reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Znam to :laugh2:



Najstarszy jest Edward. Skończył 5 lat końcem kwietnia. W listopadzie Geogre skończy 4 lata. No i oczywiście, najmłodsza Elizabeth, która skończyła 11 sierpnia pół roku.
O kurcze to masz pelne rece roboty juz teraz, a jak blizniaki sie urodza to juz w ogole :D jak przyjelas wiadomosc o bliznietach? :) bo my tutaj to roznie ;) (np ja srednio sie cieszylam na poczatku dopoki sie nie oswoilam z ta myślą)
 
reklama
O kurcze to masz pelne rece roboty juz teraz, a jak blizniaki sie urodza to juz w ogole :D jak przyjelas wiadomosc o bliznietach? :) bo my tutaj to roznie ;) (np ja srednio sie cieszylam na poczatku dopoki sie nie oswoilam z ta myślą)

Bliźnięta były dla mnie sporym szokiem, bo występują one w bardzo dalekiej rodzinie :-D
Zawsze chcieliśmy z mężem dużą rodzinę, chociaż żadne z nas nigdy o bliźniakach nie myślało. Byłam pewna, że lekarz sobie ze mnie żartuję :biggrin2: Do tej pory wiemy jedynie mąż i ja.
To prawda, że ręce pełne roboty, ale na szczęście ktoś na świecie wymyślił nianie i jeszcze się nigdy nie zawiedliśmy.
 
Halszka, ile masz lat? Będziesz miała prawdziwe przedszkole w domu.
Ja mam synka 7 lat. Również chcieliśmy mieć więcej. Ale los zdecydował inaczej. Przeszliśmy ciężką drogę, długo nie udawało się,dwie stracone ciąży,jedna z których w 17 tc. w styczniu, w kwietniu zatrzymana, a teraz taka niespodzianka. Jak na razie wszystko dobrze. I aby tak pozostało. My rodzinie powiedzieliśmy po 15tc. Ale tylko najbliższej. I jedna koleżanka wie.
 
Możecie coś o sobie powiedzieć? Bo trochę ciężko przeczytać kilkadziesiąt stron :-D
Ja już napisałam:tak: mogę jeszcze dodać, że jestem dokladnie dziś w 14t1d. Czyli też niedawno dołączyłam do grupy;)
Aha i ja zawsze marzyłam o bliźniętach, ale niestety życie nam się bardzo źle potoczyło- najpierw poroniłam w 9tyg a później Czaruś umarł jak miał niecałe 3miesiace: miał ciężką wadę serca i już nie chcieliśmy mieć więcej dzieciaczków..., Ale teraz jestem bardzo szczęśliwa, bo tłumaczę sobie to tak, że Bóg chciał nam to wynagrodzić:rolleyes: Myśmy też jeszcze nikomu nie mówili, że będzie dwójka:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Możecie coś o sobie powiedzieć? Bo trochę ciężko przeczytać kilkadziesiąt stron :-D
Ja mam synka 20msc. To moja druga ciaza i beda znowu chlopcy :) u mnie jutro juz 31tc+0d, w te upaly z brzucholem ciezko funkcjonować, mam juz prawie wszystko gotowe dla maluchow. Dzisiaj układałam w szafie ubranka te najmniejsze <3 troche Wam zazdroszcze ze bedziecie miec zimowe ciaze ;)
 
reklama
Do góry