reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a test z jedna kreseczką??Test pozytywny - ciąży brak??

przy pierwszej ciąży też tak miałam robiłam test 6 dni po spodziewanej miesiączce potem powtórzyłam test jeszcze 2 razy żeby się upewnić ale w odstępach czasowych tygodniowych ten ostatni test pokazał dopiero mocną kreskę :) Przy drugiej ciąży w dzień planowanej miesiączki zrobiłam test i od razu mocna kreska była.
 
reklama
No to nie jestem sama, u mnie też na teście nie wykazało nic przez pierwsze 10 minut. Zostawiałam w łazience i poszłam sobie.. Po czym wróciłam po godzinie (bo musiałam hehe) i okazała się druga lekko widoczna kreseczka! Test powtórzyłam jeszcze dwa razy kolejnego dnia. Moje szczęście nie miało granic! Dziś jestem mamą 10,5 miesięcznego skarba i jestem z tego MEGA DUMNA! Trzymam kciuki by wynik był pozytywny:-)
 
ja miałam podobnie, z tym, że test zrobiłam po terminie @, po wyznaczonym czasie widoczna była jedna kreska, ale cos tam się stało (telefon dzwonił) i poszłam pogadać, jak wróciłam była druga kreska....wieczorem kupiłam drugi test i wyszedł ujemny, ale @ nie było to poszłam do gina, on nie znalazł ciąży i już mnie straszył, że jak beta wyjdzie pozytywna to jestem w ciąży pozamacicznej a beta wyszła ponad 5000 i miałam mega stres, że mam ciążę pozamaciczną, ale na usg widać było piękną kropę :) dziś ta kropka ma 19 miesięcy :)


aby uniknąc wątpliwości w dzień spodziewanej @ zrobiłabym badanie krwi ono jest wiarygodne :)
 
U mnie też była bledsza druga kreska a teraz synek ma prawie 10 mies. a mnie na teście znowu wyszła bledsza więc Adi bedzie miał rodzeństwo :)
 
Dziękuję wszystkim za odpowiedz no ja do cierpliwych nie należę więc zrobiłam dziś jeszcze dwa testy różnych firm(płytkowy bobo plan) i jakiejś nieznanej firmy nazwy nie pamiętam.. oby dwa pokazały drugą bladziuchne
:) ale pokazały ... na jutro kupiłam sobie już ten czuły 10 a nie 25 może on bardziej wyraźnie pokarze no i podstawa jutro lekarz :) dziękuję wszystkim za wsparcie i odpowiedzi :)...
 
byłam u lekarza jeszcze nic nie widać ale to ponoć normalne bo jest za wcześnie dostałam duphaston ,ale chyba tak na wszelki wypadek po przed zapisaniem lekarz zapytał czy mam pieniądze bo jest drogi .
a teraz lecę na bete bo chce mieć 100 % pewności :)) .
 
podbijam wątek!

jutro idę na betkę i będzie wszystko wiadomo...ale obajwy ciążowe mam spore, 39dc a testy ciążowe negatywne. Wiem, że to możliwe, i w sumie czuję sie ciążowo bardzo :p ale wiem że mogę się przejechac...w środe będę wiedziec.
 
Witam Was ciepło, jestem tutaj zupełnie nowa więc jeśli pytanie się powtórzy to bardzo przepraszam:-)

Moje pytanie dotyczy testu, po jakim czasie jest najlepiej zrobić ? Chodzi mi to to że nie chcę kupować całego pudła testów i robić codziennie :)

Kolejny mój dylemat to temperatura.
Z tego co się orientuję regularne badanie tempratury może nam dać znać o ciąży. Normalna temp to 36,6 w czasie owulacji do 36,9 jeśli temperatura przekraca 37'C doszło do zapłodnienia. Wszystko się zgadza a co jeśli temperatura się waha?

Ja mierzyłam rano i po południu.
jednego dnia rano 36.9 / po południiu 37,5
drugi dzień rano 37,5 / po południu 37
trzeci dzień rano 36,1 / po południu 37,6
dziś rano 37,2

:-p
 
reklama
Hej:)
Chodzi Ci o testy ow?Ja robilam raz,wykorzystalam 5 testów od 17dc.Cykle mam 33dniowe.Ani jeden nie wyszedl pozytywny,a w ciążę w tym cyklu zaszłam.Moze robiłam za pozno,wiec jak bys chciala je robic,to myśle ze chyba przy pierwszych oznakach śluzu płodnego.Testy ciążowe najlepiej robić w dniu spodziewanej,choć u mnie blady pozytyw wyszedł juz w 10dfl,ale najlepiej w dniu spodziewanej miesiaczki,zeby potem sie nie rozczarować.Jesli chodzi o pomiar,musisz go wykonywac rano,zaraz po przebudzeniu,bez wstawania z łozka i zawsze o tej samej porze-zeby byl wiarygodny.

Temperatura powyzej 37,nie zawsze musi oznaczac ciąze,musi sie utrzymywac przez 18dni,moja ciążowa temperatura byla 36.9,a widzialam wykresy dziewczyn które mialy temp 36,6 i byly w ciazy.:) Wiec jest różnie u kobiet.Pozdrawiam :)
 
Do góry