reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

@Oska305 i @adunnnia90 super wyglądacie ale nie patrzę już na Wasze zdjęcia bo załamuje się moim brzuchem. Ja tak ogólnie to nie przytyłam po całości tylko ten brzuch mam bardzo duży, przy Was wyglądam jakbym zaraz miała rodzić;) no ale lekarz mówi że moje dzieci duże to nie ma co się dziwić i martwić:)
 
reklama
@Oska305 i @adunnnia90 super wyglądacie ale nie patrzę już na Wasze zdjęcia bo załamuje się moim brzuchem. Ja tak ogólnie to nie przytyłam po całości tylko ten brzuch mam bardzo duży, przy Was wyglądam jakbym zaraz miała rodzić;) no ale lekarz mówi że moje dzieci duże to nie ma co się dziwić i martwić:)
Ile maja Twoje dzieciaczki? [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jej dziewczyny jak ja chciałbym być już po usg i mieć pewność że nadal jest dwoje dzieci! Codziennie o niczym innym nie myślę, chyba w przyszłym tygodniu namówie męża żeby iść do polskiego ginekologa
 
Resized_20170829_141226.jpeg
No to i ja wreście, mój brzuchol :)
 

Załączniki

  • Resized_20170829_141226.jpeg
    Resized_20170829_141226.jpeg
    244,5 KB · Wyświetleń: 86
reklama
Do góry