reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Witaj anham
gny8CYYIRoIirlxM66arh4yepUTBOLZNUI1gCwjITAFtR41akwDxuxGl2xAAgRAQE4gOWVBA4hr9usfLmsBaASAIUTgCmhAZAQQ5kvgEnTOIMBwgfALCwhiiJljInCCtFwrEArc4mIbGMGIEysWyG2x48VmHiNGIrmy5cuYE9vIjPgIwoAAOw==
gratuluje podwojnego szczescia.... ;-)

cat super gratuluje
gny8CYYIRoIirlxM66arh4yepUTBOLZNUI1gCwjITAFtR41akwDxuxGl2xAAgRAQE4gOWVBA4hr9usfLmsBaASAIUTgCmhAZAQQ5kvgEnTOIMBwgfALCwhiiJljInCCtFwrEArc4mIbGMGIEysWyG2x48VmHiNGIrmy5cuYE9vIjPgIwoAAOw==
Zdrówka dla Ciebie i dziewczynek
gny8CYYIRoIirlxM66arh4yepUTBOLZNUI1gCwjITAFtR41akwDxuxGl2xAAgRAQE4gOWVBA4hr9usfLmsBaASAIUTgCmhAZAQQ5kvgEnTOIMBwgfALCwhiiJljInCCtFwrEArc4mIbGMGIEysWyG2x48VmHiNGIrmy5cuYE9vIjPgIwoAAOw==
a dziewczynki cudne !!
 
reklama
Dziękuję dziewczyny za każdy dzień wsparcia i możliwość dzielenia się z Wami radosnym chwilami i tymi smutnymi. Mi dużo dało to forum -nadzieję, że musi być dobrze ale i zdrowy rozsądek- nauka cieszenia się z zaliczonego każdego dnia ciąży, który zbliżał do bezpiecznego terminu porodu.Kocham moje dzieci ponad wszystko i ryczę ze szczęścia jak na nie patrzę. Dzięki dziewczyny za wszystko :-)
 
hej dziewczyny melduję sie po wizycie , ale najpierw chciałam Cat pogratulować , dziewczynki są cudne , jejku aż ci zazdroszczę , że masz już je przy sobie :-) teraz tylko nich się zdrowo chowają i dają mamie wyspać .
Marta a ile miała twoje dziewczynki jak się urodziły?

a my po wizycie jak najbardziej zadowoleni , wszystko jak na razie książkowo .Chłopcy ważą praktycznie równiutko po 600g , czyli jak nas upewnił lekarz jak najbardziej w normie , jeden główka do góy drugi w dół , ale chyba znaczenia to nie ma bo i tak nie wyobrażam sobie innego zakończenia ja planowane cc .Mam mnóstwo badań do zrobienia w tym glukozę......A i po 11.11 na odział na serydy na płucka profilkaycznie .Teraz mam pytanie do tych mam juz poo , jak to wygląda czy te sterydy zawsze podawane są w formie zastrzyku , ile czasu spędzę na oddziale ?? oczywiście już zapomniałam się spytać lekarza
Dziewczyny a macie juz wybrane imiona dla maluszków?
I wiam nowa podwójna mamusie
 
Witam
Cat4 gratuluje,dziewczynki przesłodkie;) ja mam termin na marzec. Z ostatniego usg wyszlo ze parka;) slabo czuje ruchy malenstw i ciagle sie stresuje...
podczytuje tu przyszle podwojne mamusie ;)
pozdrawiam
 
reklama
Hej dziewczyny, dopiero sie ogarnęłam, mam chwilę (dosłownie) to piszę. Lekko nie jest, dziewczyny wiszą przy cycku non stop i musze dokarmiać bo ciagle głodne, niestety chyba nie uda mi sie rozkręcić przez to laktacji, ale nic nie poradzę, juz więcej od siebie dac nie mogę, a przecież jest jeszcze Juleczka króra też potrzebuje mamy. Trzymam za Was kciuki, zeby Wam udało się wykarmić piersią bąbelki. Jestem zmęczona i troche zdołowana całą sytuacją, ale mam nadzieje że to minie jak najszybciej. Dzięki za ten wspólnie spędzony czas, pozdrawiam Was gorąco i zmykam na wątek niemowlaczkowy. Buźka
 
Do góry