reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Dorota mohe urodzily sie w skonczonym 33.
Dzieki dziewczyny poki co probuje pobudzic laktacje :)
Sylka a jak pierwszy miesiac?

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka
 
Dorota mohe urodzily sie w skonczonym 33.
Dzieki dziewczyny poki co probuje pobudzic laktacje :)
Sylka a jak pierwszy miesiac?

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka

Jeśli wcześniej pisałaś to wybacz ze pytam - maluszki były dojrzałe czy trafiły do inkubatora? jak się czują? i jak ty się czujesz? ponoć laktację pobudza ładnie zielony jęczmień do picia (nie zielona trawa tylko ususzony sok z trawy rozpuszczony w wodzie)
 
Maluszki dostaly po 10 pkt oboje po 2kg i same oddychaja kupkaja i maja odruch ssania ale sa poki co w inkubatorach jutro maja trafic do lozeczek a urodzilam w pt :) porod przedwczesny grozil mi od 30tyg wiec na kroplowkach w szpitalu lezalam a chlopaki dostali sterydy na plucka.

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Paulettah moje gratulacje zdrowych chłopaków :-D dałaś radę wytrzymalas :) dużo sił życzę. Masz już za sobą.

Ja zbliżyłam się do połowy :)

Od dłuższego czasu czuje jednego malucha z lewej strony przy jajniku. Nie boli mnie ale się dziwię że jest tak nisko.
Miałyście tak może?
A drugiego maluszka w ogóle nie czuje nie wiem gdzie jest teraz umiejscowiony :( dziś mam wizytę powiem lekarzowi o tym bo się martwię.

Cały czas oglądam wózki w necie i nie wiem jaki wybrać. U nas w sklepach nie ma wózków bliźniaczych, wszystko na zamówienie. A zamówić nie oglądając to też mogę z internetu.

Miłego dnia Wam życzę :)
 
Do góry