reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Malinowa tak jak pisza dziewczyny-kupuj następna okazja może się już tak szybko nie trafić. Mój wózek dzisiaj będzie jechal-odbiór w sobotę:D
Ja już po drinku-cytrynowa mi dali ale nie wiem która gorsza-po tamtej było mi niedobrze a tu tylko krzywilam się podczas picia. Jeszcze dwa klucia i szybko na wizyte-o 12 mam-chyba się wyrobie:p
Miłego dnia jeśli wizytujecie to trzymam kciuki!
 
reklama
Kciuki dzialaja, u nas lepiej, leki dzialaja bo skurcze mniejsze sie rysuja na ktg [emoji4]

Tylko znowu dzis nie zrobili usg, jutro zrobia i jak bedzie ok usg, ktg i wyniki z rana dadza mi pod rygorem i wytycznymi szanse wyjsc na swieta.



Trzymam kciuki za święta w domku... Nawet w łóżku jest dużo lepiej jak w szpitalu...

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
 
Suelen dalej trzymam kciuki oby się udało!

Ja jeszcze wyników nie mam. Ale ważę już 63 czyli 8kg już na plusie-jak tak waga będzie szła do góry to do końca ciazy drugie tyle przytyje-dzisiaj ważona na czczo i przez 2 tyg przybylo 1.5 kg przeraża mnie to:o
Nie wiem ile ważą moje dzieci-nie ma tego w pakiecie żeby tak dokładnie zrobili usg. Ale ułożenie mają poziome 69, dziewczynka u góry i kopie brata w głowę i wzajemnie :D:p
Szyjke mam długa-4 z czymś prawie 5. Kolejna wizyta za 2 tyg. Znowu mam.zrobić mocz tylko tym razem na miejscu (chyba ma wątpliwości co do czasu albo doklsdnosc ich badan) I już mnie uprzedziła że zaczniemy wszystko planować do cesarki...

Miłego dnia!!!!
 
Ja tez po wizycie,szyjka 2cm,dziewczynki ułożone główkami w dół,jedna waży 2000 a druga 2100,wszystko ok,teraz tylko święta przeżyć jakoś i dotrwać do 24 kwietnia.A niedługo będę tulila swoje dziewczynki, Suelen 3mam kciuki żebyś święta spędziła w domu z rodziną, wiadomo ,ze jak trzeba to trzeba ale nie ma to jak w domu,powodzenia :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na chwilkę. Jutro widzę mam sporo do nadrobienia :)

Ale chciałam wam pokazać jak uczulil nas żel Nivea po 5 latach stosowania. :( juz nie użyje przy blizniakach. Biedny mój Jaś. :( Miał aż poparzenia. Użyliśmy Fenistil i jest lepiej.
20170413_204959.jpg
 

Załączniki

  • 20170413_204959.jpg
    20170413_204959.jpg
    205,9 KB · Wyświetleń: 414
I dzis nie wychodze [emoji22]

Po badaniu macica bardzo reaktywna :(



A robili ci to USG w końcu...
Odpoczywaj w szpitalu zaciskając nóżki. Jechać panny jeszcze siedzą. Jeśli coś nie tak z macica to lepiej że będziesz w szpitalu pod kroplówką niż potem na gwałt jechać do szpitala... Dasz radę dla tych małych księżniczek...

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
 
reklama
Suelen przykro mi, że na święta w domu ale jeśli to ma pomóc dziewczynkom aby nadal siedziały to nie ma co ryzykować. Życzę Ci wytrwałości i ślę cieplutkie uściski!!!

Melponea jak tam? Już w trójeczke jesteście???
 
Do góry