reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
I jak małe przybierają na wadze ?
Wiesz już kiedy wychodzicie do domku ?
Co do wyjścia to na razie nie pytam, bo powiedzieli na początku, że od dwóch kilo wypuszczają a dziewczyny wczoraj znowu waga spadająca... może dzisiaj już będzie lepiej. Poza tym Ulcia dostała żółtaczki fizjologicznej i jest naświetlana od wczoraj. Dzisiaj ponowne badania, żeby zobaczyć czy bibirubina spada. Nie martwię się tym, bo.to nic groźnego, tylko mi jej szkoda jak tak leży z tą opaską na oczach, zaraz głupie skojarzenia człowieka nachodzą.
A poza tym! Dostałam dzisiaj Agatkę do piersi! Fantastyczne uczucie. Pierwszy raz ją miałam na rękach i pierwszy raz przy piersi. Jeszcze z godzinę potem mi pokarm leciał z tego wszystkiego :-)
Ale piękna pogoda, aż chce się wyjść ❤❤❤
 
Hej :)

My się szykujemy na wizytę u gin i mam stresa lekkiego, pewnie będzie ochrzan za wagę etc. spokojnego dnia Wam życzę :)
Powodzenia :-) ja też dostawałam ochrzan za wagę od lekarza :-) ale przynajmniej trochę się go bałam i się ograniczałam bo kto wie ile bym przytyła :-D na koniec bylam 14 kg na plusie więc uważam że w normie.
Justi i @ania_ka87 dajcie znać jak po wizycie :-)
 
Co do wyjścia to na razie nie pytam, bo powiedzieli na początku, że od dwóch kilo wypuszczają a dziewczyny wczoraj znowu waga spadająca... może dzisiaj już będzie lepiej. Poza tym Ulcia dostała żółtaczki fizjologicznej i jest naświetlana od wczoraj. Dzisiaj ponowne badania, żeby zobaczyć czy bibirubina spada. Nie martwię się tym, bo.to nic groźnego, tylko mi jej szkoda jak tak leży z tą opaską na oczach, zaraz głupie skojarzenia człowieka nachodzą.
A poza tym! Dostałam dzisiaj Agatkę do piersi! Fantastyczne uczucie. Pierwszy raz ją miałam na rękach i pierwszy raz przy piersi. Jeszcze z godzinę potem mi pokarm leciał z tego wszystkiego :-)
Ale piękna pogoda, aż chce się wyjść ❤❤❤
Rozumiem :-) będzie dobrze zaczną przybierać zobaczysz. Zazdrosze Ci że już mogłaś karmic piersia i miałaś ją na raczkach ;-) ja też już chce :-)
Wracam z KTG wszystko w porządku 0-skurczy :-)
 
Rozumiem :-) będzie dobrze zaczną przybierać zobaczysz. Zazdrosze Ci że już mogłaś karmic piersia i miałaś ją na raczkach ;-) ja też już chce :-)
Wracam z KTG wszystko w porządku 0-skurczy :-)
Doczekasz się :-) na razie ciesz się że są w brzuszku i mają czas spokojnie dojrzeć :-) już niedługo będziesz mogła przytulić swoje skarby ❤ :-)
Ulcia jest po badaniach, żółtaczka zeszła i mogłam teraz ją wziąć do piersi. Nie załapała tak jak Agatka, ale się poprzytulałyśmy chociaż :-)))
 
Hej dziewczyny jak po wizytach?
Aniutek jak zoltaczka zeszla to i przybierac Ula bedzie a i Agatka ruszy pewnie z kopyta:tak:
Rozumiem :-) będzie dobrze zaczną przybierać zobaczysz. Zazdrosze Ci że już mogłaś karmic piersia i miałaś ją na raczkach ;-) ja też już chce :-)
Wracam z KTG wszystko w porządku 0-skurczy :-)
No i niech maluszki sookojnie sobie siedza w brzuszku u mamy:-) :)
 
Hej dziewuszki.

Ładna pogoda się zrobiła, siedzę całymi dniami w ogrodzie. Nie mam czasu zaglądać :(
Byłam w środę u gina - cudaczki rosną! Jeden spokojnie na nóżkach siedzi, drugi na głowie i strzelał fikołki :D Super widok! Takie już małe człowieczki są. Za tydzień w piątek pierwsze prenatalne - dowiedziałam się, że robią usg i badania z krwi (mojej). 6 lat temu tylko usg robili. Ale rozwijają się, widać :D

@Aniutek89 niech szybko rosną dziewuszki!!! :*
 
Powodzenia :-) ja też dostawałam ochrzan za wagę od lekarza :-) ale przynajmniej trochę się go bałam i się ograniczałam bo kto wie ile bym przytyła :-D na koniec bylam 14 kg na plusie więc uważam że w normie.
Justi i @ania_ka87 dajcie znać jak po wizycie :-)

Dobry dzien :)
Chłopaki po 1 kg ważą i wlosy juz mają . Ja teraz siedze w szpitaly i mam dzien z cukrzyca, juz posiew mi pobrali tetaz czekam na diabetologa a pozniej dietetyka.
Aniutku,czas szybko Ci zleci i fajnie,ze nie czujesz sie przytloczona szpitalem. ..Maluchy niedlugo zaczna Ci przybierac :)
 
reklama
Hej :)
ja wczoraj podejrzalam moje dziewczynki :D wszystko ok. i jestem bardzo szczesliwa :)
@Aniutek89 z pewnoscia dziewczynki zaczna zaraz przybierac ;) a problemy z karmieniem to norma nawet u donoszonych dzieci zwlaszcza jesli to Twoje pierwsze dzieci ja z pierwszym mialam tez problemy i waga spadla bardzo 8-) ja mam dwoje chorych dzieci z goraczka na antybiotyku i chorego chlopa... help ... :o
 
Do góry