reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Ja właśnie jak co rano leżę podpięta pod ktg. Szczerze to myślałam,że dochodzę ciążę bez szpitala a jednak...chyba trochę jestem sama sobie winna. bo mieliśmy przeprowadzkę ja zamiast sie oszczedzac to robiłam. Było mi żal męża bo zasuwal po pracy jeszcze przy przeprowadzce. On darl się na mnie żebym nie robiła, a ja swoje

Dziewczyny oszczędzanie się bo nosimy pod sercem kolejne 2 serca!

Dziś jak pomyślałam,że jest niedziela a ja z dała od rodziny to łzy same się nasuwają [emoji17]

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kapinka trzymaj się dzielnie :hmm:
Ja jestem w szpitalu już 6 tygodni. Pierwsze 1.5 tyg było kiepskie. Nie ma co ukrywać płakałam jak bóbr.
Z doświadczenia wiem że nie ma co nastawiac się na wyjście bo to jest najgorsze...
Przepływy to bardzo ważna sprawa przy nadciśnieniu. Moja pierwsza ciąża skończyła się przedwcześnie właśnie przez przepływy. Jasiowi spadło tętno. Więc dobrze że jesteś w szpitalu bo reakcja będzie natychmiast jeśli coś ich zaniepokoi tym bardziej że masz ciążę 1k2o.

Ja grzecznie czekam na środę. Trochę mi niedobrze mam rozwolnienie i boli mnie brzuch. Lekkie skurcze się piszą. Ale lekarze twierdzą że mam czekać do środy. I wszystko zganiaja na wysoką ciążę. Końcówka to jest dramat. Wykończenie organizmu totalne!
 
Marti ja też tak czasem miewam, że jakoś mi tak ciężko oddech złapać. Pamiętam że miałam tak w poprzednich ciazach znacznie później niż w teraz :/
Tez właśnie się spodziewałam w późniejszej ciąży a nie w 22 tyg :/ na dodatek w nocy nos zatkany i w ogóle nie idzie oddychać. Chyba pojde do lekarza sprawdzić to,bo kiedyś przed ciąża tez tak miałam,ale wszystkie badania robiłam i nic.
 
Kapinka trzymaj się dzielnie :hmm:
Ja jestem w szpitalu już 6 tygodni. Pierwsze 1.5 tyg było kiepskie. Nie ma co ukrywać płakałam jak bóbr.
Z doświadczenia wiem że nie ma co nastawiac się na wyjście bo to jest najgorsze...
Przepływy to bardzo ważna sprawa przy nadciśnieniu. Moja pierwsza ciąża skończyła się przedwcześnie właśnie przez przepływy. Jasiowi spadło tętno. Więc dobrze że jesteś w szpitalu bo reakcja będzie natychmiast jeśli coś ich zaniepokoi tym bardziej że masz ciążę 1k2o.

Ja grzecznie czekam na środę. Trochę mi niedobrze mam rozwolnienie i boli mnie brzuch. Lekkie skurcze się piszą. Ale lekarze twierdzą że mam czekać do środy. I wszystko zganiaja na wysoką ciążę. Końcówka to jest dramat. Wykończenie organizmu totalne!
Ja dziś tak mam, że cały czas płacze! Z jednej strony wiem,że to dla dobra dziewczyn. Z drugiej strony wszystkie wyniki są prawidłowe więc mogłabym leżeć w domu i mieć najbliższych przy sobie [emoji17]
Zobaczymy co powie jutro ordynator czy jest jakaś szansa na wyjście. Ciśnienie też mam teraz książkowe,czasami za niskie.
Natalia^^ zazdroszczę Ci,chciałabym być już przy koncowce.
Najgorzej męczy mnie jeszcze fakt że niedługo dzieci do szkoły,a mnie może ż nimi nie być....masakra[emoji17]

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś tak mam, że cały czas płacze! Z jednej strony wiem,że to dla dobra dziewczyn. Z drugiej strony wszystkie wyniki są prawidłowe więc mogłabym leżeć w domu i mieć najbliższych przy sobie [emoji17]
Zobaczymy co powie jutro ordynator czy jest jakaś szansa na wyjście. Ciśnienie też mam teraz książkowe,czasami za niskie.
Natalia^^ zazdroszczę Ci,chciałabym być już przy koncowce.
Najgorzej męczy mnie jeszcze fakt że niedługo dzieci do szkoły,a mnie może ż nimi nie być....masakra[emoji17]

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
Kapinka nie martw się dobrze będzie najważniejsze są maluszki ,a dzieci w domu sobie poradzą mają drugą połówkę tatę.Ja też w szpitalu od poniedziałku tylko u mnie to już końcówka w tym tygodniu chyba cc jutro się dowiemy.:)
 
Kapinka nie martw się dobrze będzie najważniejsze są maluszki ,a dzieci w domu sobie poradzą mają drugą połówkę tatę.Ja też w szpitalu od poniedziałku tylko u mnie to już końcówka w tym tygodniu chyba cc jutro się dowiemy.:)
Trzymam za Ciebie u Natalie kciuki oby wszystko bylo po Waszej mysli a dzieciaczki urodzily sie piekne i zdrowe.

A w którym tyg jesteś?

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kapinka trzymaj się dzielnie :hmm:
Ja jestem w szpitalu już 6 tygodni. Pierwsze 1.5 tyg było kiepskie. Nie ma co ukrywać płakałam jak bóbr.
Z doświadczenia wiem że nie ma co nastawiac się na wyjście bo to jest najgorsze...
Przepływy to bardzo ważna sprawa przy nadciśnieniu. Moja pierwsza ciąża skończyła się przedwcześnie właśnie przez przepływy. Jasiowi spadło tętno. Więc dobrze że jesteś w szpitalu bo reakcja będzie natychmiast jeśli coś ich zaniepokoi tym bardziej że masz ciążę 1k2o.

Ja grzecznie czekam na środę. Trochę mi niedobrze mam rozwolnienie i boli mnie brzuch. Lekkie skurcze się piszą. Ale lekarze twierdzą że mam czekać do środy. I wszystko zganiaja na wysoką ciążę. Końcówka to jest dramat. Wykończenie organizmu totalne!
Wobec tego trzymamy kciuki i życzę bezpiecznego rozwiązania!
 
Witam. Jak samopoczucie? Ja właśnie wracam ze szkoły,dziś byłam pierwszy dzień po wakacjach. Maluszki cały czas mnie kopały na zajęciach :D mam zamiar jeszcze pochodzić do listopada,co by w domu nie siedzieć. Miłego dnia i zdrówka dla wszystkich.
 
reklama
Ja dzisiaj miałam gorszy dzień. Od rana bolała mnie głowa i byłam osłabiona. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej bo jedziemy w gości i rodzina pierwszy raz zobaczy mój brzuszek :D
Ja od początku ciąży do pracy nie chodzę bo pracowałam w sklepie i nie dałabym rady kartonów ciągle dźwigać...
 
Do góry