reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Alia wiem, że to trudne ale musisz być dobrej myśli.

Ja też schizuje bo jutro robie sobie ostatni zastrzyk przeciwzakezepowy i boję się że coś się złego może wydarzyć po odstawieniu.
 
reklama
Cześć Dziewczyny
Czy któraś się orientuje co oznaczają różne wielkości zarodków w 8 tc? Mój dokładny wiek ciążowy to 7 tygodni i 1 dzień. Jedna dzidzia ma 6,1 mm co odpowiada 6 tygodniom i 3 dniom, natomiast druga dzidzia jest większa i liczy 7,5 mm, co odpowiada 6 tygodniom i 5 dniom ciąży. Doktor mówił że wszystko mieści się w granicach normy, ale nie wiadomo jak później będą się dzieciaczki rozwijały. A jaka jest wasza wiedza na temat różnic wielkości bliżniaków przy ciąży dwukosmówkowej dwuowodniowej?
 
Hej dziewczyny dawno nie pisalam ale urodzilam i sie zebrać nie moglam:). Moi chlopcy mieli planowy wyskok w 37tc. Jednak postanowili byc wczesniakami i wody mi odeszly w 36.6tc byłam juz w szpitalu pod kontrola wiec szybko i sprawnie poszla cc. Dzis skończą 3tyg. Czas zasuwa. Piotrek 2.640 i 52 cm Adam 2.440 i 49cm. Wszystko ok. Teraz juz maja 3kg i 2.80 :) Co do wozka ja mam tfk twinner twist duo i jestem bardzo zadowolona prowadzi sie cudnie i miesci w każde dzwi. Aliamaris głowa do góry musi byc dobrze mają super wage juz! Różnice tez nie wielka wiec myślę ze pod dobrą kontrola wszystko będzie dobrze! !!! Trzymam kciuki!
 
Sylka - gratulacje. Ja tez urodzilam w 36+6 a planowane mialam 37+1. Ladne imiona chlopakow, ja lubie takie proste, tradycyjne:)
 
reklama
Jjka czyli identyko sytuacja bo moi w sobotę z rana a na poniedziałek czyli 37.1 miala byc cc :) a radzic sobie trzeba, nie jest tak trudno poki co. Praca podwojna ale szczescie tez wiec ma sie mega kopa :) Zbierajcie sily dziewczyny jak najmniej denerwujcie będzie dobrze :)
 
Do góry