reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a test z jedna kreseczką??Test pozytywny - ciąży brak??

Ewidentnie jest bladzioch:) Ale to chyba z wcześniejszych przytulanek:)Tydzień po stosunku test by raczej nie wyszedł:)
Powtórz test jutro rano z porannego moczu lub idź do laboratorium na test z krwi:)
Życzę powodzenia:)
 
reklama
Bardzo poprawiłaś mi humor :* ahh...życie jest piękne :* wiem ze muszę to oczywiście jeszcze sprawdzić u ginekologa i powtórzę test tak jak radzisz jutro rano ;) DZIĘKUJĘ!!
 
Witam.:-D:-D Przeczytała całe forum os samego początku, ale nie znalazłam odpowiedzi na moje pytania, więc postanowiłam napisać!
Nie bardzo wiem od czego zacząć ale może od początku. :tak:Jestem mamą dwójki dzieci. Po drugim dziecku założyłam spirale ale po trzech latach czyli w lipcu tego roku zrezygnowałam bo zdecydowaliśmy się na trzecie dziecko.:-) @ co miesiąc był ale żadnych rezultatów tzn jedna kreska na teście:wściekła/y:Moje cykle są bardzo nie regularne i teraz pojawił się problem dziś jest mój 44 dzień cyklu, @ nadal brak a na testach cały czas jedna kreska:no: to znaczy do ostatniego który wykonałam w 42 dc bo wydaje mi się ze coś tam jednak jest, albo nie ma tylko mi się wydaje. Sama nie wiem, ale gdzieś w środku czuje ze to ciąża czy możliwe jest żebym aż tak się myliła. Proszę opowiedzcie czy któraś z was miała podobną sytuacje , a jednak okazało się ze to ciąża.
Pozdrawiam ciepło.:-):-)
 
witam :) chciała bym się was poradzić bo mam problem ,a więc zrobiłam przed wczoraj (4dni przed spodziewaną@) test wynik ujemny po godzinie zerknełam jeszcze raz i dostrzegłam cień cienia drugiej kreski ,ale nie była ona tak gruba jak kontrolna i nie była różowa to był taki cień :) więc powtórzyłam ten sam test dziś (test to Vitam) i tak wynik odczytuje się do 5 min.ale po pięciu minutach była kreska gruba kontrolna a pole w obszarze kreski testowej zaróżowione to zaróżowienie obejmowało także obszar kontrolnej ,ale mimo to było ją widać , a po ok 7 min to zaróżowienie zniknęło tylko została druga kreska testowa:)) z tym ,że jaśniejsza od kontrolnej ,ale widoczna i różowa nie trzeba było tak jak przedwczoraj patrzeć pod światło by spokojnie ją zobaczyć ..porostu jest widoczna ,ale ciut bladsza ...nie wiem co mam myśleć czy któraś z was tak miała??
 
kamii150,ja test zrobilam w dzien przewidywanej @..i druga kreska byla strasznie slaba,na poczatku prawie niewidoczna a po paru minutach ,bardzo blada ale stanowczo jasniejsza od kontrolnej,bylam w ciazy ,poprosty zaszlam pare ni pozniej niz sie spodziewalam ,dlatego byla jeszcze slaba,a takze beta byly niewysokie...ale ciaza byla..wiec gratulacje...
 
wynik odczytuje się po 5 minutach, po godzinie test przesiąka i może być lekko widoczna 2 kreska, też tak miałam że po godzinie a nawet po paru dniach jeszcze przyglądałam się testowi. Najlepiej zrobić test z porannego moczu w dzień spodziewanej miesiączki, przynajmniej nie bedzie przykro że wcześniej była a teraz nie. Tam nawet gdzieś napisane na ulotce powinno być że po jakimś tam czasie test już nie jest wiarygodny i nadaje się tylko do wyrzucenia. ja tak miałam chyba w 2 testach i niestety zawsze @ przychodziła a test był po prostu przesiąknięty..
 
Nie udzielam sie tutaj wcale, przypadkiem trafiłam na Twój post i postanowiłam napisac bo ja tak miałam :tak: Zrobiłam test, wyszedł negatywny zostawiłam na pralce bo dzwonił tel, jak wróciłam po 15 min posprzatac był cień drugiej kreski. Przy powtórzonym tescie to samo, kreska była ale po czasie w jakim powinna sie pojawic. A dzis jak wiac 32 tc :-D Trzymam kciuki bo wg mnie to fasolka :tak: W ta strone rzadko kiedy testy sie myla. Powodzenia.
 
reklama
ja robiłam test 3 dni przed spodziewaną @. przez pierwsze 5 min nic się nie pojawiło więc wywaliłam test do śmieci. po jakimś czasie coś mnie tknęło i wyciągnęłam test ze śmietnika. była tam druga kreseczka - ledwo widoczna, ale była.... dzisiaj jestem mamusią :tak:
pozdrowienia i trzymam kciuki
 
Do góry