reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Cześć dziewczyny:) jestem w 9tyg ciazy z blizniakami:) jednojajowe :) i juz od początku musze leżeć, dwa tyg temu zaczęłam krwawic mocno więc szpital i konska dawka luteiny i duphastonu ale sie uspokoilo:) dzieciaczki mają juz ponad 2.3cm:)
 
reklama
Cześć dziewczyny:) jestem w 9tyg ciazy z blizniakami:) jednojajowe :) i juz od początku musze leżeć, dwa tyg temu zaczęłam krwawic mocno więc szpital i konska dawka luteiny i duphastonu ale sie uspokoilo:) dzieciaczki mają juz ponad 2.3cm:)
Witamy nowä mamusie, nie martw się wszystko będzie dobrze u mnie też w 10tygodniu było krwawienie teraz już jesteśmy 33t+5d ciężko ale już bliżej końca:)
 
@mamciachlopcow mieszkam w Holandii i tutaj jak dzieci sa dobrze ulozone to namawiaja do SN, ale daja wybor. Ja sie w zyciu nie zgodze na SN, nie bede ryzykowac zdrowiem/zyciem zwlaszcza drugiego dziecka.

@mwanna jejciu ale super, ze juz wszystko gotowe [emoji7] tylko czekac pozostaje :)

@Shamel gratuluje! [emoji64][emoji64] jestes na marcowkach?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja dzis tez po wizycie, 25 tyd. Szyjka 3 cm, lekarz stwierdzil, ze bardzo dobrze (jakie dlugie sa wasze?). Chlopcy waza 780 i 730.
No i zaczelismy rozmowe o porodzie. Jesli ulozenie bedzie obu glowkowe to nie ma wskazan do cesarki. Nie powiem, to mnie przerazilo. Mam nadzieje, ze chlopcy zle sie uloza :)
Czy wam lekarz proponuje cesarke z samego faktu, ze to blizniaki? Czy szuka jakis dodatkowych argumentow?
Super, ze z chłopcami wszystko w porządku [emoji9] [emoji7]

Mój lekarz nawet nie chce słyszeć o naturalnym porodzie, a już zupełnie odrzuca to jeśli jest się pierworódką jak ja. Powiedział, że pierwsze może i urodzi się zdrowe, ale za drugie już nie ręczy. Tak więc ja już wiem, że tylko cc.
 
Hej.
Witam Nowa mamę :happy2:

Ilena nadal w domku? Tylko pozazdrościć :laugh2: jak się czujesz? Mamy ten sam termin. Jaki macie plan ż lekarzem?

Mój poród będzie przez CC argumenty lekarza ułożenie dzieci bo jedna jest poskadkowko, kolejny to pierwszy poród, i stan po CC. Każdy z nich osobno daje powód do cesarki...
 
Hej.
Witam Nowa mamę :happy2:

Ilena nadal w domku? Tylko pozazdrościć :laugh2: jak się czujesz? Mamy ten sam termin. Jaki macie plan ż lekarzem?

Mój poród będzie przez CC argumenty lekarza ułożenie dzieci bo jedna jest poskadkowko, kolejny to pierwszy poród, i stan po CC. Każdy z nich osobno daje powód do cesarki...
7 sierpnia idę do szpitala, mają zrobić mi USG zobaczymy ile będä ważyć.I do końca leżymy lekarz powiedział mi 35t -36t rozwiäzanie cc. Wszystko będzie zależało od wielkości dziewczynek. W domu leżę , w te upały w ogóle nie wychodzę z domu. Kontroluje ruchy małych , mają mało miejsca , brzuch mały trochę panikuję w domu , ale już niedługo tylko do poniedziałku mój lekarz także wraca z urlopu. A w szpitalu zawsze spokojniejsza będę:)
 
Super, ze z chłopcami wszystko w porządku [emoji9] [emoji7]

Mój lekarz nawet nie chce słyszeć o naturalnym porodzie, a już zupełnie odrzuca to jeśli jest się pierworódką jak ja. Powiedział, że pierwsze może i urodzi się zdrowe, ale za drugie już nie ręczy. Tak więc ja już wiem, że tylko cc.
U mnie lekarz to samo powiedzial.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzis tez po wizycie, 25 tyd. Szyjka 3 cm, lekarz stwierdzil, ze bardzo dobrze (jakie dlugie sa wasze?). Chlopcy waza 780 i 730.
No i zaczelismy rozmowe o porodzie. Jesli ulozenie bedzie obu glowkowe to nie ma wskazan do cesarki. Nie powiem, to mnie przerazilo. Mam nadzieje, ze chlopcy zle sie uloza :)
Czy wam lekarz proponuje cesarke z samego faktu, ze to blizniaki? Czy szuka jakis dodatkowych argumentow?
U mnie lekarz powiedział, że od razu cesarka, bo to mój pierwszy poród. Może jak by to był kolejny, to bym mogła negocjować. A może zmień lekarza?
 
7 sierpnia idę do szpitala, mają zrobić mi USG zobaczymy ile będä ważyć.I do końca leżymy lekarz powiedział mi 35t -36t rozwiäzanie cc. Wszystko będzie zależało od wielkości dziewczynek. W domu leżę , w te upały w ogóle nie wychodzę z domu. Kontroluje ruchy małych , mają mało miejsca , brzuch mały trochę panikuję w domu , ale już niedługo tylko do poniedziałku mój lekarz także wraca z urlopu. A w szpitalu zawsze spokojniejsza będę:)
Życzę powodzenie i trzymamy kciuki, za szczęśliwe zakończenie.
 
reklama
Kojarzycie olimpijczyka ktorego zona zostala zmuszona do porodu SN? Takiej historii sie wlasnie boje, pierwsze urodzi sie zdrowe a drugie zostanie kaleka o ile przezyje. Chociazbym chciala SN bo nie chce miec poprutego brzucha to w zyciu nie zaryzykuje zdrowiem dzieci dla zaspokojenia swojej zachcianki rodzenia SN.
I ja sie nie dziwie lekarzom, ze nie zgadzaja sie na SN bo jak cos pojdzie nie tak to do kogo bedziemy miec pretensje?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry