reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

a ja po wizycie mała ma 1,08kg i chłopiec 0,98, szyjka ok :) mam brać 3x2 no-spy i kolejna wizyta za 3 tyg.

co do pokoju... to u mnie cała 3 ma być razem docelowo...
ale na razie 1-2 m-c planuję że będą razem spały bliźniaki w jednym łóżeczko, dłużej bym nie zakładała bo już takie 2 m-c kopie, a moja mała nawet już się na boki obracała,
potem będę miała 2 łóżeczka w sypialni. przewijak mam na stelażu (pod nim wanienkę) maluchy kompie w pokoju. przewijaki na łyżeczko są dobre ale do 5-6m-c jak dziecko zaczyna siadać i tak trzeba znaleźć nowe miejsce. Choć ja nie wyobrażam sobie 2 dzieci w łóżeczku + przewijaka na nim :szok:
Mam 2 przewijaki- 2 jest u córy w pokoju na biurku :) jak będę maluchy przenosiła do córy to pozbędę się stelaża z wanienką. Nie mam żadnej komody do maluchów tylko szafy + biurko. No ale mnie miejsce nie ogranicza, pokoje mamy ponad 30m2 wiec możemy szaleć.

jjka
ja bym od razu miała u góry 2 łóżeczka (nie przyzwyczajaj maluchów do spania w salonie- bo nie oduczysz), na dole co najwyżej na macie/kocu/leżaczku bym kładła, ale ja mam fioła na punkcie czystego salonu (tzn bez zabawek, art. dzieciecych itp). Zainwestuj w dobrą elektroniczną niane z kamerą i będziesz miała jedno pomieszczenie bez pieluch :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć!
dzis o godzinie 10:47 z waga 2890g i 52cm na świat przyszła Antosia:)

image.jpg

Minutę pozniej o 10:48 z waga 1760g i 48cn na świat przyszła Marysia:)
image.jpg

Obie pęknie oddychaja, Marysia na dociepleniu a Antosia juz w lozeczku ale narazie nie sa obok mnie. Jutro bede próbować przystawiac je do piersi:) Marysia miała owinieta pępowinę raz. Ja miałam cesarke i czuje sie ok a o 23 przyjdą mi pomoc wstać.
Jestem przeszczesliwa mama a moj Slawek prZeszczesliwym tata:)

Pozdrawiam !!
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 52
  • image.jpg
    image.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 49
ale wysyp dzieci dzisiaj u mnie !!!, najpierw moja siostrzenica - syn, znajoma - syn i teraz natalie - 2 dziewczynki!!! rownowaga zachowana najwazniejsze :-D
 
No i kolejne zmiany na naszej liście :-):

1.Ver760129.wrzesień.13
2.Ineska_uk04.październik.13 (18 września CC)
3.
Gotadora23.październik.13 (09 października)
4.
Rachel22324.październik.13
5.
Flis1205315.listopad.13
6.
Justynia88229.listopad.13
7.
Paolka29.listopad.13
8.
Kasiamama30.grudzień.13 (28 grudnia)
9.
Aneszka812.styczeń.14 (30 grudnia)
10.
Jjka5.styczeń.14
11.
Jok6.styczeń.14
12.
Karmelova7.styczeń.14
13.
Napierajka8.styczeń.14 (20 grudnia)
14.
Maya1215.marca.14
15.
Misiarska2.kwiecień.14 (30 marca)
 
reklama
Nnatalie gratulacje!!! dużo zdrówka dla Waszej trójeczki!

Ineska
bardzo bym chciała doczekać terminu, w piątek mam wizytę, już się boje co doktor powie, mam nadzieje,że szyjka bez zmian i maluszki pomieszkają jeszcze w brzuszku. No i to będzie ostatnia moja wizyta "normalna" - dr zadecyduje kiedy do szpitala, ale już zaznaczył,że 35 tydzień to już ostateczność.
 
Do góry