reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
No i ja po wczorajszej wizycie spokojniejsza wsio jest dobrze. Chlopaki rosna jeden 2320 a dugi 2410 CC nadal zostaje na 38 tydz wiec jeszcze ponad 3 tyg kolejna wizyta 28 potem przeplywy i jezeli bedzie dobrze dostane skierowanie na Cc i dzien przed do szpitala a jakby cos sie dzialo nie tak to na patologie wczesniej ale dobrej mysli jestem i bede sie bronic zeby nie lezec w szpitalu
 
No i ja po wczorajszej wizycie spokojniejsza wsio jest dobrze. Chlopaki rosna jeden 2320 a dugi 2410 CC nadal zostaje na 38 tydz wiec jeszcze ponad 3 tyg kolejna wizyta 28 potem przeplywy i jezeli bedzie dobrze dostane skierowanie na Cc i dzien przed do szpitala a jakby cos sie dzialo nie tak to na patologie wczesniej ale dobrej mysli jestem i bede sie bronic zeby nie lezec w szpitalu
Super, jacy juz duzi!:) trzymaj nogi ciasno zebys nie musiala leżeć wczesniej. Przed Wami juz ostatnia prosta :)
 
No i ja po wczorajszej wizycie spokojniejsza wsio jest dobrze. Chlopaki rosna jeden 2320 a dugi 2410 CC nadal zostaje na 38 tydz wiec jeszcze ponad 3 tyg kolejna wizyta 28 potem przeplywy i jezeli bedzie dobrze dostane skierowanie na Cc i dzien przed do szpitala a jakby cos sie dzialo nie tak to na patologie wczesniej ale dobrej mysli jestem i bede sie bronic zeby nie lezec w szpitalu

No to dobrze, że wszystko z nimi ok
 
reklama
No i ja po wczorajszej wizycie spokojniejsza wsio jest dobrze. Chlopaki rosna jeden 2320 a dugi 2410 CC nadal zostaje na 38 tydz wiec jeszcze ponad 3 tyg kolejna wizyta 28 potem przeplywy i jezeli bedzie dobrze dostane skierowanie na Cc i dzien przed do szpitala a jakby cos sie dzialo nie tak to na patologie wczesniej ale dobrej mysli jestem i bede sie bronic zeby nie lezec w szpitalu
No jeszcze trochę i przytulisz maleństwa. Mnie jakoś z każdym dniem ciężej. Brzuch rośnie. Nie komu oprócz rodziny nie mówiliśmy o ciąży. Ale już widać i zaczynają się pytania.
Czasami brakuję powietrza. Czy to normalne?
 
Do góry