reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Maluszki dostaly po 10 pkt oboje po 2kg i same oddychaja kupkaja i maja odruch ssania ale sa poki co w inkubatorach jutro maja trafic do lozeczek a urodzilam w pt :) porod przedwczesny grozil mi od 30tyg wiec na kroplowkach w szpitalu lezalam a chlopaki dostali sterydy na plucka.

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka

@Paulettah Dobrze ze tak pięknie się skończyło :) Bardzo trzymam kciuki żeby dziecinki ładnie rosły. Mają imiona?

@Justa A w którym ty miesiącu?
 
reklama
Justa ja mam peg perego duette zobacz sobie dobry i do miasta i na wies las jeziori ma duze kola kierownice przez co jest latwo nim manewrowac mozna wpiac foteliki samochodowe. Jedyna wada to ze zajmuje duzo miejsca w samochodzie ale to akurat przy bluzniaczych problem z ktorym trzeba sie liczyc :)

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka
 
DorotaMie
4 miesiąc 20 tydzień zaczęłam :)

Paulettah dzięki za info obejrzę sobie; ) ładne imiona i zdrobniale fajnie brzmią :)
Widziałam że już prędzej pisalyście o wózkach :) i tylko tak czytam i oglądam ;)

c47066b177.png
[/url]

Termin z mies. 20.04 2016
Termin z USG (1) 15.04.2015 (2) 17.04.2015
 
Ostatnia edycja:
Justa idziemy razem aż do kwietnia ;) mam taka nadzieje bo u mnie zaczynaja sie problemy.
Ja tez czułam bardzo nisko ruchy od początku ale to juz 3 tyg temu teraz czuje na całym brzuchu ;) i tak samo jak Ty najpierw jednego maluszka potem drugiego i tak do teraz ten jeden jest mniej ruchliwy.

Wózek niestety tez będę w ciemno kupować z netu bo obejrzeć nie ma gdzie :/
Ale zdecydowałam sie na bebetto 42
Powodzenia życzę

A Paulettah gratuluje serdecznie ;)
 
Justyna nie martw się,mam identycznie od kiedy zaczęłam czuć ruchy chłopaków. Jednego prawie w ogóle nie czuje i co szłam do lekarza mówiłam o tym, okazywało się jednak ze wszystko z nim Oki:)Nawet na ktg widać różnicę :) ten mniej ruchliwy ma taki spokojny zapis a ten drugi ma ktg jak szaleniec :)
 
DorotaMia byl plan na cc w 36 tc, ale ze wzgledu na sIUGR bede naprawde szczesliwa gdy dotrzymamy do 32 tc. Kazdy kolejny bedzie na plus :)
Dzis chlopaki walcza i rosna calkiem ladnie. Jestem pod dobra opieka i wierze, ze bedzie ok.
 
Ania12344 jak miło że ktoś na ten sam termin :) a co masz za problemy
Nie martw się będzie dobrze musi być :)

Enni i Anis12344 pocieszyłyście mnie że też macie tak samo ;)

Pochwalę się wczoraj miałam wizytę u nowego lekarza, poszłam głównie po zwolnienie bo się kończyło. Lekarz bardzo miły i mnie zaskoczył  zrobił mi usg połówkowe  20 tydzień mamy i w końcu poznałam płeć jednego z bąbli i będzie chłopak  było widać moszne i siusiaka więc to już pewne  niestety drugi maluszek jest tak nisko że był problem podejrzeć więc nadal nie wiadomo  nastawiałam się na dziewczynkę a tu proszę synuś a tak chciałam mieć też synka a mąż jak się ucieszył  wczoraj cały wieczór podekscytowani chodziliśmy problem tylko z imieniem może Oliwier hmm pomyślimy 
Bąbelki tak się kręciły i robiły wygibasy że co chwilę się śmieliśmy z lekarzem co tam wyprawiają  
Serduszka zdrowe, wszystko pomierzone i ważą po 350 g 
Ja wyniki też mam dobre i następna wizyta za 3 tygodnie może wtedy uda się podejrzeć i zrobić jakieś wyraźne zdjęcie  
No i jestem spokojna bo nie czułam drugiego maluszka ale lekarz mnie uspokoił i pokazał więc tylko się cieszyć  

Pytałam lekarza jakie mam brać witaminki a on że żadne bo to tylko naciąganie, zamiast kupować tabletki lepiej za to kupić owoce i warzywa bo to się lepiej wchłonie niż tabletki. I teraz sama nie wiem czy coś brać. 
A i w końcu kupiłam kurtkę  a ile się nachodziłam miałam dość w dodatku co trochę musiałam wracać do samochodu żeby odpocząć bo robiło mi się słabo ale już się przyzwyczaiłam że tak mam. 
 
Ostatnia edycja:
reklama
Paulettah wczoraj chlopaki skonczyli miesiac. Drugi tydzień sama z nimi. Jest super :) są kochani a ja jestem zakochana po uszy :D Są póki co bardzo grzeczni wiec daje rade bez problemu. Cos mi smarkac zaczęli niestety i idziemy do pediatry. A mnie w zeszłym tyg dopadło zapalenie piersi cos koszmarnego oby nigdy więcej. A co do wozka mam tfk twinner i jestem nim zachwycona. Paulettah szybko wracajcie do domu a reszta niech jak najdłużej w 3pakach sie trzyma :)
 
Do góry