reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

eh;/;/ ja własnie też już po antybiotyku bo miałam e.coli a teraz znowu coś...nie wiadomo co.. maskara;/ Alina 1987 widzę że ten sam rocznik co ja :):) to Twoja pierwsza ciąża?

Pierwsza i to od razu jaka;) ale cieszę się bardzo, że to bliźniaki, i tak chcieliśmy 2 dzieci z niedużą różnicą wieku więc wyszło idealnie:)
 
reklama
Dzwoniłam do ginekologa na prywatny numer i kazał jechać na szpital i powiedzieć jak się ma sytuacja i właśnie czekam w poczekalni

Kochana trzymamy kciuki żeby wszystko było dobrze. I wierzę że tak właśnie będzie bo nie musi to oznaczać od razu najgorszego i o tym pamiętaj. Ja także krwawilam na początku, tylko jeszcze wtedy nie wiedział że jestem w ciąży i uznałam to za okres, dopiero lekarz wyprowadził mnie błędu.
 
Hej dziewczynki. Ja dziś się nie czuje za dobrze,brzuch mnie coś boli i jest napiety taki jak zwykle ostatnio :/ nie idę dziś na zajęcia i zostaje w łóżku. Już mam dość tej Szwecji czasem i tych lekarzy/położnych tu. Wczoraj tak się wkurzyłam,ze nawet głupiego odpowiednika No spy ci nie dadzą czy coś tylko mówią,ze to normalne takie twardnienie brzucha :frown: i rozwaliłam filiżankę o ścianę z nerwów o mi trochę ulżyło :errr:Eh
Miłego dzionka dla Was

Ty coś często tak miewasz, dużo odpoczywaj i powiedz o tym lekarzowi koniecznie. Wydaje mi się że niektórzy tak po prostu mają ale lepiej kontrolować i mieć pewność że nie urodzi się zbyt wcześnie. Dbaj o siebie i maluszki :*
 
Ja mam wizytę u ginekolog w poniedziałek po południu w końcu wiec się dowiem co i jak,bo tej położnej to już mam dość i jej mam ochotę ta filiżankę na głowie rozbić.
Dzięki dziewczyny @Necia0 staram się odpoczywać , tak leżę od rana i nie mogę już o_O @Shamel a co do magnezu to właśnie wiem i jej mówię czy mogę brać na to,ja biorę z witaminami i mi położna powiedziała,ze nie mam nie brać. :no::growl:
I jak tu się nie stresować :(
 
Ja mam wizytę u ginekolog w poniedziałek po południu w końcu wiec się dowiem co i jak,bo tej położnej to już mam dość i jej mam ochotę ta filiżankę na głowie rozbić.
Dzięki dziewczyny @Necia0 staram się odpoczywać , tak leżę od rana i nie mogę już o_O @Shamel a co do magnezu to właśnie wiem i jej mówię czy mogę brać na to,ja biorę z witaminami i mi położna powiedziała,ze nie mam nie brać. :no::growl:
I jak tu się nie stresować :(


Booooziu, to faktycznia ta położna jakaś dziwna...mi przy pierwszej ciaży lekarka mówiła ze do 6tabletek magnezu dziennie można brać w ciąży, teraz zupełnie inna lekarka to samo mi powiedziała. Ja biore 3magnezy w sumie - rano, w południe i wieczorem, magnez nie szkodzi dzieciom. co za baba;/;/ nie dziwie się ze chcesz ja filiżanką potraktować :)
 
Booooziu, to faktycznia ta położna jakaś dziwna...mi przy pierwszej ciaży lekarka mówiła ze do 6tabletek magnezu dziennie można brać w ciąży, teraz zupełnie inna lekarka to samo mi powiedziała. Ja biore 3magnezy w sumie - rano, w południe i wieczorem, magnez nie szkodzi dzieciom. co za baba;/;/ nie dziwie się ze chcesz ja filiżanką potraktować :)
No widzisz tak niestety tu jest w Szwecji :/ mam dość jej już. A powiedz ile tego magnezu dziennie bierzesz,w sensie jaka dawka ile mg/g ?
 
reklama
Do góry