reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dzieki emilek;) patrzylam jedynie na allegro na wozki i lozeczka;) Tez jestem troche pelna obaw,ale wierze i mam nadzieje,ze bedzie dobrze:)
Dlugo lezalas z maluszkami w szpitalu?
 
reklama
Dzięki dziewczyny, jestem przerażona i pełna nadziei zarazem. Najgorsza jest dla mnie noc przed. Chcę już być po i zobaczyć moje córeczki :-)
 
Dominika - z dziećmi leżeliśmy trzy tygodnie. Synek mógł wyjść po dwóch, ale córa musiała dobić do 2kg co zajęło jej trzy tygodnie, więc czekaliśmy na nią żeby wszyscy razem wyjść.
 
Cat, 3mam kciuki:)

Dziewczyny-mam pytanie,od ktorego tygodnia zaczelyscie kompletowac wyprawke?Slyszalam,ze najlepiej juz w 30tyg.byc spakowana,bo przy blizniakach nie zna sie dnia ani godziny.Mama mi doradzala zebym powoli juz kupowala rzeczy,ale uwazam ze to troche za wczesnie,ale z drugiej strony zastanawiam sie jak bede sie czuc i ruszac w 5mcu;)

JA ok 20tc zaczelam robic liste zakupow, szukac najlepszych okazji, pytac doświadczonych mam co polacają. Wtedy tez kupiłam wozek, bo trafila się okazja. Praktycznie do 28tc miałam wszystko spakowane, poprasowane itd. I bardzo dobrze, bo mimo, ze nic tego nie zapowiadalo, trafiłam do szpitala w 31tc i przelezalam tam 5tyg i jeszcze tydzień w domu już nie mogłam wstawac.
 
hej dziewczyny ,
o i widzę kolejne mamy rozpakowane , jejku gratuluje
Cat jak tam , pewnie o tej godzinie l to już dziewczynki masz przy sobie :-)
Dominika witam się i ja
Co do wyprawki jak tylko dowiedziałam się , że jest nadliczbowo ,to sie zabrałam .
Najpierw opinie odnośnie wózków i rzeczy przydatnych , po wybraniu tego odpowiedniego powozu zeszło mi ponad miesiąc na znalezienie używanego w stanie idealnym i przystępnej cenie i koniecznie wyprodukowanego po 2012r , wymagania duże ale się udało .Ja mam już dwójkę dzieci , parka 3 i 5 lat , więc część rzeczy miałam , ale mimo to i tak zabrałam się za temat wyprawki , prosiłam znajomych, rodzinę o szukanie mi okazji , co by mi się przydało co mi jest potrzebne i co jakiś czas dostaje "coś".Teraz zostało mi zrobić porządek z tą górą rzeczy zgromadzonych , poprać to pomyć poukładać , ale mam jeszcze czas w końcu to 24tc dopiero , ale do tego 30 chce już mieć wszystko przygotowane i dopięte na ostatni guzik , mi raczej w razie co nikt nie pomoże .A poza tym , to ja z tych co wszystko same muszą zrobić i po swojemu :)a no i wiadomo jak już zrobię porządek to muszę zrobić listę co mi ew. jeszcze brakuje , bo już się zgubiłam co mam a co jest mi jeszcze potrzebne
 
Cat,pewnie juz tulisz swoje malenstwa;)
Dzieki za rady,wstepnie rozgladalam sie za wozkiem,czytalam opinie itd.Zdecydowalam sie wstepnie na tako duo jumper, (przydaloby sie na wiosne obejrzec go),choc jeszcze jest tyle czasu,ale szukam w necie w wolnej chwili.
Mam pytanko czy mialyscie klucie w dole po prawej stronie brzucha?Najpierw bylo delikatne,a pozniej bylo bardzo nieprzyjemne klucie,wzielam nospe,zadzwonilam do gin i po 2godz.od tel.mi przeszlo.. :p Nie chce wyjsc na osobe przewrazliwiona,ale boje sie o te moje groszki.
 
reklama
Dominika_89 co do wózka tako duo jumper musisz wziąc po uwage że jest on bardzo szeroki bo ma szerokość ok 92 cm nie wjedziesz nim do żadnych drzwi, pierwsze co to tez tylko ten wózek brałam pod uwagę lecz niestety u mnie przez żadne drzwi w domu by nie przejechal ;/ do auta by nam się nie zmieścil a nie chcieliśmy zmieniać auta . Ogólnie wózek jest dobry bo miałam okazje go widzieć lecz niestety ja musiałam szukać dużo węższego wózka i w końcu znałazłam, Porozglądaj się dobrze bo masz jeszcze dużo czasu a idzie kupić używki które wyglądaja jak nówki w przystępnej cenie :)
 
Do góry