reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

ver7601
Gratulacje!! i trzymam kciuki za maluszka, aż złość człowieka zalewa że człowiek dba o siebie i brzuszek tyli i takie coś wychodzi :wściekła/y:, nie potrafię sobie nawet wyobrazić co przeżywasz- bądź dobrej myśli.
 
reklama
Ver bądź dobrej myśli, maluszek na pewno sobie poradzi :tak: trzymam kciuki za Waszą trójeczkę, abyście już niedługo byli w domku &&&&

Rachel nie martw się - ja mam kłopot z szyjką od 25 tygodnia, wtedy miała 22mm i długo trzymała. Dwa tygodnie temu - 31tc- była 15mm, a u Ciebie już 33 tydzień. Leż jak najwięcej a wszystko będzie dobrze :tak:
 
witajcie:-) juz minal miesiac jak sie zarejestrowalam na tym forum,ale jakos tak zeszlo zanim postanowilam napisac. wreszcie jestem w stanie cos zjesc wiec i troszke zycia we mnie wstapilo :sorry2: Niespodzianka byla sama ciaza,a potem druga,ze to ciaza blizniacza jednojajowa...no i to juz albo az 19 tydzien. Bylam juz w ciazy,bo mam 10letniego syna,ale ta ciaza jest zupelnie inna :sorry2: wszystko szybciej i zupelnie inaczej.
Pozdrawiam wszystkiego juz mamy i przyszle mamy. I z gory przepraszam za moja "niezgrabnosc", ale nigdy nie pisalam na zadnym forum i jest to dla mnie nowoscia.
 
Dzieki dziewczyny za cieple slowa i otuche, jestem dobrej mysli, nie wyobrazam sobie inaczej, jestem pewna ze z tego wyjdzie. Moi chlopcy mieli 1500 i 2300, malutko, oczywiscie problemy ma ten co mial 1500, taki maly pomimo ze skonczony 36 tydzien ciazy, na szczescie mam przy sobie drugiego szkraba i on nie pozostawia mi czasu na zamartwianie sie, chociaz jest aniolkiem, tylko je i spi. Zycze Wam samych szczesliwych rozwiazan.
 
Ver zobaczysz drugi maluszek już niedługo będzie przy Tobie :) Jestem tego pewna!

Hannah serdecznie witam na naszym forum i gratuluję podwójnego szczęścia! Napisz proszę na kiedy masz termin porodu i czy znasz już płeć maluszków to dopiszę Cię do naszej listy
 
multimama2
o pojawiłaś się :-) często myślę o Tobie jak o swoim idolu hehe że poród SN, maluchy donoszone z ładną wagą, że dajesz sobie rade z 3 sama :baffled: co mnie o dreszcze przyprawia.
Jak maluchy?? jak sobie radzisz?? Ładnie przybierają na wadzę? No i oczywiście jak ty się w tym wszystkim czujesz, masz czas dla siebie kąpiel/jeść??
 
reklama
Do góry