reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Ciekawe kiedy ja poczuję:sorry2: mam nadzieję, że jak najszybciej, bo w głowie krąży tyle złych myśli...
Spokojnie, poczujesz oj POCZUJESZ :D moj starszy byl wierciochem, ale blizniaki sa doświadczeniem bez porównania :D na przestrzeni kilku tygodni, mniej wiecej 19-25 mialam wrazenie ze mam w brzuchu osmiornice :D
 
Halszka, ile masz lat? Będziesz miała prawdziwe przedszkole w domu.
Ja mam synka 7 lat. Również chcieliśmy mieć więcej. Ale los zdecydował inaczej. Przeszliśmy ciężką drogę, długo nie udawało się,dwie stracone ciąży,jedna z których w 17 tc. w styczniu, w kwietniu zatrzymana, a teraz taka niespodzianka. Jak na razie wszystko dobrze. I aby tak pozostało. My rodzinie powiedzieliśmy po 15tc. Ale tylko najbliższej. I jedna koleżanka wie.

No to teraz macie podwójne szczęście ;)
Ja 11 lutego skończyłam 25 lat i tego samego dnia urodziłam córkę. :-D
 
Ostatnia edycja:
Ja mam synka 20msc. To moja druga ciaza i beda znowu chlopcy :) u mnie jutro juz 31tc+0d, w te upaly z brzucholem ciezko funkcjonować, mam juz prawie wszystko gotowe dla maluchow. Dzisiaj układałam w szafie ubranka te najmniejsze <3 troche Wam zazdroszcze ze bedziecie miec zimowe ciaze ;)

To już możesz myśleć o założeniu boy's bandu :-D
 
reklama
Ja poczulam pierwsze ruchy w 14 tyg i stopniowo czestotliwosc i moc kopniakow rosla. Ale my mamy zawsze o cos bedziemy sie martwic a to ze pozno ruchy potem ze za rzadko sa a to ze za slabe a potem ze boli brzuch i moze cos sie dzieje i tak już do porodu a po porodzie to juz wogole:laugh2:ale taki juz nasz los i kochamy te nasze dzieciaki już od momentu malej fasoleczki:tak::biggrin2:
 
Do góry