reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Moje dziewczyny w 20 tygodniu mają 360 g i 330 g. To chyba sporo:-) Bardzo czekałam na pierwsze ruchy i nie mogłam doczekać. Teraz ruszają się jak szalone prawie cały czas aż widać to na brzuchu Zabawne uczucie i dziwny widok :-)
Ja ruchy czuje zazwyczaj rano i wieczorem, ale jeszcze nie można ich zobaczyć gołym okiem i też głównie po lewej stronie. Pod ręką czuć ale tak delikatnie, a dziś mam nadzieję że poznam płeć i okaże się że z maluchami jest wszystko dobrze
 
reklama
Cześć dziewczyny, ja już po usg. Z maluchami wszystko dobrze :) ale nie poznaliśmy płci, ponieważ pani nie była w 100% pewna i powiedziała że nie będzie nas wprowadzała w błąd. Waga: 223g i 275g. Za 2 tygodnie nam potwierdzi.
Super ze z dzieciaczkami wszystko dobrze [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, ja już po usg. Z maluchami wszystko dobrze :) ale nie poznaliśmy płci, ponieważ pani nie była w 100% pewna i powiedziała że nie będzie nas wprowadzała w błąd. Waga: 223g i 275g. Za 2 tygodnie nam potwierdzi.
To podobnie jak u mnie tylko dzieciaki 280g i 277g :)
 
Moje dziewczyny w 20 tygodniu mają 360 g i 330 g. To chyba sporo:-) Bardzo czekałam na pierwsze ruchy i nie mogłam doczekać. Teraz ruszają się jak szalone prawie cały czas aż widać to na brzuchu Zabawne uczucie i dziwny widok :-)
U nas teraz w 24 tyg Malutka 566, a Malutki 716 gramów. Teraz i Twoje będą rosły jak szalone[emoji7] [emoji9] . A te ruchy są cudowne. Aż szkoda, że ten czas tak goni...
 
Kobietki kochane. U mnie dzisiaj 13tc+0 i po pracy czulam bol jakby szyjki.
To normalne czy raczej nie? Przeszlo jak polezalam.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kobietki kochane. U mnie dzisiaj 13tc+0 i po pracy czulam bol jakby szyjki.
To normalne czy raczej nie? Przeszlo jak polezalam.

Hmmm..ciezko powiedziec, mnie tez tam czasami tez cos tam kluje, wydaje mi sie ze jesli nie ma przy tym dodatkowych objawow jak krwawienie czy plamienie czy silne skurcze brzucha jak na okres to jest to normalne:)
Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry