reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

No widzisz tak niestety tu jest w Szwecji :/ mam dość jej już. A powiedz ile tego magnezu dziennie bierzesz,w sensie jaka dawka ile mg/g ?

Jak coś ja np biorę doppelherz 1 tabletkę bo tam jest aż 300 mg i magnezu i jest też wit b6 i potas, a oprócz tego jeszcze jedna inna tabletkę dziennie, w której jest cały zestaw witamin i minerałów, min. magnez 50 mg
 
reklama
Jak coś ja np biorę doppelherz 1 tabletkę bo tam jest aż 300 mg i magnezu i jest też wit b6 i potas, a oprócz tego jeszcze jedna inna tabletkę dziennie, w której jest cały zestaw witamin i minerałów, min. magnez 50 mg
To ja biorę ten mix witamin i tam tez jest witamina b6 i magnez 120 mg czyli całe nic i wg mojej położnej to wystarczy:/ dodatkowo biorę tylko żelazo,bo miałam niedobór,ale normalnie szlag mnie trafia. Jak mi w poniedziałek coś nie powie ta gin to sama sobie będę brać dodatkowo choć magnez,może pomoże. Bo mnie tu szlag trafi:/
 
To ja biorę ten mix witamin i tam tez jest witamina b6 i magnez 120 mg czyli całe nic i wg mojej położnej to wystarczy:/ dodatkowo biorę tylko żelazo,bo miałam niedobór,ale normalnie szlag mnie trafia. Jak mi w poniedziałek coś nie powie ta gin to sama sobie będę brać dodatkowo choć magnez,może pomoże. Bo mnie tu szlag trafi:/
Wydaję mi się że spokojnie możesz brać większą dawkę, zwłaszcza że dzienne zapotrzebowanie na magnez to 360 mg. A wiadomo że u nas to nawet jeszcze więcej że względu na 2 dzieciątka..tak mi bynajmniej mówi mój lekarz..
 
eh;/;/ ja własnie też już po antybiotyku bo miałam e.coli a teraz znowu coś...nie wiadomo co.. maskara;/ Alina 1987 widzę że ten sam rocznik co ja :):) to Twoja pierwsza ciąża?
To jest nas więcej bo ja też rocznik 1987 [emoji6]
Ostatnie ważenie było 3 tygodnie temu, więc w 20 tygodniu miały po 400 g. Jutro dowiem się ile przytyły;)


Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry