reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bez zarodka

Bo mówiła mi czy chce do szpitala żeby poronić czy czekać jeszcze do 2 września to wtedy będzie 9 tydzień może się pojawi coś jeszcze. Przykro mi że u ciebie nie pojawiło się.
Czyli skoro lekarz wysyła Cię do szpitala to chyba nie ma nadziei, że coś się pojawi. 7 tc to jednak trochę późno aby nawet pęcherzyka żółtkowego nie było.
 
reklama
Witam ja z innym pytaniem . Mianowicie poszłam do ginekologa bo cierpiałam na bardzo obfite okresie a wręcz krwotoki które trwały po 8 dni . Będąc u gine. Porobilam badania tarczycę hormony itp wszystko książkowe . I dostałam okres wcześniej który był tylko dwa dni skąpy akurat miałam wizytę doktor zrobił USG popatrzył i mówi że napewno to nie koniec krwawienia bo mam pęcherzyk wielkości 11 cm . Ale już nie krwawiłam . To było w czerwcu . W lipcu okres dostałam książkowo bale te lekkie plamienia trzy dni minimalnie . Teraz termin miesiączki miał być trzy dni temu . Robiłam testy tak jak tamtym razem . Dwa pozytywne jeden negatywny . Naraziee okresu , plamienia brak . Muszę iść do niego , aby zrobił USG bo od czerwca nie byłam . Testy od czerwca robiłam jeden w czerwcu był pozytywny ale jak wspominałam w lipcu dostałam delikatny okres więc olalam lekarza 🙄 teraz okresu nie ma test wyszedł z bardzo malutką kreseczką . Nie wiem co myśleć . Sama sobie zawaliłam być może był to pęcherzyk ciążowy ale właśnie bez zarodka ... Nie wiem ale myślę że tyle czasu gdybym z nim chodziła coś by się chyba działo ...
 

Załączniki

  • IMG_20220818_205240151_HDR~2.jpg
    IMG_20220818_205240151_HDR~2.jpg
    948,7 KB · Wyświetleń: 168
  • IMG_20220818_155522189.jpg
    IMG_20220818_155522189.jpg
    383,1 KB · Wyświetleń: 160
Czuję się jakbym miała Zaraz wybuchnąć typowo na okres ból miednicy pachwin jajników , kurde ale czemu te testy mają słaba kreskę, nie dowierzając. Wykonałam i trzecii ale chyba było coś z nim nie tak bo wyszło wgl coś dziwnego z porannego moczu, muszę czekać do poniedziałku czy dostanę okres czy nie gonie do lekarza ... Bo to idzie oszaleć . Tak wiem zawaliłam . Ale lekarz nic nie mówił o ciąży mówił że napewno będę mocno krwawić JesCze jak odkrył ten pęcherzyk i mówił żebym nie dźwigała , gdyby to był pęcherzyk ciążowy chyba by mnie poinformował 😡😡😡
 

Załączniki

  • IMG_20220820_105013432.jpg
    IMG_20220820_105013432.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 163
Czuję się jakbym miała Zaraz wybuchnąć typowo na okres ból miednicy pachwin jajników , kurde ale czemu te testy mają słaba kreskę, nie dowierzając. Wykonałam i trzecii ale chyba było coś z nim nie tak bo wyszło wgl coś dziwnego z porannego moczu, muszę czekać do poniedziałku czy dostanę okres czy nie gonie do lekarza ... Bo to idzie oszaleć . Tak wiem zawaliłam . Ale lekarz nic nie mówił o ciąży mówił że napewno będę mocno krwawić JesCze jak odkrył ten pęcherzyk i mówił żebym nie dźwigała , gdyby to był pęcherzyk ciążowy chyba by mnie poinformował 😡😡😡
Ale Twoje testy są negatywne. Wyglądają jakby leżały już troche czasu i wyszła na nich po prostu kreska fabryczna. Poza tym jeżeli chodzi o pęcherzyk to jakim cudem miał ok 11 cm?
 
Ten test z rana z tym rozmazem krzywym a tamte dwa z wczoraj . Byłam tak przerażona u ginekologa jak mi pokazywał pęcherzyk i go mierzył że nie wiem czy mówił 11mm czy cm 😖 a że miałam te plamienia później odpuściłam wizyty . A że teraz okres się spóźnia zrobiłam testy . Po ndz muszę się zarejestrować na nowo . Doktor twierdził że ten pęcherzyk to niby od okresu że to zejdzie ale że będę Bardzo krwawić a od CZERWCA to ja miałam delikatne plamienia po dwa dni .
 
reklama
Wychodzi z mojego kalendarza że 4 lipca miałam okres i mam 3 dni tylko okres. A owulacja dokładnie nie wiem
Ale ja pytałam o długość cykli a nie ile trwa miesiączka. Jak na ten tydzień ciąży to pęcherzyk jest malutki. Robiłaś testy bądź betę? Jeżeli tak to kiedy?
 
Do góry