reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

No wlasnie nie zamartwiaj sie na zapas, chociaz wiem ze czasem trudno.. ale wszystko pewnie bedzie dobrze... i nie ma za co dziekowac, po to sie tu mamy nawzajem aby sie wspierac
 
reklama
@mizanka Przezierność karkowa do 2,5 jest normą, więc nie ma powodu bać się. Torbiele wchłoną się. Jeśli chcesz sama uspokoić się, zrób sobie test z krwi NIFTY a zobaczysz, że wszystko jest ok. Test określa wady ze skutecznością przekraczającą 99,5%
 
Pualettah- gratuluje!

test pappa przy blizniakach jest niemiarodajny, bo nie wiadomo jak wynik zinterpretowac czy dzielic na 2 czy jak. Moja gin nie polecala - kasa w bloto.

Cukrem to sobie tylki utuczycie a nie dzieci:) Zdrowa dieta, duzo warzyw, nabialu. Mi w szpitalu jak pod koniec ciazy chclopc mao przybierali kazali garsc orzechow na noc jesc i kanapke z zoltym serem. Ale slodycze i smieciowe zarcie to do kosza a nie dzieci tym czestowac!!!:wściekła/y:
 
Moje Kokoszki w 24+6 ważyły 620g i 680g a w 28+6 1100g i 1440g i właśnie zwiększyłam ilość białka, naal jem go sporo, za dwa tyg wizyta to zobaczę czy jest w tym jakaś zależność. Dodam, że pierwsza córka w 29+2 ważyła 1080g.
Dziękuję za Wasz odpowiedzi :-)

jjka a jakie orzechy kazali jeść?
 
Pauleettah jak tam maluchy? Wszystko wporzadku u was? U mnie prawdopodobnie w piątek cc. Martwię się bo dzieciaki nie za duże. Ale jestem już 7 dzień na fenoterolu, a tak długo nie można. W piątek skończę 33 tc.
 
W piątek chłopcy ważyli 2100 i 1700. Martwię się że są za mali. Jutro mam znowu usg i ostateczną decyzję co do rozwiązania. Mam nadzieję że urośli przez ten tydzień.
 
Ania ja brałam fenoterol 17 dni non stop.. Chłopaki maja żółtaczkę a tak to oki wszystko lezą sobie pod lampami wiec nie jest złe :) na wadze juz zaczęli przybierać i piją z butelek
 
reklama
Do góry