reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

@Necia0 jeszcze ze wszystkim zdążysz :) zresztą pamiętam ze zdjęć, że masz malutki brzuszek, więc pewnie nawet za parę tygodni będziesz mieć na to siłę. Bo ja z moim po prostu nie dałabym rady później, już teraz ciężko mi się schylać i prasowac. Poza tym przez L4 mam nadmiar wolnego czasu, więc zajmowałam się wyprawką :)

Ja wiem czy mały, dla mnie jest duzy, odczuwam dyskomfort i różnice w stosunku do poprzednich ciąż. Już na pewno nie powiem jak wcześniej że ciąża to wspaniały stan ;) Czasem bywa mi ciężko i miewam gorsze chwilę, dlatego myślę że rzeczywiście nie ma co czekać na ostatnią chwilę jak mówi mwanna. Nie wiemy jak będzie potem, bo ciężko to przewidzieć, a nie wiadomo jak długo moja Szyjka jeszcze wytrzyma.
 
reklama
Dawno mnie tu nie bylo. Brak czasu ale pochwale sie ze od srody jestesmy wszyscy w domku. Pozdrawiamy
1506971397-aaaaaa.jpeg
1506971409-aaaaaa.jpeg
1506971450-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Necia0 jak tak czujesz, to rzeczywiście nie ma już co za długo czekać z tą wyprawka.
A ja obiecalam sobie, że nie będę kupować na razie wiecej żadnych ciuszkow, dopiero jak się dzieciaki urodzą. Ale wlasnie zobaczyłam, że od przyszłego czwartku będą w Lidlu kombinezony dziecięce, a ja mam tylko na 50/56, więc chyba kupię kolejny rozmiar :) i sukienki ładne są, ale dopiero od 62, najwyżej poczeka w szafie ;)
 
@Necia0 jak tak czujesz, to rzeczywiście nie ma już co za długo czekać z tą wyprawka.
A ja obiecalam sobie, że nie będę kupować na razie wiecej żadnych ciuszkow, dopiero jak się dzieciaki urodzą. Ale wlasnie zobaczyłam, że od przyszłego czwartku będą w Lidlu kombinezony dziecięce, a ja mam tylko na 50/56, więc chyba kupię kolejny rozmiar :) i sukienki ładne są, ale dopiero od 62, najwyżej poczeka w szafie ;)
Ja tez tak mowilam, a ostatnio były takie cudne w Lidlu ze nawet moj sam oglądał i wybierał ;) Myślisz że będą potrzebne większe?
Sama nie wiem, ja mam tylko 50/56 I chyba więcej nie bede kupowała. Ubranek troszkę też mam, troche dostałam w spadku więc teraz skupie się na całej reszcie. Później będę dokupowała na bieżąco w miarę potrzeby jeszcze najwyżej.
 
Cześć dziewczyny,

jestem mamą 3latka i wczoraj dowiedziałam się, że moja kolejna ciąża jest bliźniacza. Przeżyłam ogromny szok, oka nie zmrużyłam i oczywiście skończyło się na grzebaniu w internetach...Liczę na Wasze wsparcie, bo póki co jestem przerażona. Pierwsze dziecko wyczekane, wystarane, potem ciężki poród, ciężki połóg, depresja poporodowa. Po 3 latach odważaliśmy się z mężem na drugie podejście a tu taka wiadomość. Narazie widziałam dopiero 2 pęcherzyki, bo to 6ty tydzień... Tak chciałam się cieszyć, a siedzę i płaczę...
 
reklama
Cześć dziewczyny,

jestem mamą 3latka i wczoraj dowiedziałam się, że moja kolejna ciąża jest bliźniacza. Przeżyłam ogromny szok, oka nie zmrużyłam i oczywiście skończyło się na grzebaniu w internetach...Liczę na Wasze wsparcie, bo póki co jestem przerażona. Pierwsze dziecko wyczekane, wystarane, potem ciężki poród, ciężki połóg, depresja poporodowa. Po 3 latach odważaliśmy się z mężem na drugie podejście a tu taka wiadomość. Narazie widziałam dopiero 2 pęcherzyki, bo to 6ty tydzień... Tak chciałam się cieszyć, a siedzę i płaczę...
Kochana miałam to samo tylko w domi była 4 latka... też płakałam i byłam w szoku. Teraz moje maluchy mają juz rok i nie wyobrazam sobie jednego :)
Będzie dobrze :-) dbaj o siebie!

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry