reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Cat,pewnie juz tulisz swoje malenstwa;)
Dzieki za rady,wstepnie rozgladalam sie za wozkiem,czytalam opinie itd.Zdecydowalam sie wstepnie na tako duo jumper, (przydaloby sie na wiosne obejrzec go),choc jeszcze jest tyle czasu,ale szukam w necie w wolnej chwili.
Mam pytanko czy mialyscie klucie w dole po prawej stronie brzucha?Najpierw bylo delikatne,a pozniej bylo bardzo nieprzyjemne klucie,wzielam nospe,zadzwonilam do gin i po 2godz.od tel.mi przeszlo.. :p Nie chce wyjsc na osobe przewrazliwiona,ale boje sie o te moje groszki.

Mialam klucia (szczególnie na początku), ciągniecia, bole jak na okres, uczucie jakby cos rozpierało, oj typow bolu w ciąży jest cala masa. Wszystko normalne. Oby tylko regularnych skurczy nie odczuwać i nie krwawic.
 
reklama
jjka,czasami brzucho mi twardnieje :| w poprzedniej ciazy zaobserwowalam to po 7mcu,a teraz czasami zlapie,ale biore zaraz nospe i mgb6 i przechodzi;)

Sila,jeszcze czas mam to fakt,ale mieszkam w malym miescie i z wozkami ciezko,dlatego w wolnej chwili przegladam;)
O samochod sie nie martwie,mamy spory wiec bez problemu wszedlby,gorzej byloby w mieszkaniu i w sklepach.

Cat,jak sie czujesz i jak Twoje dziewczynki?
 
Dnia 27.10 o godzinie 10.20 przyszła na świat Amelia 2480 g i 51 cm, kolejno o godzinie 10.21 urodziła się Zuzanna 2285 g i 50 cm. Jak dla mnie cesarka to istna rewelacja :-) po ok 6 h juz latałam, wolno ale było naprawdę ok.
 
Ostatnia edycja:
Na różowo Zuzia a na żółto Amelia
 

Załączniki

  • 1414606169207.jpg
    1414606169207.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 77
  • 1414606182949.jpg
    1414606182949.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 75
reklama
cat, aga serdecznie gratuluje :-) !! Bardzo ładne wagi dzieciaczków :p

A my wyszlismy dopiero w poniedzialek ze szpitala, 3 tyg od porodu, małe ważą 2005 i 2225, więc troche im brakuje jeszcze do waszych szkrabów, ale apetyt mają wiec urosną :-DKarmie swoim ale na laktatorze jade niestety :/

Witam nowe przyszłe mamusie na forum, sporo juz nas znowu :)
 
Do góry