reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dziewczyny w końcu była moja doktor na dyżurze i wszystko ustawiła. Od dziś wszystkie leki odstawione, dziś obserwacją i jeśli wszystko będzie ok to jutro do domu. Szyjka jeszcze nawet nie szykuje się do porodu[emoji4]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Super wiadomości, może jednak dzieci jeszcze nie będą się tak spieszyć z wyjściem:)
A czujesz teraz skurcze? Wtedy "spina" się cały brzuch? Bo ja ostatnio w nocy mam takie dziwne uczucie po bokach i pod żebrami i zaczynam się zastanawiać czy to jednak nie jakieś skurcze..
 
reklama
Dziewczyny w końcu była moja doktor na dyżurze i wszystko ustawiła. Od dziś wszystkie leki odstawione, dziś obserwacją i jeśli wszystko będzie ok to jutro do domu. Szyjka jeszcze nawet nie szykuje się do porodu[emoji4]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom

No widzisz, nie zawsze musi być tak źle ;)
 
Alina1987 kiedy ma się skurcze, to napina i twardnieje cały brzuch (czasem przybiera dziwny kształt) i o ile nie są to skurcze porodowe to jest nieprzyjemne ale nie jakoś bolesne. Trwa kilka sekund i puszcza, a wtedy wszystko wraca do normy. Jesli pojawiaja sie zbyt czesto tzn. Co kilka minut przez dluzszy czas lub regularnie i zaczyna bolec tyl (krzyz) a takze dol brzucha i zaczynaja byc coraz bolesniejsze, to juz porodowe.
 
Hej dziewczyny, jestem tu nowa ale nie wiem czy nie za szybko tu trafiłam:) to moja 3 ciąża, 8 tydzień, pierwszą wizytę mam dopiero jutro a narazie tylko jakieś dziwne przeczucie czy aby nie jest to ciąża bliźniacza pierwsze co mnie zastanowiło to gruba i wyraźna krecha na teście już w pierwszym dniu spodziewanej@, poza tym piersi bolą mnie od samego początku i to naprawdę bardzo:(:(, do tego okropne mdłości, chociaż nie wymiotuje, ale w poprzednich ciążach tak nie miałam, może się trochę nakręcam (Chciałabym aby się potwierdziły moje przeczucia) aczkolwiek z tego co czytałam w necie raczej nie mam predyspozycji do ciąży bliźniaczej ( od strony mamy takich nie było, jestem raczej niska i szczupła;)) dodam tylko że przed zajściem w ciążę miałam wkładkę domaciczną, udało się zajść w pierwszym cyklu po wyjęciu. Napiszcie co o tym myślicie. Pozdrawiam cieplutko:-) :)
 
Cześć Miałam te same objawy. Też jestem niska i drobna, nie mam bliźniaków w rodzinie, a okazało się że to ciąża bliźniacza:-) Byliśmy z mężem w szoku.Zawsze chciałam bliźniaczki no i będą dwie dziewczynki.Jestem w 30 tygodniu.Trzymam za Ciebie mocno kciuki żeby wszystko było dobrze :-)
 
Alina1987 kiedy ma się skurcze, to napina i twardnieje cały brzuch (czasem przybiera dziwny kształt) i o ile nie są to skurcze porodowe to jest nieprzyjemne ale nie jakoś bolesne. Trwa kilka sekund i puszcza, a wtedy wszystko wraca do normy. Jesli pojawiaja sie zbyt czesto tzn. Co kilka minut przez dluzszy czas lub regularnie i zaczyna bolec tyl (krzyz) a takze dol brzucha i zaczynaja byc coraz bolesniejsze, to juz porodowe.
Dzięki Necia, bo ja to się boję, że przegapie skurcze porodowe i ich nie rozpoznam.. chyba już mi się włączyła jakaś panika związana z porodem. jesZcze ostatnio lekarz powiedział, że jak będę czuła skurcze to mam jechać od razu do szpitala, ale chyba chodziło mu o te porodowe..
 
Cześć dziewczyny:-) Ja mam ostatnio dużo lepsze samopoczucie po ostatnich dołkach. Mamy już wózek i prawie gotowy pokój dla dziewczynek. Wszystko ładnie pięknie i dziś nagle klops - złe wyniki moczu. Bakterie i leukocyty...:-/ Mam dziś wizytę u lekarza więc dowiem się co dalej. Ciągle coś, nie może być normalnie.Już się oczywiście zamartwiam o moje maluszki.
 
Super wiadomości, może jednak dzieci jeszcze nie będą się tak spieszyć z wyjściem:)
A czujesz teraz skurcze? Wtedy "spina" się cały brzuch? Bo ja ostatnio w nocy mam takie dziwne uczucie po bokach i pod żebrami i zaczynam się zastanawiać czy to jednak nie jakieś skurcze..
U mnie pierwszy objaw to był ból w pasie z tyłu promieniujacy na brzuch i okresowy ból brzucha. A już w szpitalu to mrowienie i drętwienie nóg od kolan w dół i od łokci do dłoni. Ale kazda z nas będzie miała inne objawy.
Teraz jestem jeszcze na lekach i nic się nie dzieje. Tylko Sara wywija na wszystkie strony.[emoji4] [emoji7]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny:-) Ja mam ostatnio dużo lepsze samopoczucie po ostatnich dołkach. Mamy już wózek i prawie gotowy pokój dla dziewczynek. Wszystko ładnie pięknie i dziś nagle klops - złe wyniki moczu. Bakterie i leukocyty...:-/ Mam dziś wizytę u lekarza więc dowiem się co dalej. Ciągle coś, nie może być normalnie.Już się oczywiście zamartwiam o moje maluszki.
Kup sok z żurawiny 100% i pij. Mi pomaga, wyniki lepsze. Nie martw się [emoji4]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry