reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej dziewczyny, za nami ciężka noc. Mój mąż trafił do szpitala z podejrzeniem zatorowosci płucnej..na szczęście po paru godzinach badań okazało się, że to "tylko" zakrzepowe zapalenie żył. Wiec pobierze zastrzyki, antybiotyk i powinno być już dobrze. Ale powiem Wam że dawno się tak nie stresowalam, już miałam tysiące czarnych myśli, na zmianę ryczalam i próbowałam się uspokoić ze względu na szkraby w brzuchu. Dobrze, że dzieciom moje nerwy się nie udzieliły i tylko grzecznie kopały mnie w brzuchu. Dobra idę odsypiać, a Wam życzę miłego dnia!
To teraz spokojnie i dużo zdrowia dla męża [emoji4] [emoji4]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Alina1987 oj współczuję stresu, wiem jak to jest się o kogoś martwić. Ale najważniejsze, że sytuacja opanowana. Dużo zdrowia dla Was :)
Ja dziś miałam trudną noc. Przy prawie każdym przewrocie z boku na bok, tak jakby cofała mi się treść żołądka do gardła. Pierwszy raz tak miałam, a potem okropna zgaga.
Teraz nastawiłam pranie i tez się zastanawiam nad jakimś ciastem, tylko pomysłu nie mam. W tygodniu zrobiłam murzynka bo mąż się bardzo domagał a teraz nie wiem. Poszperam za czymś w internecie :)
Miłej soboty dla Was. Odpoczywajcie dużo :)
 
@Alina1987 oj współczuję stresu, wiem jak to jest się o kogoś martwić. Ale najważniejsze, że sytuacja opanowana. Dużo zdrowia dla Was :)
Ja dziś miałam trudną noc. Przy prawie każdym przewrocie z boku na bok, tak jakby cofała mi się treść żołądka do gardła. Pierwszy raz tak miałam, a potem okropna zgaga.
Teraz nastawiłam pranie i tez się zastanawiam nad jakimś ciastem, tylko pomysłu nie mam. W tygodniu zrobiłam murzynka bo mąż się bardzo domagał a teraz nie wiem. Poszperam za czymś w internecie :)
Miłej soboty dla Was. Odpoczywajcie dużo :)
Ja wczoraj tak miałam strasznie ze zgaga przed pójściem spać. Wypiłam dwie szklanki mleka i tabletkę na zgagę i jakoś zasnęłam. U mnie właśnie już w piekarniku murzynek z gruszkami,bo to najszybsze ciasto jak dla mnie,a i tak się zmęczyłam,bo brzuch taki napiety a plecy to już nawet nie będę mówić ;p teraz leżę :)
 
Alina1987 cale szczęście że sytuacja już opanowana. Życzę zdrowia Twojemu mężowi, a Tobie spokoju. Trzymajcie się I dajcie o siebie wzajemnie :*
 
Cześć dziewczyny, wczoraj odebrałam wynik posiewu i jest jalowy :) ale nie będziemy czekali do przyszłego piątku z założeniem krążka, bo tak nam zaproponowali w szpitalu, no i musiałabym leżeć 3 dni, mimo że zakładają to w 10 minut, żeby nfz zwróciło. Postanowiliśmy że pójdziemy w przyszłym tygodniu prywatnie i założymy żeby już nie zwlekać. Niestety każą mi leżeć, ale jakoś mi to nie służy, bo biodro boli mnie tak bardzo że nie mogę wytrzymać i żadna pozycja nie jest dobra. A do tego wieczorem i w nocy miałam takie skurcze że brałam no -spe która na szczęście pomogła. Nie lubie takich sytuacji, bo zaraz się stresuje strasznie. Ja dziś dzień jak codzień leżę :/ ale popatrzę jak mój maluje pokój, a potem wybierzemy ostatecznie meble w Internecie, żeby w tygodniu mógł pojechać i kupić. Jest szansa że w ciągu najbliższych 2 tygodni przygotujemy pokój, więc będzie można kupić wreście całą resztę, poprac wszystko, poukładać i może spakować torbę :)Zycze Wam spokojnego i milego dnia :)
 
A ja nie mam siły,moje plecy :( chyba wezmę paracetamol. Po cieście na zakupy pojechaliśmy a później zrobiłam obiad i tylko trochę ogarnelam kuchnie i naczynia do zmywarki włożyłam ;) a to już takie meczace tak stać. Mąż poodkurzal i pomyl podłogi a ja mam jeszcze tylko pranie do poskladania i będę leżeć,już na kontynuowanie prasowania ciuszków nie mam siły :( a co tam u Was ?
 
reklama
Do góry