reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Leze sobie w szpitalu, maja mi jakas pomore podlaczyc na 48 godzin, ktora powstrzyma to i owo.
Ktg rysuje skurcze, ale nie sa poki co regularne.

Malponea trzymaj sie, niech sobie maluszki jeszcze siedza. Ale rozumiem :( ja poszlam na wizyte kontrolna i szpital



 
reklama
Suelen i melponea trzymam mocno kciuki za wasze kruszynki, niech siedzą jak najdłużej!!!
W ciąży bliźniaczej to każdy dzień jest na wagę złota :D
 
Chlopczyk ma juz 2500g a dziewczynka 1970g. Takze Maly przybral 400g w dwa tyg a Mala jedynie 200g. Nie dociera do mnie, ze w Swieta bedziemy juz w czworke!
To nie jest źle dzieciaki duże a po sterydach napewno dadzą radę. Powoli oswoisz się z myślą że 2 małe króliczki na święta będą już z tobą... Powodzenia i trzymam kciuki.

@Suelen mam nadzieję że lekarze coś wymyślą by potrzymać was jeszcze w tym składzie chociaż do 1 mają...

010ikw7ip2lmrcv3.png
 
Podlaczyli mnie 72 godziny pod jakas pompe, ktora ma zatrzymac skurcze :/

Niech te moje panny jeszcze wytrzymaja, kazdy dzien w brzuchu dobry



Podobno to pomaga... Nie jest najgorzej już 31tc, biorąc pod uwagę że co chwilę masz jakieś przeboje i ladujesz w szpitalu to i tak ładnie. Liczę na to że jeszcze 2 tygodnie posiedzi te twoje maluszki... I dobija do tych magicznych 2kg w brzuszku a nie poza nim? A pamiętasz ile ostatnio maleństwa ważyły?

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
 
Podobno to pomaga... Nie jest najgorzej już 31tc, biorąc pod uwagę że co chwilę masz jakieś przeboje i ladujesz w szpitalu to i tak ładnie. Liczę na to że jeszcze 2 tygodnie posiedzi te twoje maluszki... I dobija do tych magicznych 2kg w brzuszku a nie poza nim? A pamiętasz ile ostatnio maleństwa ważyły?

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
2 tygodnie temu 1200g i 1220g, usg przelozoni mi na jutro, bo nie chcieli juz tak uciskac brzuchs, gdyz bardzo wrazliwy jest na dotyk.



 
2 tygodnie temu 1200g i 1220g, usg przelozoni mi na jutro, bo nie chcieli juz tak uciskac brzuchs, gdyz bardzo wrazliwy jest na dotyk.



[/QUOTE]

To napewno już mają ok 1600g, jakoś się to wszystko poukłada, i tak jak dziewczyny pisały póki wody nie odeszły jest szansa na zatrzymanie ich w brzuszku... Dacie radę...
Współczuję tylko świat w szpitalu...
Suelen duży przytulas... A synek z kim został w domku? Z tatą?

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
 
reklama
Ja lacznie przytulam 4.5kg, waga mi spadla na diecie cukrzycowej.

Natanielek w przedszkolu, potem dziadek go odbiera i z tata bedzie. Musza wspolnie o siebie dbac.



 
Do góry