reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
U nas dzis po prenatalnych sa dwie dzidewczyny jedna 350 druga 303.. Wszystkie wyniki prawidlowe kotlowisko nieziemskie wszedzie nogi rece hehe. Podobno przysluguje w ciazy blizniaczej echo serca na nfz wiecie cos o tym?

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
Dwie dZiewczyny super [emoji4] i jakie duze [emoji5] imiona wybrane?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas dzis po prenatalnych sa dwie dzidewczyny jedna 350 druga 303.. Wszystkie wyniki prawidlowe kotlowisko nieziemskie wszedzie nogi rece hehe. Podobno przysluguje w ciazy blizniaczej echo serca na nfz wiecie cos o tym?

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
To do swietnie[emoji7] teraz oby do przodu[emoji9]
 
Wytrwałości już niedługo.Ja od poniedziałku też w szpitalu moje dziewczynki ważą około 2100g na razie leżymy skurczy nie ma.Lekarz na wizycie powiedział mi że jeszcze potrzymamy po niedzieli następne usg zobaczymy. Mam towarzystwo mam z bliźniakami bo leży nas aż cztery.Jedna mama miała wczoraj cc chłopaki ważą prawie po 2700.A my mamy wszystkie trzy zbliżone terminy.U mnie 35tydzień a u dziewczyn 34 tylko obydwie mają skurcze.Najlepiej jak najdłużej dla maluszków.Natalia trzymam kciuki za was.Bądź dobrej myśli.Może nasze maluchy urodzą się w tym samym dniu? ;)
Trzymam mocno kciukasy[emoji7] [emoji7] [emoji9]
 
U nas dzis po prenatalnych sa dwie dzidewczyny jedna 350 druga 303.. Wszystkie wyniki prawidlowe kotlowisko nieziemskie wszedzie nogi rece hehe. Podobno przysluguje w ciazy blizniaczej echo serca na nfz wiecie cos o tym?

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
Super,tak jak u mnie dwie dziewczyny! :)
 
dziewczyny, trzymam kciuki żebyście jak najdłużej były zapakowane :) kurcze tak czytam i czytam i widzę, że to jednak baardzo częste że pod koniec leży się w szpitalu ;/ chyba trza sie wcześniej na taką ewentualnośc przygotować.
 
reklama
Moje dziewczyny w 20 tygodniu mają 360 g i 330 g. To chyba sporo:-) Bardzo czekałam na pierwsze ruchy i nie mogłam doczekać. Teraz ruszają się jak szalone prawie cały czas aż widać to na brzuchu Zabawne uczucie i dziwny widok :-)
Super ze dziewczyny maja sie dobrze [emoji4] calkiem spore [emoji5] u mnie ostatnio na wizycie w 19 tc dzieciaczki miały 265 i 271.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry