reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Edyta ja na chwilę obecną jeszcze nie potrzebuje, bo mieszcze sie w te co dotychczas, ale ostatnio udało mi się kupić na jesień 3 przecenione rzeczy w H&M (2xsukienki i bluzkę) z moja karta wyniosło mnie to niecałe 80 zł. Z reguły takie ubrania są dość drogie i raczej przy żadnej z ciąży starałam się w nie nie inwestować prócz spodni które jeszcze gdzieś mam, a przydawaly się pod koniec. Ale wiem że na allegro możesz kupić używane.
 
reklama
Dziewczyny a jak jest u Was z ubraniami ciążowymi, kupujecie coś? Ja muszę zrobić remont pokoju a z kasą u nas krucho i trochę mi szkoda wydawać pieniądze. Znacie jakieś tanie sklepy? :)
Hej :) Ja wczoraj zrobiłam segregacje ubrań i wszystko za małe prawie,zostało pare ubrań tylko a reszta do torby i na później mam nadzieje. Ja nie kupuje takich typowych ciążowych. Poluje na wyprzedażach w Cubus głównie, większy rozmiar albo h&m tam ostatnio znalazłam taka fajna tunikę sweterkowa za tanioche,trzeba tylko poszperać ;) W Szwecji tu w ogóle drogo i tez musimy trochę zaoszczędzić kaski,ale z mężem zawsze na wyprzedażach coś polujemy dla nas i dla malutkich:)
 
Mieszkam w małej miejscowości i do takich sklepów jak h&m i innych sieciówek mam ponad 40 km więc jak już pojadę to nie mogę nic przecenionego upolować a ubrania bez przeceny są kosmicznie drogie. Przez internet boję się kupować bo kupiłam sukienkę w c&a na wyprzedaży internetowej to się okazała taką szmatką, że głowa boli.... Na szczęście blisko siebie mam Kik, tam są fajne i tanie ciuszki dla bobasów :D
 
Witam dziewczyny! Ja dalej w szpitalu na Ujastku. Dostaliśmy sterydy i niby przepływy się poprawiły ale nie chce nas wypuścić [emoji17]u mnie 31t1d[emoji17]dziś miałam wykazy robione których wyniki dopiero za tydzień. Boję się, że będą chcieli mnie zostawić do końca ciąży [emoji17]a tu straszna tęsknota za mężem i dziećmi [emoji21]

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczyny! Ja dalej w szpitalu na Ujastku. Dostaliśmy sterydy i niby przepływy się poprawiły ale nie chce nas wypuścić [emoji17]u mnie 31t1d[emoji17]dziś miałam wykazy robione których wyniki dopiero za tydzień. Boję się, że będą chcieli mnie zostawić do końca ciąży [emoji17]a tu straszna tęsknota za mężem i dziećmi [emoji21]

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom

Z jednej strony dobrze, bo będziesz pod stałą profesjonalną opieką ale z drugiej strony to wielka męczarnia tak leżeć z dala od rodziny. Oby wszystkie wyniki były dobre :)
 
Witam dziewczyny! Ja dalej w szpitalu na Ujastku. Dostaliśmy sterydy i niby przepływy się poprawiły ale nie chce nas wypuścić [emoji17]u mnie 31t1d[emoji17]dziś miałam wykazy robione których wyniki dopiero za tydzień. Boję się, że będą chcieli mnie zostawić do końca ciąży [emoji17]a tu straszna tęsknota za mężem i dziećmi [emoji21]

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
To jest właśnie chyba to czego obawia się każda z nas- kilka tygodni w szpitalu. Ale najważniejsze żeby Maluchy były zdrowe. Trzymaj się tam i pisz kiedy będzie Ci gorzej[emoji9]
 
Dzień dobry. Ja się już obudziłam i jem kanapki z nutella. Malutkie w brzuchu szalały i na dodatek tak mi ciężko oddech złapać i mnie boli w klatce :/ masakra
 
Marti ja też tak czasem miewam, że jakoś mi tak ciężko oddech złapać. Pamiętam że miałam tak w poprzednich ciazach znacznie później niż w teraz :/
 
reklama
Do góry