reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Marti a który tydzień u Ciebie? twardnienie brzucha owszem zdarza się, ale jest sygnałem żeby zwolnić tempok w pierwszej ciąży twardniał mi brzuch od 20tygodnia i wystarczyło poleżeć i odpocząć i przechodziło, ale wiadomo z bliźniakami nic jest proste, pooszczędzaj się dzisiaj i jak nie przejdzie to wtedy jedź to sprawdzić
25 tydzień, dziś nawet mąż mi nie kazał nigdzie iść a o szkole to zapomnij dziś. Tak właśnie @adunnnia90 dzis dzień lenia i leżę sobie ile sam radę ;)
 
Kamilllla tak jak pisały dziewczyny- takie krwawienia nie muszą oznaczać najgorszego, najważniejsze aby jak najszybciej udało Ci się dostać do lekarza. Trzymamy kciuki.
Marti92 ja miałam to samo od jakiegoś 18 tyg, lekarz kazał mi wtedy robić wszystko 2 razy wolniej i brać magnez- od razu pomogło:)
 
25 tydzień, dziś nawet mąż mi nie kazał nigdzie iść a o szkole to zapomnij dziś. Tak właśnie @adunnnia90 dzis dzień lenia i leżę sobie ile sam radę ;)

25tydzień to już trzeba mocniej się przyoszczędzić, tak jak pisałam wcześniej ja pierwsze twardienie brzucha w pierwszej ciąży z córką miałam w 20tyg, skurcze braxtona-hick. zaczeły się jakos w 25 i musiałam dużo leżeć..więc odpuść nieco i bedzie dobrze :) dobra herbatka, filmik i pełen chill :)
 
dziewczyny a mi jakieś cuda w moczy powychodziły wczoraj;/;/;/ ketony-śladowe, erytrocyty (czyli krew) śladowe, leukocytów 30-50...eh;/;/;/ poszłam znowu dziś na posiew, chociaż ostatni nie pokazał kompeltnie nic;/;/
 
dziewczyny a mi jakieś cuda w moczy powychodziły wczoraj;/;/;/ ketony-śladowe, erytrocyty (czyli krew) śladowe, leukocytów 30-50...eh;/;/;/ poszłam znowu dziś na posiew, chociaż ostatni nie pokazał kompeltnie nic;/;/

Mi od początku ciąży źle wyniki moczu wychodziły też, musiałam brać antybiotyk..a jak 3 tygodnie temu w końcu w moczu wyszło wszystko ładnie, to dopadła mnie anemia. Także to chyba taki urok nas podwójnych ciężarówek:)
 
Mi od początku ciąży źle wyniki moczu wychodziły też, musiałam brać antybiotyk..a jak 3 tygodnie temu w końcu w moczu wyszło wszystko ładnie, to dopadła mnie anemia. Także to chyba taki urok nas podwójnych ciężarówek:)

eh;/;/ ja własnie też już po antybiotyku bo miałam e.coli a teraz znowu coś...nie wiadomo co.. maskara;/ Alina 1987 widzę że ten sam rocznik co ja :):) to Twoja pierwsza ciąża?
 
reklama
Do góry