reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

@Sikorkaaa a jakie masz foteliki w zestawie, zwykle dają jakieś badziewie bez atestów. Jeszcze jak się niewiele jeździ to pół biedy, a my raczej zamierzamy robić sporo km w ciągu roku i nawet 2 bobasy nas nie powstrzymają. Dlatego wolę wydać więcej na foteli by w razie W spełnił swoją funkcję, a nie był tylko na odczepnego dla policji

010ikw7ip2lmrcv3.png
 
reklama
Ja chyba na baby jogga się zdecyduje że względu na spacerówkę. Jest to chyba najlżejszy wózek dla bliźniaków. Chociaż osobiście wolałabym kupić 2 pojedyńcze są takie śliczne... Sam wózek to jedno ale koszt fotelików to też sporo ok 1200zl za 1 z bazą. Zastanawiam się jeszcze nad monitorami oddechu, ale liczę na to że nie będą potrzebne...
Jak już gdzieś wcześniej pisałam strasznie nie podobają i się bliźniacze wózki. Brzydkie i ciężkie... Oglądałam kilka w różnych sklepach i żaden nie przypadł mi do gustu a najgorzej dla mnie te tramwaje jeden za drugim... Tego nie da się na pusto unieść do góry by wjechać na krawężnik a co mówić z 2 klockami po 15kg.

010ikw7ip2lmrcv3.png

I tu cie zdziwię, bo jestem szczęśliwa posiadaczką tramwaju Peg Perego Duette. Nie mam problemu z podbijaniem na krawężniki czy manewrowaniem a moje dwulatki waza 11,5 i 13kg. Kierownica ratuje życie w sklepowych alejkach. W tym wózku tylko kosz na zakupy to nieporozumienie i szkoda, ze nie ma pompowanych kol.
 
@Sikorkaaa a jakie masz foteliki w zestawie, zwykle dają jakieś badziewie bez atestów. Jeszcze jak się niewiele jeździ to pół biedy, a my raczej zamierzamy robić sporo km w ciągu roku i nawet 2 bobasy nas nie powstrzymają. Dlatego wolę wydać więcej na foteli by w razie W spełnił swoją funkcję, a nie był tylko na odczepnego dla policji

010ikw7ip2lmrcv3.png
My trafiliśmy na promocje i zamiast zwykłych fotelików z bebetto w tej samej cenie mieliśmy do wyboru foteliki z Avionaut albo z Maxi Cosi,wybraliśmy te pierwsza,bo znajoma je miała przy bliźniakach i była zadowolona bardzo, z tego co się rozmawiałam z innnymi mamami to i tak po jakimś czasie najlepiej kupic zwykła sama lekka spacerówke

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ciaza mnoga jest potwierdzona 3 wcześniejsze usg. Tylko lekarz nie określił czy jedno lub dwu kosmówkowa i czy jedno czy dwu owodniowa. Mam usg 20.04 jak dalej się nic nie dowiem to pójdę do innego lekarza.
 
Także dziewczyny każdemu co innego pasuje, jedni wolą długi a wąski wózek inni jednak obok siebie, a do mnie żaden z nich nie przemawia, ale coś wybrać trzeba...

010ikw7ip2lmrcv3.png
 
Hej ciocie :)
Jestem już po usg i wieści super, bo dziewczyny rosną a przepływy lepsze niż tydzień temu :D Cesarka będzie jeśli nic się nie pogorszy miedzy 32-34tc, dłużej niestety trzymać nas nie mogą ze względu na dobro tej mniejszej. Raczej mam się nastawić na 32tc. No i wizyta za 2 tyg a nie za tydzień z racji, że tak dobrze się dzieje :D
Jestem taka szczęśliwa!!!
Ale żeby nie było za kolorowo to moja cukrzyca sprezentowala mi tabletki i insulinę na noc :( Mam nadzieję, że dam radę.
 
Hej ciocie :)
Jestem już po usg i wieści super, bo dziewczyny rosną a przepływy lepsze niż tydzień temu :D Cesarka będzie jeśli nic się nie pogorszy miedzy 32-34tc, dłużej niestety trzymać nas nie mogą ze względu na dobro tej mniejszej. Raczej mam się nastawić na 32tc. No i wizyta za 2 tyg a nie za tydzień z racji, że tak dobrze się dzieje :D
Jestem taka szczęśliwa!!!
Ale żeby nie było za kolorowo to moja cukrzyca sprezentowala mi tabletki i insulinę na noc :( Mam nadzieję, że dam radę.
Kij z cukrzycą nie ty jedna, fajnie że dziewczynki rosną... Jak kolejna wizyta za 2tyg to musi być naprawdę dobrze... Cieszymy się razem z tobą[emoji2]

010ikw7ip2lmrcv3.png
 
Dziewczyny trzymajcie za nas kciuki.

Byłam o 18 na wizycie u ginekologa i dostałam skierowanie do Centrum Zdrowia Matki Polki.
Szyjka zgładzona, szew puścił, rozwarcie powiększyło się i główka wchodzi w kanał :(

Obecnie 30t6d



 
reklama
Do góry