reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Paulettah powodzenia :)

Ania trzymaj się Dzielnie, mnie też mega telepalo po fenoterolu,miałam podlaczony go 3 dni i byłam wrakiem :)który to tydzień ciąży?

Ja wczoraj mialam wizytę u gina. Na ktg 2 skurcze dochodzące do 100,ale jak już mówiłam mam je od 3 miesięcy, szewek trzyma rozwarcia nie ma a chłopaki są małe mają po 2 kg.W czwartek idę na oddział juz mam skierowanie i wielkiego stracha :)
 
Aniu trzymaj sie, wytrwalosci i sily! Pozniej beda piekne dzieci. Dlaczego dzieciaczki nie rosna?
Paule juz pewnie trzyma w ramionach swoich chlopaczkow ;)))
 
Serce mi po tym wali jak głupie. Ciekawe czy zasnę chociaż na chwilę. Nie wiem jak dam radę te dwa dni na tym leku. Nie wiem czemu dzieci nie rosną. Mam nadzieję że to błąd pomiaru. Dzieciaki jeszcze za małe.
 
Mi tez Aniu walilo spokojnie popros o izoptin dodatkowy. Moje chlopaki urodzone z waga 2260 i 2000 oboje 45cm i 10 pkt. Jak sie nic nie zmieni to za 7 dni do domu idziemy :)

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Nie chlopaczki w lozeczkach sobie leza wczoraj byli w nagrzewnicy troche ;) o lozysko nie pytalam nawet

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry