reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Widzę że lista się powiększa. :-)
Ja już na 5 miejscu a z tego co pamiętam byłam na 12 . Tak szybko czas leci że ho ho....:-D
Jutro z rana śmigam robić badanka a w poniedziałek wizyta. :)
I już 30 tygodni za mną :):-)
 
Ineska_uk
a mi się nie chce wierzyć że się obróci, ostatnie zmiany były koło 20tc i trafiłam z bólami na patologie :no: lekarz stwierdził że to nie możliwe abym tak czuła przemieszczanie się maluchów, ale 3 dni wcześniej były odwrotnie w nocy poszalały a rano IP. Moja córa od 6 m-c nie nie odwracała, a teraz jak maluchy trochę bardziej kopia macica się stawia i je ogranicza (nawet po no-spie), no ale zobaczymy - wszystko jest możliwe. Kolejna wizyta koniec 30tc wiec powinny już mieć ułożenie finalne :-D
 
Witam ze szpitala, urodzilam 1 wrzesnia, niestety jeden Maluszek do wczoraj byl ok, okazalo sie ze ma martwicze zapalenie jelit i walczy o zycie, z drugim wszystko ok, urodzilam cc, zaczela sie akcja porodowa, w niedziele odeszly mi wody, potem zaczely sie skurcze, szybka akcja i cc. Pozdrawiam wszystkie. Rozpakowane i nierozpakowane mamusie.
 
ver, tak mi przykro, czekalam na bardzo dobre newsy od Ciebie. Badzmy dobrej mysli, buziaki dla Was.

Jaka wage mialy maluchy po urodzeniu? chyba nie byly male?
 
Ostatnia edycja:
Coś ostatnio często modyfikuję listę... Ineska, Gotadora trzymajcie się dzielnie to odpowiednich terminów ;) Pozdrawiam!

1.
Ineska_uk04.październik.13 (18 września CC)
2.
Gotadora23.październik.13 (09 października)
3.
Rachel22324.październik.13
4.
Flis1205315.listopad.13
5.
Justynia88229.listopad.13
6.
Paolka29.listopad.13
7.
Kasiamama30.grudzień.13 (28 grudnia)
8.
Aneszka812.styczeń.14 (30 grudnia)
9.
Jjka5.styczeń.14
10.
Jok6.styczeń.14
11.
Karmelova7.styczeń.14
12.
Napierajka8.styczeń.14 (20 grudnia)
13.
Effcia12311.styczeń.14
14.
Maya1215.marca.14
15.
Misiarska2.kwiecień.14 (30 marca)
 
Hej! Dawno nie pisałam, bo miałam problemy z internetem.
Ver mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze z małym, trzymajcie się dzielnie, chociaż wiem że łatwo mówić...

Ja jeszcze w domu, ale muszę leżeć. We wtorek miałam wizytę i z chłopakami ok, przepływy w porządku, wiek z usg zgadza się z wiekiem z OM. Lekarz zmierzył mi szyjkę i okazało się, że ma tylko ok. 19 - 20mm, nie ma rozwarcia, wszystko pozamykane, ale trochę się przeraziłam. Nie wiem ile z czymś takim mogę jeszcze dociągnąć. Mam brać dalej magnez i wrócić do luteiny, a w 35tc już na bank szpital. Mam nadzieję, że wytrzymam do tego czasu.
 
reklama
kasiamama, po takich newsach od ver to nic sie chce. Chodzisz do lekarza, na usg i wszystko niby ok i cacy, a po urodzeniu maluchow takie rzeczy sie dzieja. Jak nie krwiaki, guzy to teraz to. Szkoda pisac.
 
Do góry