reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak zarodka przy pęcherzyku ciążowym 19 mm

No tutaj wszystko się wyjaśni w piątek. Nie pozostaje Ci nic innego niż poczekać.
To prawda. Jednak nie wiem czemu, ale nie mam dobrych przeczuć. Jak się czyta to wszędzie zarodek jest widoczny
* przy becie powyżej 10 tys,
* we wczeniejszym okresie niz 7 tc
* przy mniejszym pecherzyku niz moj
 
reklama
Dziewczyny, kołata mną mnóstwo emocji
Do USG jeszcze 2 dni
Chcę być realistką… czy dobrze myślę, że pojawienie się zarodka w mojej sytuacji jest mniej prawdopodobne niż fiasko ciąży?
 
Dziewczyny, kołata mną mnóstwo emocji
Do USG jeszcze 2 dni
Chcę być realistką… czy dobrze myślę, że pojawienie się zarodka w mojej sytuacji jest mniej prawdopodobne niż fiasko ciąży?
Jesteś teraz w 7tyg? Ja w 6 tygodniu nie miałam zarodka, ale miałam ciałko żółte, natomiast w 8 tygodniu był już zarodek i bijące serduszko. Musisz uzbroić się jeszcze w cierpliwość, za 2 dni wszystko się wyjaśni
 
Szczerze, to nie wiem czego bym chciała :/ póki co czuję przerażenie i myśl „ja się do dzieci nie nadaję” :(
Może pusty pęcherzyk i jeśli też będzie brak zarodka, będą dla mnie sygnałem do zastanowienia się nad sobą :(
 
Szczerze, to nie wiem czego bym chciała :/ póki co czuję przerażenie i myśl „ja się do dzieci nie nadaję” :(
Może pusty pęcherzyk i jeśli też będzie brak zarodka, będą dla mnie sygnałem do zastanowienia się nad sobą :(

Niestety nie nastawiałabym się pozytywnie. Ciąża oczywiście zawsze może być młodsza, ale tu nie ma i pęcherzyka żółtkowego, ani zarodka :( a beta jest wysoka.
 
Jesteś teraz w 7tyg? Ja w 6 tygodniu nie miałam zarodka, ale miałam ciałko żółte, natomiast w 8 tygodniu był już zarodek i bijące serduszko. Musisz uzbroić się jeszcze w cierpliwość, za 2 dni wszystko się wyjaśni
Chyba masz na myśli pęcherzyk żółtkowy a nie ciałko żółte. Pojawienie się pęcherzyka żółtkowego to bardzo dobra oznaka i świadczy o tym, że zaraz uwidoczni się zarodek. Tu niestety nie ma pęcherzyka żółtkowego w pęcherzyku ciążowym. Pozostaje czekać na kolejne USG czy sytuacja się zmieni.
 
Chyba masz na myśli pęcherzyk żółtkowy a nie ciałko żółte. Pojawienie się pęcherzyka żółtkowego to bardzo dobra oznaka i świadczy o tym, że zaraz uwidoczni się zarodek. Tu niestety nie ma pęcherzyka żółtkowego w pęcherzyku ciążowym. Pozostaje czekać na kolejne USG czy sytuacja się zmieni.
Tak miałam na myśli pęcherzyka żółtkowy. Dlatego napisałam że u mnie był w 6 tygodniu, a zarodek pojawił się w 8. Natomiast nie ma co gdybać pełny obraz sytuacji da dopiero USG.
 
reklama
Tak miałam na myśli pęcherzyka żółtkowy. Dlatego napisałam że u mnie był w 6 tygodniu, a zarodek pojawił się w 8. Natomiast nie ma co gdybać pełny obraz sytuacji da dopiero USG.
pamiętasz może, przy jakich wymiarach pęcherzyka ciążowego?
 
Do góry