzia więcej ruchliwa. Ale teraz to już w ogóle pojedyncze kopniaki. Ale lekarze twierdzą ze wszystko w porządku. I tego na razie się trzymam.
A jaki WozEk masz?
Duże już tę twoi dzieciaczki. Zdaje się że dopiero urodziłaś, a tu już 8 tz.;):baffled:


@ania_ka87 , jak u was?
Tez mysle ze to normalne, przeciez nie maja tam za wiele miejsca. Moi jak sie okazalo byli poowijani pepowinami, ten ktory mniej sie ruszal mial dwie petle na szyi i bardzo krotki kawalek mu zostal,wiec nie miak pola do popisu. Drugi miał za to szelki z pepowiny. Wózek to Dorian jeden obok drugiego. Kupilismy używany, a jak chlopaki troche podrosna (czyt. wiosną) kupimy lekka spacerowke.
Super :D jakos dajemy rade ;)
Dziewczyny rosna jak.na drozdzach,na 7 tyg. wazyly po 5200g a to bylo miesiac temu takze czuje juz ze znowu waga poszla :D
Basia spi cale noce z reguly a Asia raz sie budzi. Dzien za dniem leca i pewnie ani sie obejrze a beda siedziec ;)

Pierwsza fotka Asia druga Basia :)
Super pyzuchy! :)
 
Do góry