reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Witam Was!
Dołączam jako oczekująca bliźniaków. Jestem teraz w 14tc, termin przewidywany na 14.10. :)
Witaj!
Co do wyprawki to w 23 tyg kupiliśmy łóżeczko a w 24 wozek3w1 oczywiście używany bo jak piszą dziewczyny rzadko którym jeżdżą dłużej niż pół roku do roku a potem spacerowka. W rosmanie kupiliśmy wczoraj 3 sześciopaki chusteczek nawilżających i na razie tyle.Na lipcowym dziewczyny pisaly ze za tydzień będa ciuszki dla niemowląt w lidlu to wtedy może coś kupie :tak:
Heda mi też te nasze wózki się nie podobają-na początku chciałam obok siebie ale jak sprawdziliśmy w naszych sklepach najczęściej odwiedzanych że nie będę mogła przez kase (i pomiędzy regalami) to wybraliśmy jeden za drugim i z tym podnoszeniem mam nadzieję że nie będzie tak zle-bardzo dużo mam bliźniaków go chwali.
Bulkaasia gratuluję tak dobrych wieści o dziewczynkach a Tobie życzę cierpliwości i wierzę że będzie dobrze-one dały radę to Ty też dasz!:tak:
Natalia ja będę miała parke.
 
reklama
Witaj!
Co do wyprawki to w 23 tyg kupiliśmy łóżeczko a w 24 wozek3w1 oczywiście używany bo jak piszą dziewczyny rzadko którym jeżdżą dłużej niż pół roku do roku a potem spacerowka. W rosmanie kupiliśmy wczoraj 3 sześciopaki chusteczek nawilżających i na razie tyle.Na lipcowym dziewczyny pisaly ze za tydzień będa ciuszki dla niemowląt w lidlu to wtedy może coś kupie :tak:
Heda mi też te nasze wózki się nie podobają-na początku chciałam obok siebie ale jak sprawdziliśmy w naszych sklepach najczęściej odwiedzanych że nie będę mogła przez kase (i pomiędzy regalami) to wybraliśmy jeden za drugim i z tym podnoszeniem mam nadzieję że nie będzie tak zle-bardzo dużo mam bliźniaków go chwali.
Bulkaasia gratuluję tak dobrych wieści o dziewczynkach a Tobie życzę cierpliwości i wierzę że będzie dobrze-one dały radę to Ty też dasz!:tak:
Natalia ja będę miała parke.
A na jaki wózek się zdecydowaliście?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Baby aktive twinny. Dzieci są praktycznie na tym samym poziomie-nie chciałam żeby któreś było niżej i żebym go nie była w stanie zobaczyć stojąc przed wózkiem. Oglądaliśmy różne w sklepach i ten najbardziej nam pasowal:)
 
No i na mnie trafilo ;-( bylam na rutynowej kontroli, wyszlo, ze poziom wod u Malej jest niski, slabe przeplywy w lozysku i nie przybiera dobrze na wadze wiec siedze podlaczona do ktg a cesarka zamiast 24tego(36tc + 1) bedzie prawdopodobnie w piatek (34tc + 5) jak tylko sterydy zaczna dzialac. Cala ciaze odpukac nic sie nie dzialo a na koniec takie jaja ;-(

Suelen,
Trzymam za Ciebie mocno kciuki!
 
No i na mnie trafilo ;-( bylam na rutynowej kontroli, wyszlo, ze poziom wod u Malej jest niski, slabe przeplywy w lozysku i nie przybiera dobrze na wadze wiec siedze podlaczona do ktg a cesarka zamiast 24tego(36tc + 1) bedzie prawdopodobnie w piatek (34tc + 5) jak tylko sterydy zaczna dzialac. Cala ciaze odpukac nic sie nie dzialo a na koniec takie jaja ;-(

Suelen,
Trzymam za Ciebie mocno kciuki!
Trzymam za Was kciuki,będzie dobrze, a my w tym samym tygodniu,ja jutro mam wizyte...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Melponea jak mają podane sterydy to możesz być spokojniejsza. To bedziesz prawie w 35 tyg, wiec nie jest tak zle a moze uda jeszcze kilka dni przeciągnąć. Pomyśl pozytywnie jaki prezent będziesz miała na święta;-) ;)
Trzymam za was kciuki!!!
 
reklama
Chlopczyk ma juz 2500g a dziewczynka 1970g. Takze Maly przybral 400g w dwa tyg a Mala jedynie 200g. Nie dociera do mnie, ze w Swieta bedziemy juz w czworke!
I tak jest nieźle,ze dotrwalas do tego tygodnia,wszystko będzie dobrze, wagę tez mają ładna,super prezent na święta, będziesz juz mogła tulic swoje maluszki :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry