reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Oj tak to na pewno.
Ja ostatnio naczytałam się o tym,że łożysko szczególnie te na przedniej ścianie (a większość z nas ma jedno takie drugie takie ) po wcześniejszej cesarce może zacząć wrastać w tą wewnętrzną bliznę i wtedy trzeba usunąć macice...także co rusz jakieś dodatkowe stresy mam.
Życzę Ci i Wam wszystkim aby wszystko ułożyło się po Waszej myśli,bez żadnych komplikacji dla obu stron i aby maluszki przyszły na świat całe i zdrowe.

Dziękuję, a póki co to ja trzymam kciuki za Ciebie :)
 
reklama
Hej dziewczyny. U mas pogoda jesienna,pada i ponuro,ja mam ju poprane większość,ale za prasowanie nie mogę się coś wziąć,nigdy nie lubiłam prasować :D @Alina1987 ja tak mam czasem z tym biciem serca i oddychaniem,ale porobilam wszystkie badania i jest Ok,to od obciążenia jednak ciąża to robi swoje.
@adunnnia90 super to tak jak moje ostatnio prawie ;) a który masz już tydzień?
Miłego dnia dziewczynki
28 tc. Lekarz mi dzis powiedzial ze raczej w male ciuszki sie zaopatrzec [emoji2] ze maksymalnie 2700 beda miały

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny widze ze przygotowania dla maluszkow pelna para [emoji2] ja mam juz poprane i poorasowane wszystko[emoji4] ja jestem na etapie KONIEC TYLE ciuszkow starczy ale niestety to tylko takie powiedzenie no co wchodze do jakiegos sklepu to wychodze z ciuszkami....
A ja dzis mam wizyte i zobacze moje skarby [emoji7] jestem ciekawa ile urosły.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Czekamy z niecierpliwością na kolejne dobre wieści :)
 
@adunnnia90 pochwal się koniecznie po wizycie, jak mają się Twoje malenstwa :)
A właśnie mialam Was podpytać, czy Wam też czasem serce tak mocno bije, jakby miało zaraz wyskoczyć z klatki piersiowej? Bo ja tak mam co najmniej raz dziennie i to nie tylko jak coś robię, ale jak leżę czy siedzę też mam takie kołatanie, że oddech mi ciężko złapać:/
Cześć, ja kołatania nie mam, ale często ciężko mi oddychać. Koniecznie powiedz o tym lekarzowi, być może to nic strasznego i może tak być ale z serducha nie ma żartów.
 
Tak Was czytam dziewczyn i sobie myślę że szczerze mówiąc to ja jeszcze nawet nie myślałam żeby prać ubranka, nie wspominając o tym że jeszcze przed nami wiele do kupienia zostało... Na chwilę obecną jestem na etapie generalnych porządków a i to mi idzie wolniutko :/
 
@adunnnia90 super wieści :) obyśmy dotrzymaly do tych Mikołajek, bo mój lekarz też na wtedy planuje cesarkę jeśli wszystko będzie dobrze :)
W środę powiem lekarzowi o tym moim sercu, zobaczymy co on o tym myśli.
Ale dzisiaj mam wyniki drugiego posiewu- ujemny więc ma szczęście wszystko ok:) tamten wynik był zły przez niejalowy pojemnik, teraz będę już na to uważać:)
 
Tak Was czytam dziewczyn i sobie myślę że szczerze mówiąc to ja jeszcze nawet nie myślałam żeby prać ubranka, nie wspominając o tym że jeszcze przed nami wiele do kupienia zostało... Na chwilę obecną jestem na etapie generalnych porządków a i to mi idzie wolniutko :/
@Necia0 jeszcze ze wszystkim zdążysz :) zresztą pamiętam ze zdjęć, że masz malutki brzuszek, więc pewnie nawet za parę tygodni będziesz mieć na to siłę. Bo ja z moim po prostu nie dałabym rady później, już teraz ciężko mi się schylać i prasowac. Poza tym przez L4 mam nadmiar wolnego czasu, więc zajmowałam się wyprawką :)
 
Tak Was czytam dziewczyn i sobie myślę że szczerze mówiąc to ja jeszcze nawet nie myślałam żeby prać ubranka, nie wspominając o tym że jeszcze przed nami wiele do kupienia zostało... Na chwilę obecną jestem na etapie generalnych porządków a i to mi idzie wolniutko :/
Ja tak jak już kiedyś wspomniałam całą wyprawkę skomplementowałam do 29 tc i dziękuję teraz sobie za ten pośpiech bo w chwili obecnej nic bym nie zrobiła. Ledwo po syna jeżdżę komunikacją miejską
Także dziewczyny nie czekajcie na ostatnią chwilę
 
reklama
Do góry