reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Cześć Ciocie [emoji7][emoji7]
1509776909-d8cb6899faaca907-aaaaaa.jpeg

Sara 2200, Tobiasz 1730. Na razie jest tak sobie. Są na wsparciu oddechu i sondy do żołądka. Ja obolała po cięciu. Ale mega szczęśliwa [emoji7] [emoji7]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana ogromne gratulacje! Ale niespodzianka, patrzyłam jak głupia na to zdjęcie i co chwilę sprawdzalam czy to na pewno Ty je dodalas. Sara i Tobiasz na pewno są silni i niedługo nie będą potrzebować sondy ani wspierania oddechu. Tobie też zycze dużo siły, jak będziesz miała chwilę dawaj znać co i jak:)
 
reklama
Dzień dobry ze szpitala znowu :(
Obudziłam się o 5 tak mnie bolał brzuch,poszłam do toalety,wypiłam magnez,bolało strasznie myślałam,ze rodzę jakies skurcze dziwne a później zaczęłam czuć z prawej strony brzucha tylko i położyłam się,ale nie mogłam wytrzymać ani na bok się położyć ani chodzić wiec przyjechaliśmy do szpitala,pobrali krew,mocz, potem badnanie i Z dzidziami Ok,szyjka się trochę skróciła do 22mm,ale tak to normalnie. Zrobili mi usg wyrostka i nerek, bo nie wiadomo skąd ten bol taki po prawej stronie a to nie jest połączone z ciąża nie mam żadnych skurczy teraz, już mi dali jakies 3 leki i zaraz odpłyne po nich chyba. Nie wiem co to może być ten bol taki po prawej stronie Eh :(jutro mam urodziny a tu znów szpital...
 
Gratuluję zakupu, cudowny wózek. Wizualnie podoba mi się bardziej niż Mountain Buggy Duet. Niestety Donkey'a nie miałam okazji widzieć na żywo - poza tym cena nowych wózków rzeczywiście odstrasza a używanych w promieniu 100km ode mnie nie ma więc dałam sobie z nim spokój. Cały czas byłam zdecydowana na nowego MB Duet (cena ta sama co używany Donkey), nawet chciałam go kupić dopiero po porodzie, bo jest on dostępny do 7 dni więc żaden problem ale dzisiaj natrafiłam na promocję (trwającą do końca listopada lub do wyczerpania zapasów), w której jedna gondola o wartości prawie 900zł jest gratis więc żal było nie skorzystać :) Także za wózek zapłaciłam niewiele ponad 4tys. a nie prawie 5tys. Mam nadzieję, że będziemy zadowoleni z niego (akurat był dostępny w sklepie stacjonarnym, także nie zamawiamy całkiem w ciemno).
Tez mieliśmy kupić mountain,bardzo fajny i wąski wózek,ale on się nie składa do takich małych rozmiarów jak bugaboo a my mamy małe auto wiec odpadł,ale bardzo fajny wózek tez zgadzam się
 
Cześć Ciocie [emoji7][emoji7]
1509776909-d8cb6899faaca907-aaaaaa.jpeg

Sara 2200, Tobiasz 1730. Na razie jest tak sobie. Są na wsparciu oddechu i sondy do żołądka. Ja obolała po cięciu. Ale mega szczęśliwa [emoji7] [emoji7]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
@Oska305 jakie cudowne wieści z rana!!! Wspaniałe dzieciaczki - Sara i Tobiasz witajcie na świecie! :D Dużo siły i zdrówka dla mamusi oraz jej maleństw. Jak znajdziesz chwilę i poczujesz się lepiej, daj znać jak się ma Wasza trójka :-*
 
Dzień dobry ze szpitala znowu :(
Obudziłam się o 5 tak mnie bolał brzuch,poszłam do toalety,wypiłam magnez,bolało strasznie myślałam,ze rodzę jakies skurcze dziwne a później zaczęłam czuć z prawej strony brzucha tylko i położyłam się,ale nie mogłam wytrzymać ani na bok się położyć ani chodzić wiec przyjechaliśmy do szpitala,pobrali krew,mocz, potem badnanie i Z dzidziami Ok,szyjka się trochę skróciła do 22mm,ale tak to normalnie. Zrobili mi usg wyrostka i nerek, bo nie wiadomo skąd ten bol taki po prawej stronie a to nie jest połączone z ciąża nie mam żadnych skurczy teraz, już mi dali jakies 3 leki i zaraz odpłyne po nich chyba. Nie wiem co to może być ten bol taki po prawej stronie Eh :(jutro mam urodziny a tu znów szpital...
@Marti92 bidulko nasza :-* przykro mi, że znowu jesteś w szpitalu. Mimo to dobrze zrobilas, że pojechałaś. Trzymam kciuki, żeby to nie było nic poważnego i żebyś szybko wróciła do domku!
 
Cześć Ciocie [emoji7][emoji7]
1509776909-d8cb6899faaca907-aaaaaa.jpeg

Sara 2200, Tobiasz 1730. Na razie jest tak sobie. Są na wsparciu oddechu i sondy do żołądka. Ja obolała po cięciu. Ale mega szczęśliwa [emoji7] [emoji7]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom

O ja Cię... ale niespodzianka aż nie mogę w to uwierzyć :) witajcie na świecie Kochane maluszki :-D
Mamuniu Gratuluję i życzę Ci szybkiego powrotu do pełni sił, a maluszkom zdroweczka :)
Jak dojdziesz do siebie to daj znać co i Jak, bo wczoraj pisałaś ostatni raz że jest lepiej a tu takie zaskoczenie.
 
Ostatnia edycja:
Oska gratulacje!! Przygotuj się na.przynajmniej dwa tygodnie w szpitalu bo mały będzie musiał dojść do 2kg. Ale dacie radę!! My byliśmy 16dni

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry ze szpitala znowu :(
Obudziłam się o 5 tak mnie bolał brzuch,poszłam do toalety,wypiłam magnez,bolało strasznie myślałam,ze rodzę jakies skurcze dziwne a później zaczęłam czuć z prawej strony brzucha tylko i położyłam się,ale nie mogłam wytrzymać ani na bok się położyć ani chodzić wiec przyjechaliśmy do szpitala,pobrali krew,mocz, potem badnanie i Z dzidziami Ok,szyjka się trochę skróciła do 22mm,ale tak to normalnie. Zrobili mi usg wyrostka i nerek, bo nie wiadomo skąd ten bol taki po prawej stronie a to nie jest połączone z ciąża nie mam żadnych skurczy teraz, już mi dali jakies 3 leki i zaraz odpłyne po nich chyba. Nie wiem co to może być ten bol taki po prawej stronie Eh :(jutro mam urodziny a tu znów szpital...
Marti trzymaj się w tym szpitalu, najważniejsze, że z dziećmi wszystko dobrze.
Życzę szybkiego powrotu do domu:*
 
reklama
Do góry