reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Napisze po USG ile ważą :-)
U mnie formalności w miarę załatwiłam a remont jest w trakcie mam małe mieszkanie, więc myślę, że się do końca lutego wyrobimy :-)

No to już dzisiaj usg, o ile dobrze pamiętam? :-) czekam za szczegółowymi wiadomościami :-) to super, nawet jak Wam sie trochę przeciągnie to i tak zdążycie przed porodem. My się rzucilismy na remont domu po dziadkach, więc roboty i formalności jest po prostu mnóstwo. I za późno się wzięliśmy za to. Najwyżej skończymy już po porodzie, trudno :-(

A w ogóle to spotkała mnie bardzo miła sytuacja. Podczas zakupu w dziecięcym pierwszy raz zostałam poproszona do kasy bez kolejki. Czyli chyba już widać brzuszek hehe :-D ale to miłe, że chociaż część pań kasjerek zwraca na nas uwagę, choć podejrzewam że taka sytuacja to tylko w dziecięcym. Wątpię że ktoś kiedyś wpuści mnie np w Biedronce albo w Lidlu :-D
 
reklama
No to już dzisiaj usg, o ile dobrze pamiętam? :-) czekam za szczegółowymi wiadomościami :-) to super, nawet jak Wam sie trochę przeciągnie to i tak zdążycie przed porodem. My się rzucilismy na remont domu po dziadkach, więc roboty i formalności jest po prostu mnóstwo. I za późno się wzięliśmy za to. Najwyżej skończymy już po porodzie, trudno :-(

A w ogóle to spotkała mnie bardzo miła sytuacja. Podczas zakupu w dziecięcym pierwszy raz zostałam poproszona do kasy bez kolejki. Czyli chyba już widać brzuszek hehe :-D ale to miłe, że chociaż część pań kasjerek zwraca na nas uwagę, choć podejrzewam że taka sytuacja to tylko w dziecięcym. Wątpię że ktoś kiedyś wpuści mnie np w Biedronce albo w Lidlu :-D
Przełożyli mi usg na dziś, więc wczoraj nie miałam co pisać
Małe rosną mają po 810 i 850 kurcze myślałam, że będę miały po 1 kg już :-/lekarz niby mówi, że waga w normie. Ale najważniejsze, że zdrowe :-)
Tak dokładnie mnie też przepuszczaja tylko w sklpach z art dla dzieci o biedronce nawet się nie wypowiadam :-/
 
Przełożyli mi usg na dziś, więc wczoraj nie miałam co pisać
Małe rosną mają po 810 i 850 kurcze myślałam, że będę miały po 1 kg już :-/lekarz niby mówi, że waga w normie. Ale najważniejsze, że zdrowe :-)
Tak dokładnie mnie też przepuszczaja tylko w sklpach z art dla dzieci o biedronce nawet się nie wypowiadam :-/

No faktycznie, też sie spodziewałam, że będą większe. Ale to 27 tydzień, więc największe przyrosty wagi jeszcze przed nami :-) ja mam usg w poniedziałek, ciekawe ile moje cudaczki będą ważyły :-) coraz częściej dokucza nam czkawka w brzuszku. Dzisiaj nawet miały obie jednocześnie :-D przez to wiem, że jedna mała zmieniła położenie, bo na ostatnim usg jedna była główką na dole, a druga u góry. A po czkawkach wiem, gdzie mają główki. Dziś się utwierdzilam na 100%, ze ta po prawej obrócila sie główką w dół, bo w dole brzucha czułam dwie czkawki :-D gps działa, łobuziary mi nie umkną, wiem co jest grane w brzuszku :-D
 
No faktycznie, też sie spodziewałam, że będą większe. Ale to 27 tydzień, więc największe przyrosty wagi jeszcze przed nami :-) ja mam usg w poniedziałek, ciekawe ile moje cudaczki będą ważyły :-) coraz częściej dokucza nam czkawka w brzuszku. Dzisiaj nawet miały obie jednocześnie :-D przez to wiem, że jedna mała zmieniła położenie, bo na ostatnim usg jedna była główką na dole, a druga u góry. A po czkawkach wiem, gdzie mają główki. Dziś się utwierdzilam na 100%, ze ta po prawej obrócila sie główką w dół, bo w dole brzucha czułam dwie czkawki :-D gps działa, łobuziary mi nie umkną, wiem co jest grane w brzuszku :-D
Nio też miałam taką nadzieję ale teraz niech rosną szybko bym nie musiała się martwić :-)u mnie też czkawki są częściej ale jeszcze nie miały jednocześnie :-) u mnie też zmieniły położenie na połówkowy jedna była główkowo a druga poprzecznie a teraz obie są główkowo. Napisz po USG ile Twoje ważą :-)
 
Oj tak u nas króluje właśnie h&m i C&a. Uwielbiamy dresiki z c&a[emoji3]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jeszcze polecam Reserved:)
Dziewczyny bralyscie od razu do szpitala laktator? Polecicie jakiś? I maść na sutki, która Wam się sprawdza?
Ja mialam w szpitalu Medela najprostszy i był najlepszy;) bo te elektryczne wcale mi nie odciągaly mleka;/

Przepraszam że tak się wtracam:*

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jeszcze polecam Reserved:)

Ja mialam w szpitalu Medela najprostszy i był najlepszy;) bo te elektryczne wcale mi nie odciągaly mleka;/

Przepraszam że tak się wtracam:*

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Wszelkie rady chętnie wyslucham;-) mam w domu ręczny, zamówiłam jeszcze lansinoh elektryczny, będę testować w przyszłości;)

@Aniutek89 o której masz wizytę w poniedziałek?
 
reklama
Dziewczyny mamy w końcu przełom w karmieniu. Trwało to trochę ale jedzą ładnie z butli. Prawdopodobnie w poniedziałek wracam na oddział i zostaniemy tam do wypisu czyli do osiągnięcia wagi min 2 kg przez Ninkę. Trzymajcie kciuki.
Orchidea to super wiadomość!!! Ile jeszcze Nince brakuje do 2kg? Z butli od mamusi będzie jej lepiej smakowało;)
 
Do góry