reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Kobietki kochane. U mnie dzisiaj 13tc+0 i po pracy czulam bol jakby szyjki.
To normalne czy raczej nie? Przeszlo jak polezalam.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja też miałam różne bóle i kłucia w różnych miejscach. Zresztą do tej pory tak mam, a to 24 tydzien. Myślę, że to normalne[emoji4]
 
dziewczyny, bo ja juz nic nie wiem...czy mozliwe jest ze bliźnięta jednojajowe będą różnych płci?
Nie jest to możliwe. Bliznieta jednojajowe powstaja z podzielonej komórki jajowej już po zaplodnieniu. Takie dzieci mają identyczny kod.dna więc muszą być tej samej płci.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry. Gratuluje wszystkim zdrowych dzidzi :) my wczoraj byliśmy w gościach to moje dziewczynki tak szalały w brzuszku jak nigdy i tak do nocy aż:) a tu dostały takie prezenty to się pochwale :psukienki zanim założą to trochę minie,ale takie słodkie są te kiecki :yes: nie mogę się doczekać już kiedy maluszki będą z nami. Miłego dnia :)
 

Załączniki

  • IMG_3615.JPG
    IMG_3615.JPG
    127,1 KB · Wyświetleń: 105
  • IMG_3616.JPG
    IMG_3616.JPG
    122 KB · Wyświetleń: 95
Dzień dobry. Gratuluje wszystkim zdrowych dzidzi :) my wczoraj byliśmy w gościach to moje dziewczynki tak szalały w brzuszku jak nigdy i tak do nocy aż:) a tu dostały takie prezenty to się pochwale :psukienki zanim założą to trochę minie,ale takie słodkie są te kiecki :yes: nie mogę się doczekać już kiedy maluszki będą z nami. Miłego dnia :)
[emoji7] [emoji7] [emoji7]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny a jak jest u Was z ubraniami ciążowymi, kupujecie coś? Ja muszę zrobić remont pokoju a z kasą u nas krucho i trochę mi szkoda wydawać pieniądze. Znacie jakieś tanie sklepy? :)
 
Do góry