reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza - archiwum

reklama
Nanya wielkie dzieki za opisanie tych Twoich "incydentow"-to dodalo mi otuchy i wiekszej pewnosci siebie. W koncu to tylko natura ludzka i wszystko moze sie zdarzyc.
 
Dominika, Nanya, mnie to Wasze tempo jakoś tak nadzieją napawa - u mnie również niunia będzie druga, więc mam nadzieję, że też wyskoczy po czwartym partym ;-) No w każdym razie w trybie express :sorry:
 
Dziewczyny jak tak czytam jak to u Was przebiegało to mi się lżej na sercu robi:tak:. Ponieważ to moja pierwsza ciąża to nie wiem co mnie czeka (a założyłam że bez znieczulenia chcę rodzić) ale mam nadzieję, że w wasze ślady pójdę:-).
 
Nanya expres niczym błyskawica tylko pogratulowac :)

Kochane musicie poczekac na moj opis 18 godzin zeby opisac musze miec troszke czasu ale przyznam sie wam ze okropnie za wami tesknilam uzaleznilam sie od bb :)
 
Dziewczynki, ja przeżyłam cc to i wy przeżyjecie. Ja po narkozie nie miałam żadnych skutków ubocznych oprócz dreszczy zaraz po przebudzeniu ale to podobno normalne. Najgorsze jak dla mnie to było wstać z tego niewygodnego łóżka, bo nie dość że wysokie (a ja kurdupel jestem) to nie ma się czrgo przytrzymać i musisz liczyć na swoje mięśnie brzucha nieco zfatygowane, albo na silne ramiona. No i radzę ruszać się jak najczęściej bo potem zapomina się jak się przed chwilą wstało z tego łóżka :-D
 
reklama
Do góry