reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

darunia chyba nie ma rady;/ ja z początku myślałam, że jak będę się więcej ruszać to będzie mniej boleć ale nic bardziej mylnego, właśnie chyba jedynie odpoczynek
 
reklama
paulineczka a czego sie tak uczysz?
darunia, ja ci poradze wytrzymac do porodu ;) taki zarcik, kazda inaczej przechodzi mi magnez i nospa nie pomagalo ale bolalo mnie tak tylko do ok16tyg i od tamtej pory nic na cale szczescie, mam nadzieje ze nie wroci. zycze zeby i tobie szybko przeszlo :-)
 
Cześć!darunia na ten ból niema rady,też to przechodziłam i tak jak edytka myślałam,że da się to rozchodzić i przy płaciłam to nieprzespaną nocą i jeszcze większym bólem.Żaden magnez czy nospa nie pomoże bo to nie brzuch tylko krocze boli.Trzymajcie się dziewczyny:)

Sent from my RM-941_eu_euro1_224 using Tapatalk
 
Cześć dziewczyny. Dzisiaj byłam na ostatnich badaniach przed cc i jestem strasznie szczęśliwa bo córka waży 2800 a synek 3000 :-) i jeszcze mamy tydzień do cc to będzie piękna waga. Już nawet nie przeszkadza mi ze mi tak nogi strasznie puchną. Najważniejsze że oboje są silni i zdrowi:-)
 
Multimama ale nospa jest właśnie na ból mięśni gładkich :dry:, więc pomaga na tego typu bóle, chyba, że to więzadła się rozciągają to jedynie troszkę załagodzi.
 
Dziękuję dziewczyny za wszystkie odpowiedzi! :-)

dagos - w moim przypadku chyba już nie minie. Jestem w 26 tyg ciąży. Obawiam się, że z każdym tygodniem może już być coraz boleśniej. Muszę koniecznie poradzić się jeszcze mojego lekarza prowadzącego.
 
a_nka jeśli nospa i magnez łagodzą to w nienaznaczym stopniu (ja nie odczuwam żadnej ulgi)
Agniecha super wieści
darunia mi lekarz powiedział, że jeśli tylko to mi dolega to super :) mało to pocieszające hehe
 
a-nka niby tak,byłam z tym u lekarza i powiedział,że na to nie ma rady.Miałam to w obu ciążach(z bliźniakami oczywiście bardziej) i żaden z lekarzy nie znał na tą dolegliwość sposobu:)Może Tobie coś pomagało ale u mnie jedynym sposobem okazał się odpoczynek o nie przemęczanie się
 
Edytka, lekarz bardzo nieładnie Ci powiedział. Może gdyby wiedział co to znaczy postąpiłby inaczej. Faceci niestety nigdy się o tym nie przekonają. Podejrzewam, że oni w ogóle nie znieśliby takiego bólu.
 
reklama
Czesc wszystkim! Jestem w 12t+2dni ciaza blizniacza, stwierdzona w 8tc :)
Chcialam sie przywitac :)
Mam kilka pytan, a z racji,ze ciezko mi znalezc odpowiedzi na necie, zglaszam sie do Was :)
W 8tc bylam na wizycie w PL i lekarz oznajmil szokujaca wiadomosc, ze sa dwa serduszka :) mowil,ze wydaje sie mu na chwile obecna, iz jest to ciaza dwu-ow i dwu-kosm.
W 10tc bylam na wizycie u swojej gin w DE, gdzie mieszkamy. Potwierdzila ciaze blizniacza, widzialysmy blonke miedzy maluchami, wiec wychodzi,ze sa dwie owodnie. Wczoraj na usg nie bylo widac dobrze. Zapytalam,czy sa dwu-ow i dwu-kosm, powiedziala, ze nie moze tego jeszcze stwierdzic...
Moje pytanie, czy trafilam na slaba lekarke, na slaby sprzet czy tak po prostu jest?
 
Do góry