reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

To już możesz myśleć o założeniu boy's bandu :-D
Z kolezanka sie smiejemy ze druzyne pilkarska bedziemy miec razem. U nich jest juz dwoch chlopcow, a planuja czworke dzieci, naszych bedzie trzech (chociaż nie wykluczamy za pare lat kolejnej ciazy), druga kolezanka tez ma synka. Trzymamy sie dosc blisko (nasi mezowie to przyjaciele od lat), chociaz ciezko sie teraz spotykac, ale jak cala banda podrosnie to bedzie super wspolne zabawy organizowac :D
 
reklama
Ja poczulam pierwsze ruchy w 14 tyg i stopniowo czestotliwosc i moc kopniakow rosla. Ale my mamy zawsze o cos bedziemy sie martwic a to ze pozno ruchy potem ze za rzadko sa a to ze za slabe a potem ze boli brzuch i moze cos sie dzieje i tak już do porodu a po porodzie to juz wogole:laugh2:ale taki juz nasz los i kochamy te nasze dzieciaki już od momentu malej fasoleczki:tak::biggrin2:
O tototo dokladnie ;) taki juz nasz los ;) ja bylam bardzo zaskoczona tymi ruchami w 14tc, tym bardziej ze dwa tygodnie wczesniej dowiedzialam sie o blizniakach i wszystko bylo nadal szokiem :p
 
Z kolezanka sie smiejemy ze druzyne pilkarska bedziemy miec razem. U nich jest juz dwoch chlopcow, a planuja czworke dzieci, naszych bedzie trzech (chociaż nie wykluczamy za pare lat kolejnej ciazy), druga kolezanka tez ma synka. Trzymamy sie dosc blisko (nasi mezowie to przyjaciele od lat), chociaz ciezko sie teraz spotykac, ale jak cala banda podrosnie to bedzie super wspolne zabawy organizowac :D

Na to rzeczywiście się namnożyło tej płci męskiej. Jeśli u mnie teraz wyjdzie, że bliźniaki to będą chłopcy; to moja córka będzie biedna :-D Mając dwóch starszych I dwóch młodszych braci.

W którym tygodniu dowiedzieliście się o płci w trakcie ciąży mnogiej?
 
Na to rzeczywiście się namnożyło tej płci męskiej. Jeśli u mnie teraz wyjdzie, że bliźniaki to będą chłopcy; to moja córka będzie biedna :-D Mając dwóch starszych I dwóch młodszych braci.

W którym tygodniu dowiedzieliście się o płci w trakcie ciąży mnogiej?
W 13tc na prenatalnych gin dal nam jakies 80% pewności ze będą chlopcy, później w 19 potwierdzil no i za kazdym razem tylko sie upewniamy :)
 
reklama
Do góry