reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej dziewczyny. Ładne te wasze łóżeczka i pościele i fajnie,ze macie możliwość kupić takie fajne wózki w dobrym stanie za świetna cenę. Ja narazie nic nie wybrałam,mam nadzieje,ze uda się znaleźć coś zanim urodzę ;) ja wczoraj zmęczona już cały dzień poza domem. Na wizycie Ok,dziewczyny maja po 1700 g ponad i ta po prawej stronie tez się obróciła główka dlatego ostatnio tak mnie chyba ciśnie jak napierają główkami na dół ;) ale za to druga wczoraj po minucie jak położna tylko się odwróciła i dalej jedzie po brzuchu a ta pierwsza siup i się obróciła główka do góry,zreszta cały czas się kręciła i kopała wiec jeszcze zmieni pozycje pewnie nie raz i teraz to sama nie wiem jak jest ułożona ;)
Miłego dnia!:)
I najważniejsze, że są zdrowe i ruchliwe, oby tak dalej :)
Nawet nie wiedziałam, że obracanie tak im szybko idzie, tzn wiedziałam, że się z czasem mogą obrócić do góry nogami ale nie, że w takim ekspresowym tempie :D
@Necia0 literki super, ja uszyłam sobie sama takie tylko jednokolorowe i na razie tylko jedno imię, ale to też pokażę jak już będą wisiały :)
 
reklama
Marti92 cieszę się że z dziewczynkami wszystko dobrze, wygląda na to że raczej więcej niż 2 z lekkim groszem mieć nie będą bo widać że drobinki na ten tydzień, ale najważniejsze żeby były zdrowe :)
No i szukaj kochana co Ci jeszcze brakuje, bo czas goni.
Tak,ale jeszcze trochę urosną,a wszystko jest w porządku mówiła położna,ze bliźniaki mniejsze i przyrost wagi jak jest powyżej np - 22procent to wtedy jest ze za małe a u nas -13 procent. I tak urosły od ostatniego usg 600 gram ponad wiec za 4 tyg jeszcze trochę urosną i mam nadzieje przekroczą 2 kg a i może jeszcze posiedzą w brzuszku z 6 tyg lub więcej to lepiej dla nich tylko mama już się czuje jak słonik hehe ;)
 
No też mi się wydaje że 2 z groszem to normalna waga urodzeniowa bliźniaków x2 to 5 kg razem a czasem nawet ciut wiecej ;) rzadko raczej zdarzają się takie po 3 kg. Myślę że ja bym takich nie dała rady ;)

Mea1989 zdolniacha z Ciebie, koniecznie się pochwal na koniec :)
 
Hej dziewczyny, ale mi się dziś pospalo;) dopiero się obudziłam i coś nie chce mi się wstawać z łóżka.
@Marti92 cieszę sie, że na wizycie wszystko dobrze. A bliźniaki często się mniejsze, ważne żeby do tych 2 kg doszły. Moje tydzień temu ważyły tyle samo, a termin mam dopiero na 27.12. ale wiadomo, że USG ma granicę błędu, zresztą lekarz mówi że skoro ja ważyłam przy porodzie 4200, a mój mąż 4100 to mogą być dość duże jak na bliźniaki. Tylko nie wiem jak ja to udźwignę i czy mój brzuch jeszcze je pomieści;)
@Mea1989 zazdroszczę talentu, pochwal się koniecznie efektami. U mnie dwie lewe ręce do szycia niestety;)
 
Hej dziewczyny. Ładne te wasze łóżeczka i pościele i fajnie,ze macie możliwość kupić takie fajne wózki w dobrym stanie za świetna cenę. Ja narazie nic nie wybrałam,mam nadzieje,ze uda się znaleźć coś zanim urodzę ;) ja wczoraj zmęczona już cały dzień poza domem. Na wizycie Ok,dziewczyny maja po 1700 g ponad i ta po prawej stronie tez się obróciła główka dlatego ostatnio tak mnie chyba ciśnie jak napierają główkami na dół ;) ale za to druga wczoraj po minucie jak położna tylko się odwróciła i dalej jedzie po brzuchu a ta pierwsza siup i się obróciła główka do góry,zreszta cały czas się kręciła i kopała wiec jeszcze zmieni pozycje pewnie nie raz i teraz to sama nie wiem jak jest ułożona ;)
Miłego dnia!:)

@Marti92 odczuwam zmartwienie w Twoim głosie... A nie możesz wszystkiego kupić w Polsce i wysłać męża w podróż hehh pozamawiać sobie a mąż niech weźmie duże autko i pozbiera wszystko??? Albo może masz kogoś w Polsce kto by sobie chciał urlop zrobić...
 
@Marti92 odczuwam zmartwienie w Twoim głosie... A nie możesz wszystkiego kupić w Polsce i wysłać męża w podróż hehh pozamawiać sobie a mąż niech weźmie duże autko i pozbiera wszystko??? Albo może masz kogoś w Polsce kto by sobie chciał urlop zrobić...
No właśnie nie mogę :/ zreszta za duży koszt to by był tez,ja już mam pozamawiane z PL i czekam na paczki a tu tez zakupy już pomału robię,jadę właśnie zobaczyć czapeczki i kombinezony, tylko z wózkiem,bo nie dam tyle kasy za wózek co jest wyblaknięty np i dlatego tak jeszcze szukam ładnego wózka używanego a jak nic nie znajdę to wtedy nowy,ale już nie ten model co chce,ale fakt stresuje się tym ale nie da sie pewnych rzeczy przeskoczyć :)
 
IMG_4052.JPG
W końcu kupiłam czapeczki tez w h&m,jeszcze kombinezony tylko,ale nie znalazłam różowych :p nachodziłam się i mnie tak plecy bolą a nic fajnego już nie znalazłam dla maluchów. Teraz odpoczywam a później będę prasować dalej na ile mi sił starczy :D
 

Załączniki

  • IMG_4052.JPG
    IMG_4052.JPG
    778,1 KB · Wyświetleń: 447
reklama
Marti śliczne te czapeczki[emoji4]
A ja już coraz ciężej się czuje. A jeszcze Mała cały czas mnie kopie, kręci się na wszystkie strony, ze czasami mam już dość. Tobiasz za to aż za spokojny i się martwię, czy z nim wszystko w porządku. W czwartek wizyta i już się doczekać nie mogę.

Kupujecie pieluchy rozmiar 0? Mi położna teraz w szpitalu je doradzała i się zastanawiam. Siostra teraz urodziła córeczkę 3 kg i na nią 1 były na początku za duże.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry