reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Podlaczyli mnie 72 godziny pod jakas pompe, ktora ma zatrzymac skurcze :/

Niech te moje panny jeszcze wytrzymaja, kazdy dzien w brzuchu dobry



Jak leżałam w szpitalu to dziewczyna byla podpięta do tej pompy i juz po jakimś czasie jej to pomogło,więc myślę że i tobie pomoże,3mam kciuki i powodzenia :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja lacznie przytulam 4.5kg, waga mi spadla na diecie cukrzycowej.

Natanielek w przedszkolu, potem dziadek go odbiera i z tata bedzie. Musza wspolnie o siebie dbac.



4,5 kg wow... Będziesz chudsza po ciąży jak przed...
Mi 4kg doszło przez ostanie 6 tyg... Aż się dziwię bo wcześniej waga niewiele wzrosła raptem 2kg... Chyba powietrze mnie tuczy[emoji1]

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
 
W koncu odlacza mnie od ktg i prZeniosa na normalna sale! Cesarka planowana na piatek na 13, czyli 7 rano w Polsce. Nie czuje sie jakos psychicznie gotowa :no:
Ja to przytylam az 20kg, wczesniej to bylam bardzo aktywna, basen, rower, spacery, ping pong i tego ruchu najbardziej mi brakuje! Najbardziej sie ciesze, ze ze szpitala wyjde kilka kilo lzejsza :happy2: czy w Polsce tez w szpitalu zakladaja rajstopy uciskowe? Bo spytalam sie lekarki czy testament powinnam juz pisac ale powoedziala, ze to na poprawe krazenia na wszelki wypadek bo mam stopy zbyt spuchniete...

Suelen,
A jak u Ciebie?
 
W koncu odlacza mnie od ktg i prZeniosa na normalna sale! Cesarka planowana na piatek na 13, czyli 7 rano w Polsce. Nie czuje sie jakos psychicznie gotowa :no:
Ja to przytylam az 20kg, wczesniej to bylam bardzo aktywna, basen, rower, spacery, ping pong i tego ruchu najbardziej mi brakuje! Najbardziej sie ciesze, ze ze szpitala wyjde kilka kilo lzejsza :happy2: czy w Polsce tez w szpitalu zakladaja rajstopy uciskowe? Bo spytalam sie lekarki czy testament powinnam juz pisac ale powoedziala, ze to na poprawe krazenia na wszelki wypadek bo mam stopy zbyt spuchniete...

Suelen,
A jak u Ciebie?
W Polsce z tego co wiem nie zakładają ale takie rajstopy to całkiem dobry pomysł... To piątek już tuż tuż... Masz nie całe 2 dni by oswoić się z myślą że maluch zaraz będą...
Trzymamy kciuki by było wsio oki...

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
 
Ja przytyłam 6.5 kg(tyle było 2tyg temu) zobaczymy jutro ile waga będzie pokazywała.
Melponea 8 lat temu nie dawali takich rajstop-przynajmniej u mnie.
To będę zasypiala trzymając kciuki bo rano jak wstanę to możesz już być po wszystkim z dwójką cudownych maleństw przy sobie:tak: A gotowym to ciężko być na tak ważne wydarzenie-nie mysl o tym, będzie dobrze zobaczysz-wszystkie tu jesteśmy z Tobą i trzymamy kciuki za Waszą trójkę!:tak:
 
Dziewczyny.. mam okazję kupić w fajnej cenie fajne leżaczki dwa...ale zastanawiam się czy jest sens? Niby to prawie 27tc, czy któraś kupowała już na takim etapie ?
 
Ja przytyłam 6.5 kg(tyle było 2tyg temu) zobaczymy jutro ile waga będzie pokazywała.
Melponea 8 lat temu nie dawali takich rajstop-przynajmniej u mnie.
To będę zasypiala trzymając kciuki bo rano jak wstanę to możesz już być po wszystkim z dwójką cudownych maleństw przy sobie:tak: A gotowym to ciężko być na tak ważne wydarzenie-nie mysl o tym, będzie dobrze zobaczysz-wszystkie tu jesteśmy z Tobą i trzymamy kciuki za Waszą trójkę!:tak:
Dziekuje Kochana, ale ja mam cesarke w piatek wiec w piatek jak wstaniecie to ja juz bede pewnie po, chyba ze bardzo wczesnie wstajecie ;-)

Suelen, Sikorkaa,
Dajcie znac jak po wizytach!

Malinowa,
Ja bujaczkow jeszcze nie kupilam, mam na oku uzywane wiec jak co to meza wysle zeby podjechal. Ale w 27tc to pamietam, ze juz wozek kupilismy bo tez byla okazja.
 
reklama
Do góry