reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

@Alina1987 śliczny kacik [emoji7]
Oj dziewczyny widze ze wszystkie tu mamy jakies gorsze dni i samopoczucie.
U mnie plecy tez masakra nawet jak leze bol straszny... Ale nie wiem jak wam bo mi dni uciekają, tak szybko mijaja

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@cynamonek26 z wielkością brzucha nie mam porównania, bo to moja pierwsza ciąża, ale do 5 miesiąca teraz w ogóle nie miałam brzuszka, a później jak wyskoczył to od razu duży. Teraz wyglądam jakbym rodzić miała zaraz;)
@Necia0 a w jaki sposób do tej pory mierzyli Ci szyjkę? Rzeczywiście to złe samopoczucie dopada nas w podobnym czasie. idę dzisiaj do kosmetyczki, niby tylko na brwi, ale zawsze to jakieś inne wyjście niż do lekarza, może humor mi się poprawi:)
A w sobotę czeka mnie 18-tka siostrzenicy, na pewno poszaleje na niej :D
 
A skąd to krwawienie? Może hemoglobina Ci spadła albo przeziębiona jesteś? Oby z szyjką nic złego się działo. Dobrze, że jest zamknięta.
Miałam tak na początku ciąży i było to wina właśnie bardzo obniżonej hemoglobiny. Lekarka mówiła że czasem organizm kobity źle znosi sama ciążę a do tego podwójne obciążenie i osłabienie organizmu wystarczy. Dostałam żelazo wtedy i magnez a także specjalne tabletki dla kobiet w takich ciazach i przestało. A wczoraj znów wróciło i to że zdwojoną siłą, bo pojawia się nagle, często i obficie. Wyniki się nie pogorszyła raczej stoją w miejscu, a więc nie wiem czemu tak jest. Mąż Mówi że to chyba ogolne przemęczenia, brak snu. Nie jem też za dużo bo mam jak tusiaczek nudności przez co brak apetytu. Powiem o tym we wtorek, zobaczymy co powie.
 
Gratuluję i życzę dużo sił, a przede wszystkim zdrówka dla Was wszystkich :)
Jesteś wielka że dotrwalaś tak długo, brawo bo to chyba nie często się zdarza. A może jesteś stworzona do takich ciąż po prostu ;)
Prosimy o zdjęcia chłopców w wolnej chwili, popatrzmy na Twoje skarby to poprawią nam się humoru :)
@Necia0 Dziękuję! Właśnie rzadko się zdarza, ale widocznie dzieci mają dryg do organizacji po matce, bo w piątek skończył się remont, a w sobotę byliśmy w domu :) I byliśmy w szpitalu 4 noce, jak inne mamy po cc.

Z tymi bólami brzucha i kręgosłupa to nie chcę straszyć, ale u mnie to były skurcze.

20171007_114021.jpg



Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 20171007_114021.jpg
    20171007_114021.jpg
    49,2 KB · Wyświetleń: 511
@cynamonek26 z wielkością brzucha nie mam porównania, bo to moja pierwsza ciąża, ale do 5 miesiąca teraz w ogóle nie miałam brzuszka, a później jak wyskoczył to od razu duży. Teraz wyglądam jakbym rodzić miała zaraz;)
@Necia0 a w jaki sposób do tej pory mierzyli Ci szyjkę? Rzeczywiście to złe samopoczucie dopada nas w podobnym czasie. idę dzisiaj do kosmetyczki, niby tylko na brwi, ale zawsze to jakieś inne wyjście niż do lekarza, może humor mi się poprawi:)
A w sobotę czeka mnie 18-tka siostrzenicy, na pewno poszaleje na niej :D

Pewnie że odmiana i dobrze że idziesz, warto nawet jeśli przez chwilę poczujesz się lepiej :) ja jakoś na nic nie ma chęci, ale jak poczuje się trochę lepiej to też zadbam o siebie ;)
Do tej pory zawsze na dwa sposoby:
- wziernik i sprawdzanie "palcami" czy zamknięta regularnie co 2 tygodnia
- i tym jak ja to mówię "metalowym prętem" wewnetrznie co do mm, po czym zawsze mam normalne usg brzucha, przepływy itd.
Obu nie znoszę, bo zawsze się boję co powie przy moich problemach i o tyle co na początku są po prostu nieprzyjemne a teraz już bolesne i boję się zawsze później że wystąpi krwawienie jak mi narusza. Tak mialam przy córce.
Już to widzę jak będziesz szalała
 
@Necia0 Dziękuję! Właśnie rzadko się zdarza, ale widocznie dzieci mają dryg do organizacji po matce, bo w piątek skończył się remont, a w sobotę byliśmy w domu :) I byliśmy w szpitalu 4 noce, jak inne mamy po cc.

Z tymi bólami brzucha i kręgosłupa to nie chcę straszyć, ale u mnie to były skurcze.

Zobacz załącznik 825359


Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
No i super, wszystko odbyło sie normalnie, krotki pobyt, a w domu zawsze najlepiej :)
O Ja i jeszcze się trzymają słodziutko za rączkę :) to niesamowite bo są całkiem różne
 
@Necia0 Dziękuję! Właśnie rzadko się zdarza, ale widocznie dzieci mają dryg do organizacji po matce, bo w piątek skończył się remont, a w sobotę byliśmy w domu :) I byliśmy w szpitalu 4 noce, jak inne mamy po cc.

Z tymi bólami brzucha i kręgosłupa to nie chcę straszyć, ale u mnie to były skurcze.

Zobacz załącznik 825359


Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ale cudowne kruszynki:D hehe i tak fajnie jedno ma czuprynke a drugie nie ma włosków :biggrin2:
 
Pewnie że odmiana i dobrze że idziesz, warto nawet jeśli przez chwilę poczujesz się lepiej :) ja jakoś na nic nie ma chęci, ale jak poczuje się trochę lepiej to też zadbam o siebie ;)
Do tej pory zawsze na dwa sposoby:
- wziernik i sprawdzanie "palcami" czy zamknięta regularnie co 2 tygodnia
- i tym jak ja to mówię "metalowym prętem" wewnetrznie co do mm, po czym zawsze mam normalne usg brzucha, przepływy itd.
Obu nie znoszę, bo zawsze się boję co powie przy moich problemach i o tyle co na początku są po prostu nieprzyjemne a teraz już bolesne i boję się zawsze później że wystąpi krwawienie jak mi narusza. Tak mialam przy córce.
Już to widzę jak będziesz szalała
A to ja mam zawsze usg oprócz przez brzuch to też takie dopochwowe i wtedy sprawdza stan szyjki i długość. Na szczęście w ten sposób, bo po wzierniku zawsze mnie boli.
A z tymi szaleństwami taki żarcik, na szczęście oni mieszkają w moim rodzinnym domu, gdzie calu czas jest moj pokój;) więc jak będę zmęczona po prostu zwine się na górę do siebie:) ale chcę pojechać, bo wiem, że później w ciąży i na początku jak dzieciaki się urodzą to nie będziemy jeździć, to jednak 170 km. Teraz rodzeństwo będzie musiało do mnie przyjeżdżać:)
A te Twoje krwawienia możliwe ze przez przeciążenie organizmu, skoro wyniki dobre. Pomoc w ciążach bliźniaczych często to sie zdarza.
 
@Necia0 Dziękuję! Właśnie rzadko się zdarza, ale widocznie dzieci mają dryg do organizacji po matce, bo w piątek skończył się remont, a w sobotę byliśmy w domu :) I byliśmy w szpitalu 4 noce, jak inne mamy po cc.

Z tymi bólami brzucha i kręgosłupa to nie chcę straszyć, ale u mnie to były skurcze.

Zobacz załącznik 825359


Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ale cudownie za rączki się trzymają:) super, że wszystko poszło tak dobrze, teraz życzę dużo zdrówka i siły:)
 
reklama
@Necia0 Dziękuję! Właśnie rzadko się zdarza, ale widocznie dzieci mają dryg do organizacji po matce, bo w piątek skończył się remont, a w sobotę byliśmy w domu :) I byliśmy w szpitalu 4 noce, jak inne mamy po cc.

Z tymi bólami brzucha i kręgosłupa to nie chcę straszyć, ale u mnie to były skurcze.

Zobacz załącznik 825359


Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Śliczne dzieciaczki
emoji7.png
i zupełnie do siebie nie podobne. Musisz być bardzo szczęśliwa, że masz je już przy sobie :)
 
Do góry