reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

A to ja mam zawsze usg oprócz przez brzuch to też takie dopochwowe i wtedy sprawdza stan szyjki i długość. Na szczęście w ten sposób, bo po wzierniku zawsze mnie boli.
A z tymi szaleństwami taki żarcik, na szczęście oni mieszkają w moim rodzinnym domu, gdzie calu czas jest moj pokój;) więc jak będę zmęczona po prostu zwine się na górę do siebie:) ale chcę pojechać, bo wiem, że później w ciąży i na początku jak dzieciaki się urodzą to nie będziemy jeździć, to jednak 170 km. Teraz rodzeństwo będzie musiało do mnie przyjeżdżać:)
A te Twoje krwawienia możliwe ze przez przeciążenie organizmu, skoro wyniki dobre. Pomoc w ciążach bliźniaczych często to sie zdarza.
Jak Ty taką długą podróż przeżyjesz? Ja mam do ginekologa 40km i w połowie drogi już nie wiem jak siedzieć tak mnie plecy bolą. I to teraz, a co będzie za jakiś czas to nie wiem...
 
reklama
@Necia0 Dziękuję! Właśnie rzadko się zdarza, ale widocznie dzieci mają dryg do organizacji po matce, bo w piątek skończył się remont, a w sobotę byliśmy w domu :) I byliśmy w szpitalu 4 noce, jak inne mamy po cc.

Z tymi bólami brzucha i kręgosłupa to nie chcę straszyć, ale u mnie to były skurcze.

Zobacz załącznik 825359


Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
To twoje maluszki ? Takie piękne :) gratulacje dla dzielnej mamy !:)
 
Ale nas tu teraz jest i forum pracuje ciagle coś do czytania ;) co do brzucha w ciąży to ja miałam taki dość mały aż później nagle się zrobił taki większy i rośnie dalej ;) mi tez tak dni uciekają,ze masakra strasznie szybko leci ten czas mi w ciąży a z plecami to widzę mamy większość takie problemy,to chyba najgorsze ani siedzieć ani leżeć,stać maskara,jednak ciężar dla ciała daje się we znaki. Ja dziś mam zamiar iść na spacer troche rozruszać kości i zrobię naleśniki a wizytę u położnej mam jutro :)
 
Jak Ty taką długą podróż przeżyjesz? Ja mam do ginekologa 40km i w połowie drogi już nie wiem jak siedzieć tak mnie plecy bolą. I to teraz, a co będzie za jakiś czas to nie wiem...
Na szczęście cały czas autostradą się jedzie, 1,5 godziny i będziemy na miejscu. Poduchę biorę pod plecy, nogi wyciągam, pozycja półleżąca-polsiedzaca i daję radę:)
 
Mimo tych bóli dziewczyny zazdroszczę wam już tych kopniaczków :-p ja się ich już nie mogę doczekać:D dziś zaczynamy 11 tc:) na razie czuję się super:D jutro wraca mój doktorek z urlopu i będę wiedziała kiedy wizyta;-) ;) już się doczekać nie mogę:) a z drugiej strony boję się strasznie:(

Nie ma się czego bać i tak już nic nie zmienimy, trzeba po prostu mieć pozytywne myślenie. Bo zamartwianiem się tylko niepotrzebnie siebie narażamy na stres i nasze Maluszki w brzuszku.
Widzisz wiele z nas od początku miewa jakieś problemy, bóle, krwawienia itp tylko się cieszyć że czujesz się dobrze skoro czujesz się dobrze to zanaczy że nie ma powodu do zmartwień :-)
 
Nie ma się czego bać i tak już nic nie zmienimy, trzeba po prostu mieć pozytywne myślenie. Bo zamartwianiem się tylko niepotrzebnie siebie narażamy na stres i nasze Maluszki w brzuszku.
Widzisz wiele z nas od początku miewa jakieś problemy, bóle, krwawienia itp tylko się cieszyć że czujesz się dobrze skoro czujesz się dobrze to zanaczy że nie ma powodu do zmartwień :-)
Dzięki za słowa otuchy:* staram się myśleć pozytywnie:) mam nadzieję, że moja ciąża tak jak i pierwsza będzie książkowa :D a przynajmniej o tym marzę:*
 
A to ja mam zawsze usg oprócz przez brzuch to też takie dopochwowe i wtedy sprawdza stan szyjki i długość. Na szczęście w ten sposób, bo po wzierniku zawsze mnie boli.
A z tymi szaleństwami taki żarcik, na szczęście oni mieszkają w moim rodzinnym domu, gdzie calu czas jest moj pokój;) więc jak będę zmęczona po prostu zwine się na górę do siebie:) ale chcę pojechać, bo wiem, że później w ciąży i na początku jak dzieciaki się urodzą to nie będziemy jeździć, to jednak 170 km. Teraz rodzeństwo będzie musiało do mnie przyjeżdżać:)
A te Twoje krwawienia możliwe ze przez przeciążenie organizmu, skoro wyniki dobre. Pomoc w ciążach bliźniaczych często to sie zdarza.

Właśnie po tych słowach jak "już widzę jak poszalejesz była buźka ze łzami ze śmiechem" , ale coś się skasowała ;)
A że jedziesz dobrze, odskocznia wskazana nawet jeśli miałabyś tylko posiedzieć i pogadać sobie z różnym i osobami :)
 
Hej. Ja dzis po wizycie. Chlopcy 2700 i 2500. Jutro zaczynam 36 tydzien i mam sie stawic w szpitalu na dozylne podanie zelaza, bo moja hemoglobinka spadla do 9,2 :( ponadto rozwarcie 2 cm wiec prawdopodobnie juz nie wyjde do porodu.
 
Hej. Ja dzis po wizycie. Chlopcy 2700 i 2500. Jutro zaczynam 36 tydzien i mam sie stawic w szpitalu na dozylne podanie zelaza, bo moja hemoglobinka spadla do 9,2 :( ponadto rozwarcie 2 cm wiec prawdopodobnie juz nie wyjde do porodu.
Kawal chłopaków [emoji4] moze dobrze ze bedziesz pod opieka? A masz juz wstepny termin porodu? Cc?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kawal chłopaków [emoji4] moze dobrze ze bedziesz pod opieka? A masz juz wstepny termin porodu? Cc?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Mialam miec cc po skonczonym 37 czyli najwczesniej 26, ale po dzisiejszej wizycie lekarz stwierdzil, ze juz nie ma co czekac i moze byc nawet 17. Mnie to cieszy. Chlopcy duzi, ja juz mam porzadne skurcze i nie moge sie ruszac.
 
Do góry