reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
na wizycie spoko szyjka dluga zamknieta nic sie nie dzieje mam duzo lezec odpoczywac a na twardnienie brzucha przepisal mi nospe forte to teraz tylko czekac na prenatalne ;)
Super!!!:-) Same dobre wiadomości. A płeć? Udało się sprawdzić? :-) Widzę, że to twardnienie brzucha w ciąży bliźniaczej jest bardzo popularne.
 
@adunnnia90 gratuluje parki [emoji7][emoji7]

Jejciu Ty juz tak daleko jestescie! I bardzo sie ciesze, ze same dobre wiadomosci. To duzo mi daje :) u mnie dopiero 11tc+5 a wizyta dopiero za bite 2 tygodnie [emoji31]

Na czwartkowym USG wszystko super :) oby tak dalej [emoji1377][emoji1377]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Tak to prawda czas leci bardzo szybko:-) Pamiętam jak czekałam na 12 tydzień, a jutro zaczynam 20 tydzień:-) Teraz chciałabym żeby już był 36:-D Strasznie jestem niecierpliwa i już nie mogę się doczekać moich maluchów;) Oczywiście po wizycie się odezwę.
 
Ja dzis tez po wizycie, 25 tyd. Szyjka 3 cm, lekarz stwierdzil, ze bardzo dobrze (jakie dlugie sa wasze?). Chlopcy waza 780 i 730.
No i zaczelismy rozmowe o porodzie. Jesli ulozenie bedzie obu glowkowe to nie ma wskazan do cesarki. Nie powiem, to mnie przerazilo. Mam nadzieje, ze chlopcy zle sie uloza :)
Czy wam lekarz proponuje cesarke z samego faktu, ze to blizniaki? Czy szuka jakis dodatkowych argumentow?
 
Ja dzis tez po wizycie, 25 tyd. Szyjka 3 cm, lekarz stwierdzil, ze bardzo dobrze (jakie dlugie sa wasze?). Chlopcy waza 780 i 730.
No i zaczelismy rozmowe o porodzie. Jesli ulozenie bedzie obu glowkowe to nie ma wskazan do cesarki. Nie powiem, to mnie przerazilo. Mam nadzieje, ze chlopcy zle sie uloza :)
Czy wam lekarz proponuje cesarke z samego faktu, ze to blizniaki? Czy szuka jakis dodatkowych argumentow?
U mnie lekarz odrazu powiedzial ze bedzie cesarska bo przy blizniakach przy porodzie naturalnym jest wieksze prawdopodobienstwo niedotlenienia.
Ale chlopaki duze super [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Sporo się u Was dzieje moje drogie gratuluję wszystkim tym co poznały płeć swoich maluszków i wszystkim tym, które wyniki jak i badania mają rewelacyjne.
A tym co jeszcze czekają na poznanie życzę wytrwałości i spełniania co do wymarzonej płci.

U mnie również wiele zmian na dniach zaczynam 27tc.
Od 24tc mam cukrzycę ciążową i niestety biorę insulinę , muszę również stosować dietę-niby nic strasznego ale jakoś chodzę przez to przygnębiona.
Wizytę mam dopiero na 18.08 i jak zwykłe milion pytań w głowie czy wszystko w porządku.
Jedynie co to mogę się pochwalić że zostało mi jeszcze wyprasować 2 pralki prania, dokupić chusteczki, nakleić naklejki na ścianę i wszystko mam już przygotowane.

Jestem ciekawa pewniej rzeczy- czy oprócz badania gin. w jakiś magicznych sposób same wykryłyście skracanie się szyjki??(pytanie do mam u których stwierdzono)
 
Do góry